999 rezultate për

enea

Enea Koliçi, shpallet lojtari i muajit në Kategorinë Superiore Enea Koliçi është votuar futbollisti i muajit nga anketa e organizuar nga shoqata "Sporti na Bashkon". "Gardiani" i F
Hoxha nxjerr detaje nga operacioni i RENEA-s në Tiranë Operacioni i zhvilluar në Komunën e Parisit nga forcat RENEA u bë për arrestimin e Ibrahim Lici, i dyshuar si ekzekutor
Killer i Licëve, kush është shkodrani që ngriti në këmbë RENEA-n (FOTO LAJM) Në seancën për verifikim të masës së sigurisë Gjykata e Shkallës së parë dha “arrest me burg” për Barush Bregun, shtetas
Ky është personi i rrezikshëm që kapi RENEA (FOTO LAJM) Arrestohet në Tiranë një i ri për llogari të policisë së Shkodrës. Ai është Barush Bregu 33 vjeç nga Shkodra, ndërsa u p
Super operacioni i RENEA-s, kush ishte personi që u arrestua në Tiranë Wshtë zbuluar emri i personit që u arrestua mesditën e sotme në Tiranë gjatë një operacioni të RENEA dhe FNSH që tërhoqi
Alo, këtu fshihet një vrasës! Pse e rrethoi RENEA lagjen në Tiranë Një numër i madh pjestarësh të Forcave Speciale RENEA kanë rrethuar një pallat në Tiranë pas sinjalizimeve të qytetarëve
RENEA blindon lagjen në Tiranë, operacion për kapjen e super të kërkuari RENEA dhe FNSH kanë rrethuar rrugën Komuna e Parisit në Tiranë, në kuadrin e një operacioni për kapjen e një personi shu
Alarm tek Astiri, dyshohet pako me eksploziv Policia e Shtetit ka bërë të ditur se është gjetur një pako e dyshmitë në zonën e Astirit. " Në Unazë te Re, tek rre
Shtëpi më shtëpi, RENEA e FNSH i mësyn banesave për të kapur grabitësit (FOTO LAJM) Të paktën 100 efektivë të forcave RENEA dhe FNSH po zhvillojnë një aksion blic në fshatin Dritas pranë Tapizës pasi ka i
Super aksion për kapjen e grabitësve, RENEA, FNSH, e Shqiponjat blindojnë fshatin Një super aksion po zhvillohet në fshatin Dritas në rrethinat e Tiranës, ku ka dyshime të forta se mund të jenë fshehur
Ndërhyrja e beftë e RENEA-s në Elbasan, Veliu tregon arsyen Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu i ftuar në Nreeës24 ka treguar prapaskenat e një operacioni të
RENEA, FNSH e Shqiponjat, çfarë ndodhi dhe kush u “skanua” në Elbasan Elbasani është blinduar nga Policia në të gjithë hapësirën ku shtrihet qyteti, që prej orëve të mbrëmjes së djeshme. Pas
RENEA blindon Shkodrën dhe shoqëron turqit në çdo hap Afro 800 efektiv policie kanë blindruar prej të premtes mbrëma qytetin e shkodrës aty ku pritet që të luhet ndeshja Shqi
RENEA, FNSH e "Shqiponjat" zbarkojnë në Shkodër, 15 të arrestuar Një operacion i madh është kryer mengjesin e sotëm në qytetin e Shkodrës, ku pjesmarrës kanë qënë forcat Renea, FNSH dhe
FNSH, RENEA e Garda, 1 200 policë bindojnë Kuvendin (FOTO LAJM) Para Kuvendit kanë filluar të mblidhen protestuesit e parë të thirrur nga Opozita. Siç shihet në fotot e siguruara n
Një telëfonatë nga Greqia dërgoi RENEA-n për Kacifan në Bularat Zbardhen të tjera informacione sa i përket ngjarjes ‘Kacifa’ , shkruan Albeu.com Sipas artikullit që referohet në bur
FNSH dhe RENEA "blindojnë" Kryeministrinë, policët me maska kundër gazit (VIDEO) Policia, FNSH dhe RENEA janë dislokuar në ambientet e brendshme të kryeministrisë për të përballuar ndonjë situatë të te
RENEA kap armë dhe municione në shtëpinë e gjyqtarit të Dritan Dajtit Forcat Speciale RENEA kanë kapur armë, municione dhe shume parash në shtëpinë e njërit prej gjyqtarëve që i hoqën dënimi
10 ton drogë, RENEA blindon Vlorën Gjashtë të arrestuar janë deri më tani nga operacioni i madh i RENEA-s në bashkëpunim me forcat Guardia di Finanza itali
Historia e vrasjes së Elham Elezit, efektivit të RENEA-s (VIDEO) Elham Elezaj zë vend në kujtesën e oficerëve më të dalluar të Policisë së Shtetit. “Elhami ishte shumë i guximshëm. Një