999 rezultate për

endrra

Ëndrra dhe suksesi në EURO 2016 vjen me një set fotografish (FOTO LAJM) Federata Shqiptare e Futbollit, ka çelur sot në sallën e Muzeut Kombëtar, albumin fotografik për suksesin e arritur në k
Jenna Dewan dikur një adoleshente me ëndrra të mëdha (FOTO LAJM) Së fundmi bashkëshortja e Chaning Tatum ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto të adoleshencës së saj kur is
Ronaldo ëndrra e Al-Khelaifit? Jo, është lojtar i Barçës por jo Messi Jonathan Beilin thotë se ëndrra dhe objektivi primar për presidentin e PSG-së, Nasser Al-Khelaifi, është mesfushori i Ba
"Shtëpia e ëndrrave" në mëshirën e fatit, rrezikon të shembet nga stuhitë (FOTO LAJM) Një pronare e një shtëpie frikësohet se ajo mund të humbasë shtëpinë e ëndrrave të saj në zonën e Devon teeters në prag
Vesa Luma bën një ëndërr të vogël realitet (FOTO LAJM) Big Basta dhe Vesa Luma janë një ndër çiftet më simpatikë të ekranit shqiptar të cilët gjithmonë shfaqen bashkë dhe nuk
Si të përktheni ëndrrat tuaja, kuptimet kryesore Kalojmë më shumë se 5 vjet të jetës sonë duke ëndërruar. Shpesh ëndrrat janë motiv shqetësimi e trazimi, mund të jenë
Kaka zgjedh formacionin e ëndrrave, pa Maradonnën (FOTO LAJM) Ricardo Kaka ka zgjedhur formacionin e ëndërrave të tij. Braziliani i cili tashmë ka zyrtarizuar penzionimin e tij ng
Ëndrra e Agim Ramadanit, që nuk u realizua kurrë Bashkëshortja e komandantit të UÇK-së dhe Heroit të Kosovës, Agim Ramadani, Shukrija rrëfen ëndrrën e parealizuar të bas
Endrra amerikane, cilat janë tre rrugët për të fituar GreenCard Diskutimet për përfundimin e programit të imigracionit në SHBA përmes llotarisë për Green Card kanë filluar dy vjet më p
Ëndrrat e Perezit për merkato kushtojnë shumë Eden Hazard e dëshiron Madridin dhe Florentino Perez do të përpiqet që të nënshkruajë me të në verën e ardhshme. Por,
Shkrihet ëndrra e shqiptarëve? Çfarë do të ndodh me Lotarinë Amerikane Prej dy vitesh SHBA po diskuton përfundimin e emigracionit përmes Lotarisë Amerikane. Ato janë pjesë e diskutimeve në ku
Bleona shfaqet e zhveshur, jep leksione për ndjekjen e ëndrrave (FOTO LAJM) Bleona Qereti është një prej prej këngëtareve më të guximshme të momentit. Teksa është duke përjetuar një periudhë s
Fejesa e modeles shqiptare si në ëndrra, nën dritën e qirinjve në Pragë Mbrëmjen e djeshme Afërdita Dreshaj mori një propozim përrallor nga partneri i saj prej disa viteve, sportisti Jakub Kin
Gent Hazizi i kërkon publikisht falje Bleonës jatë ditës së djeshme, këngëtarja Bleona Qereti kishte bërë disa postime të njëpasnjëshme të cilat ia deidkoi Gent Haziz
Ëndrra e fëmijërisë e Gent Hazizit? Të bëhej shofer “Kur jemi fëmijë kemi shumë dëshira ,për atë çka duam të bëhemi kur të rritemi. Unë personalisht kam dashur të bëhem sho
Rama i thur poezi Vokshit: O det i gjërë plot me ëndrra Kryeministri Edi Rama ka replikuar ashpër me deputetët e opozitës ditën e sotme në Kuvend. Gjatë debatit, Rama ka re
Trump insiston të mbyllë Llotarinë Amerikane, mbaron ëndrra e shqiptarëve Pas sulmit në Nju Jork, Presidenti i SHBA, Donald Trump ka kërkuar nga Kongresi që të veprojë sa më shpejt për të ndalur
Amerika, ëndrra e shqiptarëve thyen rekord me numrin e të pastrehëve Numri i të pastrehëve në SHBA u rrit këtë vit për herë të parë që nga Recensioni i Madh, e shtyrë nga kriza e strehimit
Vjen Lamborghini Urus, makina e ëndrrave (FOTO LAJM) “Motor Trend” ka pasur mundësi të njihet me versionin e prodhimit të Lamborghini SUV i cili do të ketë premierën botëror
Nusja e familjes Berisha tregon vendin dhe makinën e ëndrrave (FOTO LAJM) Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v