999 rezultate për

endrra

Ëndrra e madhe e Arsenalit, të bëhet si Manchester City Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, është i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij por megjithatë ka kërkuar më shumë pun
Ky ankth i lë vajzat pa gjumë tudimi tregon se femrat shohin më shpesh ëndrra të këqija se meshkujt dhe kanë makthe më të shpeshta. Sipas një studi
Lopetegui shkatërron ëndrrat e interistëve, ka diçka edhe për Kovaçiç Trajneri i Real Madridit, Julen Lopetegui, ka lënë të kuptohet se Mateo Kovacici do të largohet nga klubi madrilen pas i
Daçiç i përgjigjet Thaçit: Vetëm në ëndrra e merrni Preshevën Shefi i diplomacisë serbe ka thënë se zgjidhje më të mirë se ndarja e Kosovës nuk ka. Ai ka thënë se një zgjidhje e till
Dasma përlot rrjetin, adoleshentja martohet javën e fundit të jetës Amber Snailham 17 vjeç dhe i dashuri i saj Callum Firks, po ashtu 17, patën dasmën e ëndrrave të tyre. Por pas kësaj
Neymar zgjedh lojtarët e skuadrës së ëndrrave (VIDEO) Në një intervistë të medias sociale "433" Neymar ka zgjedhur 4 lojtarët më të mirë që ai do të ëndërronte të kishte në s
Kompania e ëndrrave, ky është shefi që i paguan pushimet luksoze punonjësve Një kompani teknologjike në Denver të Colorados, po konsiderohet se ka bërë pothuajse veprimin më bujar të pushimeve në
Ambasadori kinez sheh ëndrra me sy hapur: Kosova është Serbi Ambasadori i Kinës në Beograd Li Manchang ka deklaruar se Kosova për Pekinin është Serbi dhe kështu do të mbetet, transm
A është e mundur dy persona të ëndërrojnë të njëjtën ëndërr? Nëse dy njerëz mund ta ëndërrojnë të njëjtën ëndërr, a do të thotë kjo që ëndrrat të kapërcejnë mendimet individuale të
Cili është kuptimi i ëndrrave më të shpeshta që shohim Ëndrrat që shohim gjatë kohës kur flenë gjumë mund të jenë nga më të çuditshmet e më të pashpjegueshmet. Të paktë jan
Merr fund ëndrra e shqiptarëve, Zvicra eleminohet nga Kupa e Botës Ata po përjetonin një ëndërr duke pretenduar të kalonin në 1/8 e Kupës së Botës, por sot erdhi koha që të "zgjoheshin".
U martua dje, Afërdita niset drejt një prej ishujve më të bukur në botë Afërdita Dreshaj i dha dje fund beqarisë në Florida. Ditën e sotme çifti është nisur për muajin e mjaltit në St. Luci
Nëse i bëni këto gjëra nuk do të bëheni kurrë me para Ëndrra e çdo njeriu është që të jetë i pasur dhe të ketë një jetë përplot udhëtime, ushqime të shijshme e gjëra të tjera
Peruja shënon super gol, shkërmoqen ëndrrat e Australisë (VIDEO) Carrillo ka kaluar Perunë në avantazh në minutat e para të sfidës duke shkërmoqur kështu ëndrrat e australianëve për të
Si të bëheni një frymëzim për të tjerët? Një nga mënyrat më të mira për t’u bërë një frymëzim për të tjerët është arritja e qëllimeve tuaja. Sa herë keni parë nj
Një dasmë të dytë? Alketa Vejsiu tregon fustanin e ëndrrave Moderatorja Alketa Vejsiu këtë herë si rrallëhrë ka treguar disa detaje për jetën e saj private. E pyetur për dasmën
Arsyeja pse shihni ëndrra të këqija Për shkak të stresit vuan edhe sistemi jonë imunitar, çrregullohet puna e hormoneve, lodhen muskujt dhe rraskapitet orga
Simbolet e ëndrrave që nuk duhen injoruar kurrë Psikoterapisti Jeffrey Sumber thotë se “kuptimi i ëndrrave shpesh herë lidhet me gjërat që ne kemi nevojë të mësojmë dhe
Lamtumirë dhjamit, receta magjike për trupin e ëndrrave Pesha e tepërt është sot në të gjithë botën, një nga problematikat kryesore. Të gjithë duan të heqin kilet e tepërta
Çfarë do të thonë ëndrrat seksuale që shihni A ju ka ndodhur ndonjëherë që të zgjoheni krejtësisht të hutuar me ëndrra seksi për shkak të së cilës jeni trembur? Veri