999 rezultate për

emri

EMRI/ Aksident në mbikalimin e Golemit, përplaset shefi i qarkullimit Një automjet i policisë është aksidentuar ditën e sotme nga një 20 vjeçar në mbikalimin e Golemit. Mësohet se Xhoi Tresa
Dikush po keqpërdor emrin e saj, Oriola Marashi bën thirrje publike (FOTO LAJM) Modelja Oriola Marashi është një ndër femrat më të ndjekura në Instagram, e cila deri tani numëron 413 mijë ndjekës në l
I vendosi emrin e tij një rruge në Kamzë, Xhelal Mziu tregon pëlqimin për Donald Trump I ftuar në emisionin “Shqipëria Live” ishte ish-kryetari i Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu. Para disa vitesh Mziu, em
Mos e beso po deshe! Taulant Balla vesh kostum sportiv të Interit me emrin e tij Deputeti i PS Taulant Balla ishte dje në një inspektim në bashkinë e Elbasanit, i shoqëruar nga një numër i madh drejtue
L'Equipe i vë emrin e duhur futbollit francez: Idiotë Padyshim që e do shumë, pasi e ka bukën e përditshme (bashkë me sportet e tjerë), por e përditshmja pariziene nuk e kurs
EMRI/ Ju sekuestruan 400 mijë dollarë, nga i siguronte paratë "bosi" i Tiranës Mesditën e sotme u raportua se është bllokuar një shumë e majme parash në Tiranë. Pas këtij lajmi, ka reaguar dhe polcia
Plas gallata me PS: E hëngër mortja! Spiuni paska emrin tim Komisioni i Ligjeve e ka rrëzuar nismën e deputetëve të opozitës të prezantuar nga deputeti i opozitës, Myslim Murrizi p
DETAJET/ Aksidentohet ambulanca, zbardhet emri i viktimës që po dërgohej drejt Tiranës (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier. Një ambulancë ka dalë nga rruga duke shkaktuar vdekjen e paci
Berisha i publikon foton dhe emrin: Sandër Lleshaj i shoqëruar me trafikantin e drogës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj në shoqër
Në pritje të fëmijës së parë, zbulohet emri i vajzës së Mc Kreshës dhe Erzinës (FOTO LAJM) Në dhjetor Mc Kresha dhe Erzina e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, e familje e tyre do shtohet edhe me një fëmijë
Prokurorja dhe djali i saj dolën në përgjimet për kultivim kanabisi në Kukës, reagon Vata: Fahrije Vata prokurore në Prokurorinë e Kukësit, ka reaguar zyrtarisht pasi emri i saj dhe i djalit të saj, doli në përg
Kanceri i merr jetën shkrimtarit italian, Umberto Eco Shkrimtari dhe filozofi italian Umberto Eco, i njohur më së miri për romanin e tij Emri i Trëndafilit, ka vdekur në mosh
U futën emrin në listën për shembjen e teatrit, Ema Andrea dhe Kozeta Kurti: S'kemi firmosur asgjë! Peticioni i ri i artistëve që kërkojnë Teatër të ri, te godina aktuale, të publikuar në mënyrë të beftë dje në media, du
I futën emrin në listë, aktori i humorit: Nuk kam firmosur për shembjen e teatrit! (FOTO LAJM) Ndërkohë që Bashkia e Tiranës ka vendosur shembjen e Teatrit Kombëtar pasi e mori atë në pronësi, në faqen e bashkisë u
EMRI/ 29 vjeçari shqiptar humb jetën tragjikisht në Itali: U shtyp për vdekje nga vinçi (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një shqiptar, 29 vjeç ka humbur jetën në një aksident në vendin e punës në Li
EMRI/ Shkoi të marrë rrogën, zhduket në mënyrë misterioze i riu Një 34 vjeçar nga Vlora është zhdukur pa lënë gjurmë pas që prej ditës së hënë të kësaj jave. Bëhet fjalë për Martin
Elon Musk bëhet baba për herë të shtatë (FOTO LAJM) Elon Musk është bërë baba për herë të shtatë! Ai dhe partnerja e tij, Grimes kanë sjellë ne jetë bebushin e tyre të parë
Boris Johnson i vendos djalit emrin e mjekëve që i shpëtuan jetën Kryeministri britanik Boris Johnson dhe partnerja e tij Carrie Symonds u bënë për herë të parë prindër të një vogëlushi
EMRI/ I vihet eksploziv ''Benz''-it në qendër të Delvinës Një makine tip “Mercedez Benz” i është vënë eksploziv në qendër të qytetit në Delvinë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur
Dyshohet si "ekzekutuesi kryesor" i atentateve në Durrës, zbulohet emri i 22 vjeçarit Gjykata e Durrësit dha sot masën e sigurisë “arrest me burg” për vrasjen e dy vëllezërve Viktor dhe Besmir Haxhia. Nj