999 rezultate për

enrique

Befason Enrique, lë jashtë Ligës së Kombeve disa yje Edhe Spanja së fundmi është berë gati për Ligën e Kombëve, ku ka publikuar edhe listën me lojtarët e thirrur për këtë ko
Enrique flet për vendimin e Piques për tu larguar nga kombëtarja e Spanjës Trajneri i SPanjës Luis Enrique pranon se vendimi i mbrojtësit të Barcelonës Gerard Pique për të dalë në "pension" nga k
Lojtari i Liverpool me kancer: A do të ndërroj jetë nesër? Jose Enrique ka zbuluar se ai ka frikë se do të ndahet nga jeta, teksa mbrojtës i Liverpool po vazhdon betejën me kancer
Luis Enrique prezantohet si trajner i Spanjës Luis Enrique është prezantuar ditën e sotme në krye të kombëtares të Spanjës. Në krah të tij ka qenë edhe presidenti
Ironizon trajneri i ri i Spanjës: I dua shumë ata që më quajnë antimadrilen Luis Enrique sapo është emëruar si trajneri i ri i Spanjës dhe së fundmi ai është intervistuar për këtë eksperiencë të r
Spanja gjen trajnerin e ri, zyrtarizon "ishin" e Barcelonës Bordi i Drejtorëve të Federatës së Futbollit të Spanjës ka vendosur në mënyrë unanime ta emërojë Enriquen në postin e tr
Chelsea refuzon Luis Enriquen Te Blutë e Londrës ishte përfolur kohët e fundit për ardhjen e trajnerit spanjoll, Luis Enrique në “Stamford Bridge”.
Arsenali heq dorë nga Enrique Drejtuesit e Arsenalit e konsiderojnë Luis Enriquen si të papërshtatshëm për postin e trajnerit. Ish-trajneri i Barce
Enrique i vë kusht Arsenalit, do 200 milionë paund në merkato Pas deklaratës së Arsen Wenger për largimin e tij nga skuadra e Arsenalit në fund të sezonit, ka nisur gjuetia për të zë
Enrique ka kushte financiare për Arsenalin Sipas The Sun, që Luis Enrique të bëhet trajner i Arsenalit dëshiron 200 milionë funte po 230 milionë euro për të shpenz
Wenger i sugjeron Arsenalit trajnerin e ardhshëm Arsene Wenger zyrarisht do të largohet pas 22 vjetësh nga drejtimi i Arsenalit. Në një konferencë për shtyp, trancezi ka
Derbi i Londrës në garë për Enriquen Gazeta e përditshme britanike “The Mirror” derbi i Londrës ka nisur për ish-trajnerin e Barcelonës. Arsenali dhe Chel
Chelsea nuk po ka më nerva të presë nazet e Enriques Chelsea së fundmi ka filluar ta humbasë durimin me trajnerin Luis Enrique, i cili shihet si zëvendësuesi ideal i Antonio
Enrique pranë rikthimit në Itali Nuk do të jetë vetëm PSG e interesuar për shërbimet e Enruiques, pasi dhe Napoli është i interesuar për të. “Tuttospo
Enrique Iglesias flet për herë të parë për binjakët e tij Pas disa muajsh këngëtari Enrique Iglesias ka vendosur të flaës për herë të parë për binjakët e tij dhe dashurinë që ka
Drejtori sportiv i PSG: Në fushë Neymar është lojtari më i mirë në botë Sipas Drejtorit Sportiv, Antero Henrique, braziliani po e ndihmon shumë PSG-në si në fushë po ashtu edhe jashtë saj, me
Chelsea ngrin negociatat me Enriquen, shkak paga e lartë Luis Enrique është njohës i gjuhën angleze dhe mbetet emri më i favorizuar që ta marr drejtimin e Chelseat për sezonin e
Ndahet nga jeta ish-lojtari i Barcelonës Ish-lojtari i Barcelonës, Enrique Castro ditën e sotme ka nderuar jetë si pasojë e një ataku në zemër. Enrique Castr
PSG rivalizon Chelsean për Enriquen PSG është vënë pas ish-trajnerit të Barcelonës, Luis Enrique. POR francezët duhet të llogarisin mirë rivalitetin e Chels
Iniesta shtyn Chelsean të nënshkruajë me Enriquen Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta mendon se ish trajneri i tyre Luis Enrique do të arrinte suksese te Chelsea. In