999 rezultate për

energjise

Vodhën energjinë elektrike, procedohen 8 persona Akoma nuk kanë mbaruar rastet që vjedhin energji elektrike në vend. Këtë herë konrollet janë bërë në Tirane ku katër
Mbi 22 milionë euro humbje për dy vjet, serbët e veriut s’e paguajnë energjinë elektrike Për më pak se dy vjet, mospagesa e energjisë elektrike në pjesën veriore të vendit, Kosovës i ka shkaktuar një humbje pr
OSHEE: Tirana pa drita, zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se më datë 18 tetor do të ketë ndërprerje të energjisë në Ti
Zonat/ Nesër do të ketë ndërpreje të energjisë në Tiranë OSHE njofton abonentët kryeqytetas se do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës ditën e nesër
10-11 tetor, këto zona në Tiranë s’do kenë drita Oshee nëpërmjet një njoftimi ka bërë me dije se në dy ditët e ardhshme disa zona do të kenë ndërprerje të energjisë elek
Centralet bërthamore lundruese, përcaktues të tregun global të energjisë Më 14 shtator, centrali bërthamor lundrues i energjisë Akademik Lomonosov arriti në qytetin port Pevek në lindjen e larg
Ups! Ndërpritet energjia elektrike në mes të “Dance With Me” (VIDEO) Gjatë emisionit “Dance With Me” mbrëmjen e sotme, një incident ka ndodhur në transmetim live. Vetëm pak përpara se të
Rama: I falen borxhet e energjisë dhe ujit familjeve të prekura nga tërmeti Në një dalje për mediat, kryeministri Rama nuk la pa përmendur të prekurit nga tërmeti i 21 shtatorit, ku dëmet ishin te
Nesër pa drita! OSHEE njofton oraret e ndërprerjes së energjisë në Tiranë Qytetarët e Tiranës do të vazhdojnë të vuajnë mungesën e energjisë elektrike. Lajmi është dhënë nga vetë OSHEE, sipa
Shqiptarët kishin kultivuar lëndë narkotike në fermën e italianit, çfarë zbuloi policia Dy shqiptarë u arrestuan në Torino, përkatësisht 36 dhe 27 vjeç nën akuzat e prodhimit dhe shitjes të lëndëve narkotike,
Depozita natyrore gjigante, ku ruhen stoqet e naftës së SHBA-ve Pas sulmeve në rafineritë e naftës në Arabine Saudite, zyrtarët amerikanë nuk përjashtojnë mundësinë e shfrytëzimit të r
Basha: Rama premtoi uljen e çmimit të energjisë, por zhyti në varfëri shqiptarët (VIDEO) Ky eshte videomesazhi tjeter me fakte i kreut të opozitës Lulzim Basha për skandalet e qeverisjes se Edi Ramës. Këtë
Komuniteti që jeton pa energji elektrike Një komunë në zemër të Seulit po jeton pa energji elektrike dhe madje drejton edhe një kafene pa energji elektrike. N
Pse dyert e dritaret janë investim? Vera u mbyll dhe me dimrin në prag, shumë mendojnë për izolimin e duhur, ruajtjen e ngrohjes në shtëpi, kursimin me fatu
Prek të gjitha familjet: Një tjetër PiPiPi në horizont? Një procedurë prokurimi e hapur së fundmi për shprehje interesi ka nxjerrë në pah objektivin e Operatorit të Shpërndarje
Nuk ndryshon çmimi i energjisë elektrike në Maqedoni Nga 1 korriku 2019, e hënë, furnizuesi “EVN Macedonia” nuk do ta shtrenjtojë çmimin e rrymës elektrike. Kjo vjen pas për
Ndryshon çmimi i energjisë elektrike në Maqedoni, nesër mësohet çmimi i ri Komisioni Rregullator për Energjetikë nesër saktë në mesditë do ta publikojë çmimin e ri të rrymës, që do ta përllogarit
E pazakontë/ Kërmilli i ngordhur shkakton vonesa për 12 mijë udhëtarë në Japoni Një kërmilli i ngordhur ka shkaktuar vonesë për 12 mijë udhëtarë trenash në Japoni. Një ndërprerje e energjisë elektrike
Punime në rrjetin elektrik, keto janë zonat ku do të ndërpritet energjia elektrike në Tiranë Operatori i Shpërndarjes së Energjisë OSHEE, ka njoftuar ditën e sotme nëpërmjet një statusi në Facebook se nesër më dat
Një muaj shi permanent nuk ka arritur të mposhtë krizën e energjisë Situata e vështirë hidrike ka bërë që fatura e importeve të energjisë për 6 muajt e parë të vitit të arrijë shifrën e 10