999 rezultate për

emrin

Një autostradë do të mbajë emrin e Adem Demaçit Ende pa përfunduar ditët e shprehjes së ngushëllimeve, të martën Qeveria e Kosovës e ka marrë vendimin që ta nderojë në
Barcelona gati të ndryshojë emrin stadiumit, shikoni sa kushton "Camp Nou" Barcelona është aktualisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku nuk po punon vetëm në fushë, por jashtë saj duke kërku
Pa shkuar në referendum qytetarët ta lexojnë marrëveshjen për emrin Partitë politike nuk bëjnë të ditur nëse do të ketë takim të ri, apo përpjekje për arritje të marrëveshjes për referendu
Nderohet Fadil Vokrri, stadiumi i Prishtinës merr emrin e tij (FOTO LAJM) Një muaj e gjysmë më parë Kosova mori lajmin e hidhur të ndrajes nga jeta të presidentit të Federatës Kosovare të Futbol
Enca zbulon emrin e këngëtarit që e do në dasëm të saj Enca Haxhia që tani ka filluar të mendojë për dasmën. Ndonëse është një ndër këngëtaret më të reja në tregun dhe se
Restoranti në Milano i vendos një ushqimi emrin e Ronaldos Një restorant në Milano i ka dhënë emrin e Ronaldos njërit prej specialiteteve të tij. Restoranti në Milano, i cili q
Vuri emrin e kolegut të gruas në numrin e tij, tiranasit i shembet toka nën këmbë (FOTO LAJM) Tradhëtia ka forma të ndryshme mes çifteve, ku përballjet janë nga më qesharaket deri tek ato më fatalet. Por një bur
Bëri tatuazh emrin e miliarderit, Morena shfaqet me të gjata në mes të verës Ishte foto e Sasha Sobhanit që zbuloi gjithçka, foto në të cilën Morena shfaqej duke e përqafuar nga prapa miliarderin t
Brigada e ëmbëlsirave merr emrin e Enver Hoxhës, si talleshin bullgarët me diktatorin Studiuesi Hasan Bello ka postuar këtë herë, një dokument ku tregohet për një brigadë bullgare ëmbëlsirash që mban emrin
Ditët e fundit, Adelina Tahiri tregon emrin e bebes së saj Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Adelina Tahiri ka qenë në qendër të vëmendjes këto muaj në pritje të ëmbël dhe ç
Çfarë pëson Maqedonia nëse anulohet referendumi për emrin Izolim, kthim të regjimit, humbje të besimit nga BE dhe anasjelltas. Këto janë vetëm disa nga dëmet që do t’i pësont
Zaev shpall datën e referendumit për emrin Referendumi për emrin e Maqedonisë do të zhvillohet në periudhën kohore 23 shtator - 7 tetor. Kështu u shpreh kryemin
Vazhdojnë nderimet për portierin rus, shqiponja me emrin e tij Një mënyrë për të falënderuar portierin që i dha skuadrës së tij kualifikimin për në çerekfinalet e Kupës së Botës me pe
Zaev nis fushatën e referendumit për emrin Qeveria e Maqedonisë përmes rrjeteve sociale duket se tashmë ka filluar fushatën për referendumin për marrëveshjen me Gr
Shkruan emrin e djalit që dashuron në urban, vajzës i ndodh ajo që se priste Të lodhur nga mesazhet e vazhdueshme të mirëmbajtjes së urbanëve, kompania e Transportit Urban në Meksikë, vendosi të bë
Grekët sërish në protestë! Nuk janë dakord me emrin e Maqedonisë Dy protesta të reja kundër marrëveshjes së Prespës për emrin e Maqedonisë janë zhvilluar sot pasdite në Selanik dhe Athi
Daçiçi po sillet çuditshëm, nuk e thotë emrin e shtetin që ka tërhequr njohjen e Kosovës Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç kishte paralajmëruar se sot do ta bënte publik emrin edhe të një shteti, që do
Presidenti Ivanov nuk e nënshkruan marrëveshjen për emrin Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivnaov, ka marrë vendimin që të mos e nënshkruajë dekretin për shpalljen e ligjit për ra
Vijon përplasja për emrin e Maqedonisë, VMRO-DPMNE akuzon Zaevin për tradhëti Partia VMRO-DPMNE vazhdon me akuzat ndaj kundërshtarëve me në krye Zoran Zaevin si kryeministër, duke thënë se ata janë
Bënë tatuazh emrin e njëri-tjetrin, këngëtarja shqiptare ndahet nga milioneri Morena Taraku u lidh vetëm pak kohë me iranianin milioner, Sasha Sobhani, ama në media po qarkullon lajmi se çifti janë