Mbyllet protesta e opozitës, kreu i PD-së fjalim nga selia blu
999 rezultate për

emrin

Prekëse, dhjetra njerëz shkruajnë emrin e Arianit në Brezovicë (FOTO LAJM) Dhjetëra njerëz janë mbledhur për të shkruar emrin “Arian” në Brezovicë, aty edhe ku humbi jetën dje zëvendësministri i
Rekordi dhe urimi i veçantë, Quagliarella: Dridhem vetëm kur dëgjoj emrin e Batistutës (FOTO LAJM) Fabio Kualjarela është njeriu i momentit në Serie A. Sulmuesi i Sampdorias shënoi një dygolësh në fitoren 4-0 kundër Udi
Në këtë datë Maqedonia zyrtarisht ndryshon emrin në Maqedonia e Veriut Ratifikimi i Marrëveshjes së Prespës, edhe në Kuvendin grek, ia hapi Maqedonisë rrugën e proceseve euroatlantike që ia k
Moment rrëqethës, tifozët e PSG thërrasin emrin e Sala (VIDEO) Tifozët e Paris Saint-Germain ia kanë kushtuar një homazh futbollistit të zhdukur, Emiliano Sala duke brohoritur emrin e
Aktori i Portokallisë tregon se emrin e tij të vërtetë e mori vesh 19 vjeç Aktori i Portokallisë, Ledio Lako ka zbuluar këtë të diel në "Sekretet e Portokallisë" se kur ishte 19 vjeç ka mësuar em
SHBA: Presim që edhe Greqia të zbatojë marrëveshjen për emrin Maqedonia është aleat i rëndësishëm i SHBA-së dhe kjo administratë vazhdon të mbështesë hyrjen e vendit në NATO dhe impl
Serbia i bën lajka Putinit, një kishe i vendos emrin e tij Në Banstol të Serbisë, një fshat në periferi të Beogradit, një Kishë është emëruar sot sipas emrit të presidentit të Rus
Rama e shkarkoi, Bushati reagon për emrin e Maqedonisë Ditmir Bushati ka reaguar në lidhje me vendimin për ndryshimin e kushtetutës për zbatimin e marrëveshjes me Greqinë për
E ndryshoi se tingëllon keq, cili është mbiemri i vërtetë i Grida Dumës Deputetja e partisë Demokratike, Grida Duma, ishte e ftuar së fundmi në emisionin "Dritare me Rudinën", ku preku edhe te
9-vjeçari lufton me kancerin deri sa lind motra, i vë emrin dhe pastaj vdes (FOTO LAJM) "Tash është koha që të bëhem ëngjëlli mbrojtës i motrës sime". Me këto fjalë Bailey, 9-vjeçar iu drejtua prindërve p
Modelja braziliane e fiksuar pas Lionel Messit, bën tatuazh emrin e tij në zonën intime (FOTO LAJM) Lionel Messi ka adhurues në mbarë botën nga fama që ka si futbollit. Por emri pleshtit të Barcelonës, tashmë do të mbete
Kësaj këngëtareje dikur i vinte turp të thoshte mbiemrin e saj Ndonjëherë njerëzit kanë komplekse me emrin e tyre apo mbiemrin duke qenë se është dicka që nuk e zgjedhim dot. Kjo g
Amarda Toska zbulon pse nuk mban mbiemrin "Mamaqi" Mbrëmjen e kaluar e ftuara speciale në ‘Xing me Ermalin’ ishte bashkëshortja e tij, Amarda Toska. Ashtu si të ftuari
Nënë për herë të parë, Almeda zgjedh emrin e veçantë për të birin Aktorja shumë e njohur Almeda Abazi është në muajin e pestë të pritjes së ëmbël. Në një festë gjigante mes miqsh e f
Historia e pa treguar: Biznesmeni i preu flokët dhe i vuri emrin e kompanisë vajzës së Lulzim Bashës Taulant Balla ka zbuluar një detaj interesant në lidhje me Lulzim Bashës sa i përket raporteve të tij me pronarin e komp
Zbulohet një butak i ri, "pagëzohet" me emrin Donald Trump (FOTO LAJM) Shkenctarwt dhe biologwt kanw raportuar zbulimin e nje amfibi tw ri, i cili zhytet nw rwrw dhe ka marrë emrin e tij Dona
Basha tregon publikisht emrin e biznesmenit që do ndërtojë pallate në Unazën e re Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka thënë publikisht emrin e biznesmenit që sipas tij do ndërtojë pallate tek Un
I vendosën fëmijës emrin Adolf Hitler, e pëson rëndë çifti nazist Çifti që fëmijës së tyre ia kishin lënë emrin Adolf, sipas ish-diktatorit famëkeq, Adolf Hitler dhe që ishin pjesë e një
Personazhi i njohur sfidon Noizy-in: Ta kanë shkruar emrin në hale, hajde jep një koncert (VIDEO) Ka shkakatuar mjaft reagime rreshtimi në krah të Ramës i reperit Noizy duke sulmuar protestën e studentëve, e cila sipas
Shpëtimtari i Ramës me emrin Luli (FOTO LAJM) Sa herë që Edi Rama gjendet me shpatulla pas murit, do të dalë gjithnjë një shpetimtar, i cili është i gatshëm të shkatë