E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

endrra

“Vrapim me ëndrra në zemër”, Luiza Gega triumfon në Roverto “Një atlet duhet të vrapojë me ëndrrat në zemër e jo me paratë në xhep”, ka qenë një shprehje e famshme e vrapuesit çeko
Merr fund ëndrra e të riut për të studiuar në universitetin e më të mirëve, shokët e "godasin" pas shpine Një i ri palestinez, i cili fitoi bursë studimi në Universitetin e Harvardit është kthyer sërish në Liban pasi iu refuzu
Bashkëshorti i ëndrrave! Ja ç’bën Jakub kur e ka larg Afërditën (FOTO LAJM) Një vit më parë, modelja Afërdita Dreshaj u kurorëzua me martesë me sportistin çek jakub Kindl, me një ceremoni madhësht
“Zbehen ëndrrat që Shqipëria të hyjë në Bashkimin Europian” Rrjeti i njohur televiziv, EuroNews, raporton se po shuhen mundësitë që Shqipërisë t’i jepet drita jeshile për të nisur
Sa keq, këto janë "simptomat" që nuk do të jeni asnjëherë i pasur Ëndrra e çdo njeriu është që të jetë i pasur dhe të ketë një jetë përplot udhëtime, ushqime të shijshme e gjëra të tjera
Na thoni çfarë shenje HOROSKOPI jeni, t'ju themi cila është ëndrra juaj në sirtar Disa ëndrra janë bërë për t'u mbajtur mend, ca më shumë për për t'u harruar, kurse disa të tjera flenë tek gjithësecili
Këto janë pushimet e ëndrravë, destinacioni dhe njerëzit që rrethojnë Luanën (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në rrjet qarkulloi një foto e Luana Vjollcës dhe Krenar Çoçës në aeroportin e Malpensa-s në Milano duke
Cila është ëndrra e meshkujve në shtrat ? Kur është fjala për marrëdhënie seksuale, meshkujt dhe gratë kanë preferencat e tyre. Përderisa për disa çifte ësht
6 punët e ëndrrave që na lejojnë të udhëtojmë nëpër botë Nëse je në kërkim të një pune që të jep kënaqësinë e udhëtimit, ne ju tregojmë 6 prej tyre: 1.Bëhuni përfaqësues i la
Gjyshi ideal, shpenzon 8 mijë dollar për shtëpinë e ëndrrave mbi pemë (FOTO LAJM) Një gjysh ka bërë realitet ëndrrën e nipërve dhe mbesave të tij duke ndërtuar një shtëpi në majë të pemës. Ai ndërtoi
Çiljeta flet për ëndrrat e së ardhmes, mesa duket familja do shtohet Disa kohë më parë u përfol për një ndarje mes portierit të Partizanit, Alban Hoxha dhe këngëtares së njohur Çiljeta Çila
Vetëm bikini, ky është "fustani i nusërisë" në ëndrrat e Kejvinës (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura shqiptare, kjo për shkak të formave të saj dhe paraqitjeve
Kur vjehrra të shkatërron dasmën (FOTO LAJM) Dita e dasmës është dita më e rëndësishme për çdo vajzë. Në ëndrrat e gjithësecilës krijohet ai imazhi se si do të duket
Përfundon ëndrra e Bares, nuk ka La Liga për mesfushorin shqiptar Skuadra e Malagës, në të cilin bën pjesë edhe mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë është mposhtur 0-1 edhe në ndeshjen
Letra prekëse e Hazard: Faleminderit që më ndihmuat të realizoj dy ëndrra Eden Hazard i dha lamtumirën Chelsea-t pas 6 vitesh qëndrimi në Stamford Bridge. Belgu ka firmosur tashmë për Realin e M
Fakte interesante rreth ëndrrave Ëndrrat janë pjesë e ‘pandashme’ e gjumit tonë, dhe mbase shpesh herë e keni pyetur veten pse shohin ëndrra njerëzit, ap
Del në ankand "Porche" i vjetër, zbuloni çmimin maramendës (FOTO LAJM) Të apasionuarit pas makinave do të bënin çfarë të mundnin për të patur në dorë çelsat e makinës së ëndrrave të tyre.
Varrëzë ëndrrash ky vend! Shumica dërrmuese e doktorantëve, të papunë Sipas të dhënave të INSTAT, vitin e kaluar numri i të papunëve ishte 173.207 persona, nga të cilët 346 ishin doktorantë.
Daçiç sheh ëndrra me sy hapur: Morina, kufiri mes Serbisë dhe Shqipërisë Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq, edhe përkundër faktit se kanë kaluar rreth 20 vjet nga rënia e Sll
Revolucion te Barcelona, ëndrra mbetet Griezmann Dy ditë pas eleminimit të turpshëm në Anfield Road shtypi spanjoll e vë në dyshim të ardhmen e Barcelonës. Duke pritu