999 rezultate për

emri

EMRI/ Shkoi të marrë rrogën, zhduket në mënyrë misterioze i riu Një 34 vjeçar nga Vlora është zhdukur pa lënë gjurmë pas që prej ditës së hënë të kësaj jave. Bëhet fjalë për Martin
Elon Musk bëhet baba për herë të shtatë (FOTO LAJM) Elon Musk është bërë baba për herë të shtatë! Ai dhe partnerja e tij, Grimes kanë sjellë ne jetë bebushin e tyre të parë
Boris Johnson i vendos djalit emrin e mjekëve që i shpëtuan jetën Kryeministri britanik Boris Johnson dhe partnerja e tij Carrie Symonds u bënë për herë të parë prindër të një vogëlushi
EMRI/ I vihet eksploziv ''Benz''-it në qendër të Delvinës Një makine tip “Mercedez Benz” i është vënë eksploziv në qendër të qytetit në Delvinë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur
Dyshohet si "ekzekutuesi kryesor" i atentateve në Durrës, zbulohet emri i 22 vjeçarit Gjykata e Durrësit dha sot masën e sigurisë “arrest me burg” për vrasjen e dy vëllezërve Viktor dhe Besmir Haxhia. Nj
Dyshohet si "kzekutuesi kryesor" zbulohet emri i 22 vjeçarit që akuzohet për vrasjen e katër personave Gjykata e Durrësit dha sot masën e sigurisë “arrest me burg” për vrasjen e dy vëllezërve Viktor dhe Besmir Haxhia. Nj
Për shkak të emrit të së bijës, Kylie Jenner i hapen probleme ligjore (FOTO LAJM) Nëse ju kujtohet, në 2019-n Kylie Jenner u përpoq të markonte emrin e vajzës së saj, Stormi, në mënyrë që të mos përdore
Mustafa i përgjigjet Thaçit: Shumë shpejt e dërgojmë emrin e kandidatit për kryeministër Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka konfirmuar se ka pranuar edhe letrën e dytë nga presidenti i K
Thaçi kërkon t’i dërgohet emri i kandidatit për kryeministër, LDK-ja kërkon edhe pak kohë Presidenti i vendit Hashim Thaçi, sot ia ka nisur edhe një letër Lidhjes Demokratike te Kosovës, të dytën brenda pak dit
EMRI/ U ekzekutuan për një copë tokë, shpallet në kërkim 41 vjeçari për atentatin në Lezhë Mesditën e djeshme një ngjarje e rëndë ndodhi në në fshatin Lalm i Vjetër në Lezhë ku mbetën të vrarë Kol Murrani dhe Pr
E FUNDIT/ Baba i një foshnje, zbardhet emri i të riut që i dha fund jetës në Përrenjas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Përrenjasit ku është gjetur i pajetë në masivin pyjor të Stravajt. Sipas
Çfarë po ndodh me LDK? Ende s’ia ka dërguar presidentit emrin për kryeministër Shefi i Shtetit ende s’e ka nënshkruar dekretin me të cilin do ta nominonte Avdullah Hotin për Shef të Qeverisë së re. K
Ibrahimovic do të vendosë për të ardhmen te Milani, pasi të mësojë emrin e trajnerit të ri Ibrahimovic siç duket nëse do të vazhdojë karrierën e tij te Milani e ka bazuar në atë se kush do të jetë trajneri i rad
G Bani flet për ish të dashurën: Është super e njohur, nëse i them emrin shqiptarët do e quajnë k***ë (VIDEO) Këngëtari i mirënjohur G Bani, ka qënë i ftuari i dytë në emisionin Glamour Zone në TV ORA, ku pasi promovoi albumin e t
Isa Mustafa: Ishte vullnet i të gjithëve emri i Avdullah Hotit Kreu i LDK’së Isa Mustafa e ka konfirmuar se Avdullah Hoti është emri që kanë zgjedhur për të nomimuar për kryeministër.
"Emri im është Maria", Rina bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO LAJM) Reperja e njohur Rina Balaj po tregohet shumë aktive në rrjete sociale gjatë ditëve të karantinës. Ajo publikon vazhdimi
Çfarë po ndodh me Barcelonën? Ndryshon emrin e stadiumit Barcelona do të ndryshojë emmrin e stadiumit vetëm për sezonin e ardhshëm për një gjest vertet për tu duartrokitur, luf
Lindi në kohë koronavirusi, prindërit i vendosin foshnjës emrin Dezinfektant Një çift prindërish në Indi kanë vendosur që fëmija i tyre i porsalindur t’i kujtojë gjithmonë periudhën e koronavirusit
Apartamenti ku fshihej nuk ishte në emrin e tij, kush është vajza që dyshohet se ndihmoi Orges Bilbilin Gjykata la në burg Orges Bilbilin teksa u kap disa ditë më parë në kryeqytet. Ndërkohë, policia dhe Prokuroria janë duke
Bebes së lindur gjatë koronavirusit, prindërit ia vendosin emrin Dezinfektues Është kohë mjaft e përçudshme për të sjellur në jetë një fëmijë të ri gjatë kësaj kohe të pasigurt të karantinave dhe kr