999 rezultate për

emrin

I vendosën fëmijës emrin Adolf Hitler, e pëson rëndë çifti nazist Çifti që fëmijës së tyre ia kishin lënë emrin Adolf, sipas ish-diktatorit famëkeq, Adolf Hitler dhe që ishin pjesë e një
Personazhi i njohur sfidon Noizy-in: Ta kanë shkruar emrin në hale, hajde jep një koncert (VIDEO) Ka shkakatuar mjaft reagime rreshtimi në krah të Ramës i reperit Noizy duke sulmuar protestën e studentëve, e cila sipas
Shpëtimtari i Ramës me emrin Luli (FOTO LAJM) Sa herë që Edi Rama gjendet me shpatulla pas murit, do të dalë gjithnjë një shpetimtar, i cili është i gatshëm të shkatë
Mbërriti faza finale, së shpejti Maqedonia ndryshon emrin zyrtarisht Procesi i ndryshimeve kushtetuese në pajtim me Marrëveshjen e Prespës pas pesë debateve të mbajtura publike që i organiz
Çifti i vendos emrin fëmijës Griezmann-Mbappe, por çështja përfundon në gjykatë Është e vështirë për t’u besuar ndonjëherë, por dashuria për futbollin duket se kalon çdo limit. Një çift me prejard
"Kam dashnore", Ramush Haradinaj i thotë emrin në emision Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ishte i ftuari i radhës sot në emisionin “Xing me Ermalin”. Drejtuesi i emis
Pëmendi emrin e Kim Kardashian në CV, ky student mori një suprizë Të gjesh punë në ditët e sotme, është kthyer në një sfidë të jashtëzakonshme. Por studenti i Boston University, Chris
Flori tregon emrin e moderatores me të cilën do lidhej po të mos ishte i martuar Ai është padyshim një nga aktorët më të preferuar të publikut shqiptar. Gjatë një loje në "Shiko kush luan", mbrëmjen
Rama nuk heq dorë, dërgon sërish Metës emrin e Lleshit për ministër Kryeministri Rama mbrëmjen e djeshme ka deklaruar në emisionin Real Story se do të dërgojë përsëri emrin e Sandër Lleshi
Rama nuk heq dorë: Nuk e prisja nga Meta, nesër do t’i dërgoj sërish emrin e Lleshit Kryeministri Edi Rama ka folur sërish në lidhje me cështjen e Sandër Lleshit në Real Story. Ai është shprehur sese nu
E pabesueshme, ky çmim mund të marrë emrin e Messit Presidenti i kampionatin spanjoll të futbollit, Javier Tebas ka theksuar se çmimi si lojtari më i mirë i vitit në Spanjë
Suarez bëhet baba për herë të tretë, zgjedh emrin e lojtarit të Interit (FOTO LAJM) Sulmuesi i skuadrës së Barcelonës, Luis Suarez është bërë baba për herë të tretë pas vajzës 8 vjeçare dhe djalit katër v
Ëndërra në sirtar e Sir Alex Ferguson mban emrin e legjendës së Juves Ish trajneri legjendar i skuadrës së Manchester United, Sir Alex Ferguson ka fituar çdo trofe të mundshëm, por ka pasur
Rezarta Shkurta shtatzënë? Këngëtarja tregon emrin e fëmijës së dytë Ka kaluar më pak se një muaj, që kur Ermal Hoxha u bashkua pranë familjes së tij. Këngëtarja Rezarta Shukrta ka qenë
Basha nxjerr emrin: Ky është "peshkaqeni" që nuk u kap sot Kryedemokrati Lulzim Basha e ka cilësuar një dështim operacionin për arrestimin e 27 personave në Shqipëri pasi sipas ti
Mogherini: Marrëveshja për emrin, mundësi historike për Maqedoninë Miratimi i marrëveshjes për emrin e ri të Maqedonisë, e nënshkruar qershorin e kaluar nga kryeministri grek, Aleksis Cip
Veliaj tregon emrin e djalit, tironsit më të ri në qytet (FOTO LAJM) Veliaj dhe Ajola Xoxa janë bërë prindër të një djali. Pak ditë më parë, ai deklaroi se do t'i vendoste djalit një emë
Veliaj tregon se si do ja vërë emrin djalit të sapolindur Kreu i bashkisë Erion Veliaj mirëpriti sot maratonën në fazën e fundit të saj. Teksa përshëndeti pjesëmarrësit nga e
Nuk guxoi t'ja përmendte emrin dy vjet emrin të dashurit, si e parashikoi Elvana Gjata fatkeqësinë Rreth 8 muaj më parë, në një intervistë ekskluzive në “Xing me Ermalin”, Elvana Gjata ka pranuar publikisht se është në
Del rezultati i votimit për emrin në Maqedoni 91.1 për qind e qytetarëve që votuan në referendumin e sotëm në Maqedoni janë për riemërtimin të vendit për t’i dhënë fu