999 rezultate për

enea

Blindohet sërish Shijaku, FNSH dhe RENEA kontroll masiv në banesa e lokale RENEA dhe FNSH kanë nisur sërish operacionin në Shijak. Të mbështetur nga Grupi i Posaçëm Operacional dhe policia e D
EMRAT/ Kush janë "Titi" dhe "Niçja" nga Shijaku të arrestuar nga dhjetra forca FNSH dhe RENEA Policia e Shtetit nën drejtimin e Prokurorisë për Krimet e Rënda dhe në bashkëpunim me agjenci të tjera ligjzbatuese kan
RENEA e FNSH në këmbë, ku fshihet "Eskobari i Ballkanit" Javën që lamë pas i gjithë vendi ynë ëshët përfshirë nga aksione të shumta të policisë, ku janë angazhuar edhe forcat sp
Lokalizohet vendndodhja e Balilit, FNSH dhe RENEA rrethojnë vendin FNSH ka rrethuar aktualisht Sarandën për të vënë në pranga Eskobarin e Ballkanit. Klement Balili, i akuzuar për trafi
Renea në këmbë për të arrestuar Lul Berishën, dekonspirohet operacioni? Një operacion i madh antidrogë ka përfshirë ditën e e sotme vendin. Pas Flamur Avdylit, pjesë e urdhër arresteve ka q
Bomba në PS, pas Çukos arrestohet një tjetër ish-deputet Një tjetër ish-deputet i PS-së është shoqëruar në policinë e Tiranës. Arben Ndoka, ish-deputeti i PS është shoqëruar
Pengje, tym dhe breshëri armësh: RENEA hidhet në aksion (VIDEO) Presidenti i Presidiumit të Policisë Federale Gjermane, Dieter Romann sëbashku me Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë s
Operohet në gju pas dëmtimit me Kombëtaren, shikoni sa do të mungojë Enea Mihaj Vetëm katër minuta në ndeshjen e tij të parë si titullar me Kombëtaren shqiptare në miqësoren ndaj Jordanisë dhe më pas
Ky është arbitri i cili do të vendos drejtësi në derbin e kryeqytetit Kur duhet edhe 1 ditë nga derbi i shumëpritur i kryeqytetit, Tirana-Partizani, Federata Shqiptare e Futbollit ka përcakt
Nuk kaloi Vettingun, ndryshon prokurori i Eneas që vdiq në komisariat Burime nga prokuroria bëjnë me dije se ka ndryshuar prokurori për vdekjen në ambientet e Komisariatit të Korçës të Enea
RENEA blindoi Tiranën, kush ishte i forti nga Shkodra që u kap në Xhamllik Safet Bajri (Rustemi), i njohur ndryshe si “i forti” i Shkodrës është arrestuar pasditen e kësaj të premteje në Tiranë.
Mori plumb në kokë, flet i moshuari që u plagos gjatë aksionit të RENEA-s Hashik Lika, i plagosur mëngjesin e djeshëm në rrethana ende të paqarta gjatë operacionit të forcave RENEA për kapjen e
Myslymi i Lulit i hap luftë medias: Mender gaz..arë! Kritikat dhe fjalori i papërshtatshëm i deputetit të partisë demokratike Myslym Murrizit, kundrejt RENEA-s shkaktoi një
I shpëtuan policisë për herë të 14, dikush po dekonspiron aksionet e RENEA-s Gazetari investigativ Artan Hoxha ka hedhur akuzën e rëndë se dikush po dekospiron operacionet e RENEAS për të vënë në
Përplasja me RENEA-n, kush janë killerat që po kërkohen në Lushnje (FOTO LAJM) RENEA dhe FNSH janë duke zhvilluar një operacion të gjerë në zonën e Divjakës në Lushnje për të kapur dy të shumëkërkuar
Zbulohet versioni tronditës: RENEA qëlloi të moshuarin me plumb në kokë kur po flinte Një ngjarje e rëndë u regjistrua sot në Divajkë. Në orët e para të mëngjesit është zhvilluar një aksion i policisë së
Luftë me RENEA-n, del videoja nga dhoma e të moshuarit në Divjakë (VIDEO) Një i moshuar qëlloi sot në mëngjes ndaj forcave speciale RENEA në Divjakë të Lushnjes duke mbetur më pas i plagosur pas
Përleshje me armë në Lushnje: 77-vjeçari qëllon mbi RENEA-n me armë Një aksion është zhvilluar ditën e sotme në Lushnje. Aksioni është zhvilluar në orët e para të mëngjesit rreth orës
Shpata dhe snajperë, çfarë iu gjeti RENEA "të fortëve" të Niklës (VIDEO) Ditën e djeshme Policia e Shtetit ndërhyri në Nikël duke rrethuar të gjithë zonën me forca speciale, snajpera e blinda.
Kriteret dhe normat që duhen kapur për të qenë pjestar i FNSH dhe RENEA-s (FOTO LAJM) Forcat Speciale bëjnë herë pas herë pranime të reja në radhët e tyre në varësi të nevojave që ka struktura e tyre. Prani