999 rezultate për

endrra

Revolucion te Barcelona, ëndrra mbetet Griezmann Dy ditë pas eleminimit të turpshëm në Anfield Road shtypi spanjoll e vë në dyshim të ardhmen e Barcelonës. Duke pritu
Shndërrojeni shtëpinë tuaj në vendin e ëndrrave të çdo fëmije (FOTO LAJM) Detyra kryesore në fëmijëri është të luajnë shumë, dhe fëmijët duket se e bëjnë këtë në mënyrë të përkryer. Ata janë
Zidane flet për transferimin e Neymar: Këtu ëndrrat bëhen realitet Raportohet se braziliani Neymar mund të largohet nga PSG-ja në kërkim të një klubi ku do t’i bënte ëndrrat realitet.
Ëndrra e Muç Nanos: Hoxhallarët të lexojnë Kuranin Mustafa Nano I have a dream. Unë kam një ëndërr që të vijë një ditë: Kur të kuptohet se një politikan i korruptuar
Ëndrra titull boshatis xhepat e tifozëve të Liverpool, 7.000 euro për një biletë Liverpool vazhdon të ëndërrojë pas fitores së marrë kundër Chelsea-t, që ka lejuar skuadrën e Klopp të vazhdojë ndjekjen
Liverpool mposht Chelsea në dy minuta, vazhdon "ëndrra" titull (VIDEO) Liverpool ka arritur të kalojë edhe provën më të vështirë të paktën në letër deri në fundin e kampionatit. The Reds a
Noizy-t i realizohet ëndrra, Rihana më në fund dëgjon për të (VIDEO) Noizy padyshim që është një nga reperat më të suksesshëm në Shqipëri. Por edhe pse fama e tij është ndërkombëtariz
Autori i golit 3-të për Gjermaninë zbulon skuadrën e ëndrrave Gjermania fitoi 3-2 në Holandë, duke siguruar fitoren e parë për këto kualifikuese. Sane dhe Gnabry shënuan për gjermanë
Salah: Liga e Kampioneve është prestigjoze, por ëndrra e qytetit është Premier League Mohamed Salah thotë se është i gatshëm të sakrifikojë ëndrrën e Ligës së Kampionëve për të ndihmuar Liverpoolin të fitoj
"Do ndjek ëndrrat në Itali", Kejvina ia plas të qarit në Xing Dy ditë më parë "Xing.al" bëri të ditur se velina bukuroshe e "Xing me Ermalin", Kejvina Kthella do të largohet nga emis
Mbappe, ëndrra e Fiorentino Perez për merkaton verore Situata në kampin madrilen nuk është aspak e mirë, shkruan Albeu.com Pas daljes jasht nga Copa Del Ray pasi humbi në
Pochettino: Këtu përfundon ëndrra jonë për titullin e Premier Leagues Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino është dukur i dëshpëruar pas humbjes ndaj Burnley. Me humbjen e sotme ndaj
Kamenos sheh ëndrra me luftë: Shqipërinë dhe Maqedoninë i kemi 20 minuta punë Panos Kammenos, ish-ministër i Mbrojtjes së Greqisë ka bërë një deklaratë plot kërcënime ndaj Shqipërisë dhe Maqedonisë
De Jong: Barça është klubi i ëndrrave të mija Blerja e re e Barcelonës, Frenkie de Jong, mezi pret të nisë jetën e re në Camp Nou. Në një intervistë së fundmi, ai
Xherdan Shaqiri zgjedh formacionin e tij të ëndrrave (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri ka zgjedhur më shumë lojtarë të Bayer Munich se sa të Liverpoolit në formacionin e tij të ëndrrave.
Elhaida flet troç: Italia më plotësoi ëndrrat Për Elhaida Danin Italia është vendi që e bëri të arrinte suksesin, pa marrë parasysh faktin që vinte nga një shtet tjet
Ëndrra e Milanit është ylli i Lyonit (VIDEO) Ëndrra e Milanit për në Qershor ngelet Memphis Depay. Sipas asaj që raporton gazeta spanjolle "Mundo Deportivo", lo
Cedric Soares për Interin: Ëndrra u bë realitet që të vija këtu (VIDEO) Cedric Soares u prezantua dje si afrimi i Interit në merakton e janarit. Mbrojtësi i krahut të djathtë u huazua nga Sout
Shihni ëndërr sikur jeni shtatzanë? Mesazhi që përcjell Për sa kohë ekziston njerëzimi, përpjekja për të zgjidhur misterin e ëndrrave vazhdon. Psikologët mendojnë se ëndrrat re
Debutim ëndrrash, Cikalleshi gjen rrjetën me skuadrën e re (VIDEO) Sulmuesi kuqezi, Sokol Cikalleshi është bërë protagonist në takimin e sotëm mes skuadrës së tij, Akhisarspor dhe gjigant