999 rezultate për

emrin

Tifozët e Realit brohorasin emrin e Cristiano Ronaldos në Bernabeu Duhet se jo vetëm Real Madridit, por edhe tifozëve madrilenë është duke iu munguar njeriu të cilin dikur e fishkëllenin,
Thaçi bën të zgjuarin, flet në emrin e amerikanëve për kufirin (VIDEO) Në pamundësi që të shfaqej me Trumpin, në pamundësi që ta nxirrte para mediave çdo zyrtar amerikan, Thaçi zgjodhi të man
Kur kompania ajrore shkruan gabim emrin e vet në avion (FOTO) Kjo është mjaft e turpshme! Një kompani ajrore në Hong Kong ka shkruar gabim emrin e saj në një nga avionët. Kush
Zaev: Maqedonasit duhet të pranojnë emrin e ri ose të përballen me “izolim” Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev, tha se qytetarët duhet të pajtohen të pranojnë emrin e ri të shtetit ose do të përba
Veliaj zbulon emrin që donte t'i vendoste djalit por Ajola ia bën "8 me 2" Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa janë në pritje për t'u bërë prindër për herë të parë. Ajola ësh
Adelina me burrin maqedonas zbulojnë emrin e djalit të tyre Për muaj të tërë, Adelina Tahiri ishte në ballinat e mediave rozë për shkak të martesës së saj me bashkëshortin maqedona
Ronaldo hap hotelin në Paris me emrin "CR7" Cristiano Ronaldo ka lajmëruar se do të hap hotelin e tij të gjashtë “CR7”, zinxhirin e hoteleve në Paris më 2021. Pë
Një rrugë në Tiranë me emrin e Alessandro Leogrande-s Një rrugë e re në kryeqytet do të mbajë emrin e një shkrimtari dhe gazetari të njohur italian, i cili ka shkruar e rrëfy
Shoqata me emrin e të atit rekrutonte vajza për prostitucion, reagon ashpër Elton Deda Këngëtari Elton Deda ka reaguar përmes një postimi në Facebook një ditë pas zbulimit nga ‘Fiks Fare’ të një shoqate me e
Mësoni ku ndodhet rruga që mori emrin Stolenberg Në shenjë falënderimi ndaj diplomatit nga Norvegjia Torvald Stoltenberg, për ndihmën që i ka dhënë Shkupit gjatë tërmeti
​David Beckham zbulon emrin e klubit të tij (VIDEO) Ish-lojtari i Manchester Unitedit, David Beckham, ka bërë të ditur se klubi i tij do ta ketë emrin Inter Miami, si dhe e
Një parti në Serbi merr emrin "Vetëvendosje" Grupi politik i Sulejman Ugljaninit pak ditë më parë njoftoi pjesëmarrjen e tyre në zgjedhjet për Këshillin Kombëtar Bos
Zaev: Ta pranojmë emrin e ri siç e ka pranuar dikur Gruevski Kryeministri Zoran Zaev, sot duke i komentuar dokumentet që i ka publikuar “Uikiliks” se që në vitin 2008 është pranuar
Wikileaks nxjerr sekretin e dhimbshëm të Gruevskit për emrin Qeveria e Maqedonisë në vitin 2008 ka qenë e gatshme të pranojë emrin Republika e Maqedonisë Veriore apo Republika e Maq
PD zbulon emrin e bandës kriminale të lidhur ngushtë me Ramën Prej më shumë se një jave, 2 qytetarë në Shkodër, dajë dhe nip janë të zhdukur. Pavarësisht denoncimit dhe hetimeve,
Një rrugë në Kosovë do të emërtohet me emrin e senatorit McCain Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka dalë me propozim që “Rruga B” në Prishtinë të mbajë emrin e senatorit a
Ertugrul bëhet baba, mësoni emrin e veçantë për vajzën e tij Aktori shumë i dashur nga shqiptarët me rolin e tij “Ertugrul”, Engin Altan Duzyatan është bërë baba për herë të dytë.
Izet Haxhia mesazh të prerë: Ata që flasin në emrin tim, të zhduken Izet Haxhia, ish-truproja i Sali Berishës pas reagimit të djeshëm, ka vendosr që tju japë një mesazh të hapur personave
Transferimi i Çinarit tek Alaves, Vllaznia e çon çështjen në prokurori: Dikush ka marrë paratë në emrin tonë KOMUNIKATE PER SHTYP KF Vllaznia përmes kësaj komunikate për shtyp dëshiron të sqarojë publikun në lidhje me situatën
Në Polici, Ritvani s’dinte të shkruante as emrin, komentin në rrjet e shkroi dikush tjetër? Ritvan Zykaj, 24-vjeçari që vrau 8 të afërmit e tij, kishte kaluar një incident të rëndë disa vite më parë. Incident