999 rezultate për

endrra

Merr fund ëndrra e Realit për Mohamed Salah Mohamed Salah nuk do të kalojë tek Reali i Madridit në verë. Kjo pasi egjiptiani pritet të nënshkruajë një kontratë
Nuk janë gjithnjë të kota, mësoni kuptimin e ëndrrave tuaja Kalojmë më shumë se 5 vjet të jetës sonë duke ëndërruar. Shpesh ëndrrat janë motiv shqetësimi e trazimi, mund të jenë
Përse i harrojmë shpejt ëndrrat Ëndrrat kurrë nuk pushojnë të na fascinojnë dhe gjithmonë janë të mbështjella me mister… Psikologët akoma nuk kanë arrit
Mësojeni njëherë e mirë, ja pse shihni endrra të këqija Për shkak të stresit vuan edhe sistemi jonë imunitar, çrregullohet puna e hormoneve, lodhen muskujt dhe rraskapitet orga
Ëndrra e myftiut të Beogradit: Kosova është djep i Serbisë erbët po vazhdojnë të shohin “ëndrra me sy hapur”, se Kosova është djep i Serbisë. Një gjë të tillë po e thotë edhe m
Ëndrrat nuk janë gjithmonë të kota, rastet kur kanë një kuptim 1. E njëjta ëndërr disa herë: Kjo do të thotë se diçka e re pritet të vijë në jetën tuaj, diçka që ka lidhje me sekuenca
Kujdes nga ambicia, mund të përdorni vetë fëmijët tuaj Prindërit që në të kaluarën e tyre kanë pasur ëndrra dhe dëshira që nuk i kanë relaizuar dot, i nxisin fëmijët e tyre që
Willian, ëndrra e Milanit për merkaton e verës Sipas asaj që shkruajnë media në Angli, Willian mund të largohet në Itali së bashku me Antonio Conten. Milani është k
Bernardeschi ëndërron të fitojë këto dy trofe të rëndësishëm Ylli i Juventusit, Federico Bernardeschi ka zbuluar dy ëndrrat e tij në futboll – të fitojë UEFA Champions League dhe Ku
Thojini lamtumirë dhjamit, receta magjike për të krijuar trupin e ëndrrave Pesha e tepërt është sot në të gjithë botën, një nga problematikat kryesore. Të gjithë duan të heqin kilet e tepërta
Pacult optimist tek titulli: Ëndrrat janë të lejueshme Klubi i Kukësit do të luajë këtë fundjavë ndaj Laçit, por trajneri Peter Pacult foli në konferencën për media mbi këtë s
Mijëra korçarë nisin protestën nën moton "Mos na vrisni ëndrrat" (FOTO & VIDEO) Tifozët e Skënderbeut kanë organizuar një proteste, për të të mbrojtur ekipin e tyre të zemrës kundër pezullimit 10-vjeç
Ferrari dhe 1 mijë trëndafila, biondja simpatike merr dhuratën e ëndrrave (FOTO LAJM) Disa njerëz Ditën e Shën Valentinit marrin dhuratë çokollata, të tjerë shijojnë një darkë romantike ose një udhëtim.
''Punë, projekte, skuadra e ëndrrave'', çfarë ka dashur të thotë Alketa? (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu vijon të mbetet një nga personazhet e dashur për publikun shqiptarë. Ajo është gjatë gjithë kohës aktive h
Arsyeja pse shihni ëndrra të këqija Për shkak të stresit vuan edhe sistemi jonë imunitar, çrregullohet puna e hormoneve, lodhen muskujt dhe rraskapitet orga
Nëse i doni zogjtë dhe diellin, puna e ëndrrave tuaja po ju pret (FOTO LAJM) Një hotel luksoz në Bahamas është në kërkim të një punonjësi që do të kujdeset vetëm për zogjtë me këmbë të gjata "Flami
Ronaldo tregon situatën e Icardi: Nuk ka faj se Reali është ëndrra e çdo futbollisti Transferimi i Ronaldos, “Fenomenit”, nga Interi te Reali i Madridit në vitin 2002 mbetet ndoshta pengu më i madh i ish-p
Pazzini: Debutim ëndrrash, i shënova gol Real Madridit Giampaolo Pazzini e quan debutim ëndrrash paraqitjen e parë në La Liga, pasi shënoi gol dhe atë kundër Realit. Real M
E bleu 1 dollarë, gruaja e transformon në shtëpi ëndrrash (FOTO LAJM) Një grua që bleu një shtëpi të braktisur për një 1 dollarë, ka arritur ta transformojë atë në një shtëpi ëndrrash me vle
11 simbole ëndrrash që nuk duhet kurrë t’i injoroni Psikoterapisti Jeffrey Sumber thotë se “kuptimi i ëndrrave shpesh herë lidhet me gjërat që ne kemi nevojë të mësojmë dhe