999 rezultate për

enea

Familja akuzon Policinë se e vrau, pushohet çështja e Enea Ftoit Edhe pse familjarët e tij këmbëngulin se Enea vdiq nga dhuna e Policisë, kjo gjë është hedhur poshtë nga Prokuroria e Ko
Historiani ngre alarmin: Po përgatitet "Kacifa 2", RENEA të jetë gati Historiani Arben Llalla ka ngritur alarmin në lidhje me rrezikun që vdekja e Kostandinos Kaçifas mund t’i sjellë vendit.
Enea Jorgji: Në Shqipëri arbitrat paragjykohen shumë Për Enea Jorgjin ky ka qenë një vit i mirë në planin personal. Kryesori i Superiores u bë shqiptari i parë që gjykon një
Braçe thirrje Edi Ramës: Dërgo RENEA-n që të pastrojë rrugën nga këto kalamaj Protesta e studentëve ka shkaktuar jo pak komente në rrjete sociale dhe në jetën politike. Por postimi i kreut të Kom
Artan Hoxha publikon fotot: Pse RENEA nuk ndaloi në Elbasan makinat e blinduara të Çapjave (VIDEO) Mbrëmjen e së mërkurës në emisionin Repolitix, gazetari investigativ i Artan Hoxha ka publikuar për herë të parë disa fo
U arrestua nga RENEA, kush është i shumë kërkuari i Dibrës që iu arratis policisë (VIDEO) Policia e Shtetit, ditën e sotme ka publikuar listën e 22 personave më të kërkuar në qarkun e Dibrës. Mes tyre ishte
A duhej të vritej Kacifa? Presidenti Meta përkrah RENEA-n Presidenti Ilir Meta ka komentuar në “Open” vrasjen e 35 vjeçarit grek Konstandinos Kacifa. Presidenti deri më tani,
I ati i Kacifas nuk bindet, akuza të ashpra RENEA-s: Gomerët të provokuan (VIDEO) Pas ceremonisë mortore në Bularat ku u varros Kostandinos Kacifas ku qindra grek thirrën kore raciste e ekstemiste kundë
Deklarata e fortë: Agimi i Artë po kërkon emrat e oficerëve të RENEA-s Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar se partia ekstremiste Agimi i Artë po kërkon emrat përfaqësuesve të RENEA-s që ekzekut
Vijon horrori, mediat greke nxjerrin pamje nga gropa ku do të varroset ekstremisti i neutralizuar nga RENEA Dhjetra ekstremistë grekë janë mbledhur momentalisht në vendin ku terroristi Kostantinos Katsifas u neutralizua nga RENE
2 000 ekstremistë grekë nisen për Shqipëri për varrosur Katsifasin Trupi i terroristit grek Katsifas që u neutralizua pasi sulmoi policinë me armë i është dorëzuar familjarëve dhe pritet
Familjarët e Kaçifasit, drejt Tiranës për tërheqjen e trupit Familjarët e Kostandinos Kacifas, ekstremistit që mbeti i vrarë pas një shkëmbimi zjarri me forcat speciale RENEA janë n
Përfundon ankimimi i grupit të Lazaratit për vrasjen e efektivit të RENEA-s, Ibrahim Basha Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka përfunduar shqyrtimin e ankimimit për 9 të akuzuarit për vrasjen e efektivit të R
Lajthit gazeta greke: RENEA po terrorizon minoritetin grek Edhe njëherë gazeta greke “Protothema” e njohur për qendrimet nacionaliste greke ka rritur dozën e kritikës ndaj autorit
Kryepeshkopi grek quan Kaçifasin hero dhe i bën presion Janullatosit Kryepeshkopi i Athinës dhe i gjithë Greqisë, Hieronymus e ka cilësuar hero terroristin grek të neutralizuar nga RENEA në
Ra në lumin Vjosë, polumbarët e RENEA-s nisin kërkimet për 59-vjeçaren (VIDEO) Tre polumbarë të forcave RENEA nga Tirana mbërrijnë në Ferras në kerkim të trupit të 59 vjecares Manushaqe Nexhipi. P
Me dylbi të forcave speciale, kjo është arma e terroristit grek që qëlloi kundër RENEA-s (FOTO LAJM) Eliminimi i terroristit grek, pas një shkëmbimi zjarri me forcat speciale RENEA, vijon të sjellë reagim të forta nga Gre
Ekstremistët grekë sulmojnë Pangalosin pasi mbrojti RENEA-n për neutralizimin e terroristit Një grup ekstremistësh grekë ka sulmuar ish-ministrin e Jashtëm të Greqisë, Teodoros Pangalos pas deklaratave të tij se
"Kacifas mund të jetë vetëvrarë", gazetari tregon provat Gazetari Ferdinand Dervishi së fundmi ka dhënë një version krejt ndryshe nga sa kemi dëgjuar deri më tani për vrasjen e
Gjithçka e filmuar, terroristi grek qëlloi për të vrarë negociatorin e RENEA-s prandaj u neutralizua Prokuroria e Krimeve të Rënda po verifikon në imtësi pamjet e filmuara nga RENEA gjatë vrasjes së Kostandin Kaçifës në B