999 rezultate për

enea

RENEA dhe FNSH "zbarkojnë" në rrugë, arrestohen 20 persona Forca e posaçme “Shqiponjat”, FNSH-ja, RENEA dhe Drejtoria e Forcës së Posaçme Operacionale në Policinë e Shtetit dhe st
RENEA dhe FNSH arrestojnë 22 persona, përse akuzohen Ditën e sotme “Shqiponjat”, FNSH-ja, RENEA dhe Drejtoria e Forcës së Posaçme Operacionale në Policinë e Shtetit dhe stru
"Shqiponjat", FNSH dhe RENEA në super aksion: Kapen 29 persona brenda pak orësh “Shqiponjat”, FNSH dhe RENEA kanë ngritur 83 pika kontrollilidhr me goditjen e rasteve për fshehje apo përdorim të lëndë
Kërcënoi se do vriste veten në shtëpinë së vjehrrit, dorëzohet Elton Meta Pas më shumë se 5 orë në panik, ka arritur të mbyllet pa pasoja një pengmarrje me armë që nisi pak para mesnatës në fsha
FNSH-ja e RENEA në aksion, 21 persona vihen në pranga Vijon në të gjithë vendin zbatimi i detyrave të përcaktuara në Planin e masave për mbajtjen nën kontroll të situatës kri
Nuk iu ndalua RENEA-s në Elbasan, gjendet e braktisur makina luksoze Një mjet tip "Porche Cayenne" e tipit të fundit është gjetur e braktisur në rrethinat e qytetit. Mbrëmjen e sotme ësh
Vrasjet pushtojnë vendin, FNSH dhe RENEA vënë në pranga 9 persona Policia e Shtetit dhe FNSH ka arrestuar 9 persona dhe proceduar 10 të tjerë me qëllim mbajtjen në kontroll të situatës k
RENEA "sfidohet" nga makina në shpejtësi, blindohet aksi Elbasan-Librazhd Ndërkohë që RENEA ka blinduar aksin Elbasan-Librazhd për të kapur autorin e atentatit ndaj Bujar Celes, një makinë në sh
RENEA zbarkon në Korçë, kontrolle të rrepta në çdo cep të qytetit Policia e Shtetit po kryhen kontrolle të rrepta në Korçë, për të vënë në pranga kriminelë dhe persona të kërkuar nga lig
DETAJET/ Vrasja e Bujar Çelës, RENEA zbarkon në Elbasan Pasditen e sotme, forcat RENEA kanë zbarkuar në Elbasan në kërkim të autorëve të vrasjes së Bujar Çelës. Kontrolle j
Vrasje, vjedhje e gjobëvënie, kapet në gjumë nga RENEA pogradecari i rrezikshëm RENEA ka zhvilluar një operacion në orët e para të mëngjesit të sotëm në Qafë-Plloce të Pogradecit për kapjen e një pers
Dy ekzekutimet mafioze, RENEA blindon Elbasanin e kontrollon shtëpi me shtëpi Pas dy vrasjeve që kanë tronditur vendin, RENEA po zhvillon një operacion blic në Elbasan dhe Peqin. Dyshohet se aks
Autorë të dy vrasjeve që tronditën Elbasanin, dalin pamjet nga aksioni i RENEA-s (VIDEO) Janë bërë publike pamjet nga arrestimi i bujshëm ia utorëve të dy vrasjeve të bujshme në Elbasan. Xhuljano Hoxha dhe
Blindohet Elbasani, FNSH dhe RENEA zbarkojnë në një operacion blic Një operacion blic po zhvillohet në këto momente në rrethin Elbasanit ku janë blinduar me forcat e FNSH dhe RENEA, 3 bas
EMRAT/ Të përfshinë në vrasjen e Emiljano Ramazanit, RENEA arreston 2 vëllezër Policia ka vënë në pranga dy vëllezër gjatë operacionit të sotëm në Peqin. Operacioni policor u zhvillua gjatë ditës
EMRI/ Kush është personi me rrezikshmëri kriminale që u kap sot nga RENEA Selim Manehasa është pronari i një pike për shitjen e makinave që u arrestua sot nga forcat RENEA në Elbasan. Numri
Vrasja e Emiljano Ramazanit, RENEA blindon Peqinin Policia ka blindur Peqinin nw njw aksion blic. Bëhet me dije se operacioni i RENEA-s dhe FNSH-së vjen pak ditë pas at
Enea Mihaj bëhet hero, i shënon në fund Olympiakos dhe ngjit Paok në Champions (VIDEO) Enea Mihaj është rikthyer edhe njëherë në një lojtar të rëndësishëm te PAOK, duke i dhënë fitoren në përballjen derbi nd
Kush është i rrezikshmi i Bulqizës që u kap sot nga RENEA (VIDEO) Fadil Tërnova, 32 vjeç i shpallur në kërkim për disa vepra penale, si dhe duke vlerësuar rrezikshmërinë që ky person par
Preket nga koronavirusi efektivi i RENEA-s Ditën e sotme ministria e Shëndetësisë konfirmoi 52 raste të reja me koronavirus, teksa një prej tyre mësohet të jetë nj