999 rezultate për

emri

"Po ta kisha emrin portugez do të isha ende te Olimpiakos", Besnik Hasi: Ju tregoj gabimin më të madh në karrierë Besnik Hasi është një nga trajnerët më të suksesshëm shqiptar në botën e futbollit. Ish-kapiteni i Kombëtares, aktua
Jo më Ura Vajgurore, qyteti merr emrin e vendbanimit antik Bashkia Ura Vajgurore së shpejti do të quhet Dimal. Propozimi për ndryshimin e emrit që erdhi nga disa intelektualë të z
Akil Pano vihet në vështirësi live në studio, emri i tij del në shënimet e vajzave Josifi Disa shkresa e ditare u gjetën në shtëpinë e familjes Josifi, ku nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa vendosën të vetëflíjohes
Nga Rama tek Fatmir Mediu, politikanët shqiptar që kanë ndryshuar emrin I pari është Edi Rama, kryeministri i Shqipërisë. Sipas formularit të vetëdeklarimit në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve
Katër emrat që mund të zëvendësojnë Setien te Barcelona Barcelona rrezikon që ta mbyllë sezoni pa asnjë trofe. Si të mos mjaftuar problemet brenda ekipit edhe rezultatet nuk ës
EMRI/ La 3 fëmijë jetimë, aksidenti i merr jetën nënës shqiptare në Itali Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali në Vignola, ku ka humbur jetën një shtetase shqiptare. Mediat e vendit fqinj
EMRI/ Kapet elbasanlliu "boss" me 35 mijë paund në makinë Një drejtues mjeti është ndaluar në Elbasan. Kjo pasi në makinën e tij tip "Porsche" janë gjetur pas kontrollit nga e
Kryeministër shqiptar? Kur publikohet emri i kandidatëve potencialë nga BDI Gjithçka do të dihet sot në ora 13:00 nga Prespa. BDI sot fillon tubimin qendror në Prespë dhe se në këtë tubim hapës do
Emra të veçantë bebesh? VIP-at kanë menduar për ju Aq shumë VIP-a janë bërë prindër gjatë kohëve të fundit, sa pa frikë krijohet një listë e gjatë me emra që mund t'ju fry
Bëhet nënë për herë të parë, ish-banorja e Big Brother zbulon emrin e bebushes (FOTO LAJM) Moderatorja dhe ish-banorja e Big Brother, Alba Çobaj është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditu
Grabiti 3 milion euro, kush është "emri" që sot OFL i dërgoi letrën Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularin për justifikimin e pasurisë tre emrave të tjerë, në Sarandë, Vlorë dhe
EMRI/ Kujt t'i besojmë? Punonjësi i bankës u jepte të dhënat bandës që t'i grabisnin në mesnatë Një rrjet i rrezikshëm grabitjesh është zbuluar në Tiranë, persona me pushtet dhe me të dhëna sensitive për qytetarët, i
Rast i ri me koronavirus në Premier League Lojtari ose anëtari i stafit i cili ka dalë pozitiv në COVID-19, do të vetë izolohet për një periudhë prej shtatë ditësh
EMRI/ Arrestohet ekzekutori i Hekuran Billës, momenti kur e kap policia Përmes një njoftimi ditën e sotme policia ka njoftuar se ka arrestuar një nga bashkëautorët e vrasjes së Hekuran Billës
Një tjetër parti në Shqipëri? Murrizi e "pranon" dhe i vendos emrin epik Kryeministri Edi Rama prej disa ditësh ka akuzuar opozitën ose qarqe të saj për krijimin e një partie të re. Deputet
Goetze bëhet baba, e ardhmja e tij zbulohet nëpërmjet emrit të djalit Kontrata e Mario Goetzes me Borussian e Dortmundit përfundon në fund të këtij muaji dhe fantazisti pritet të zgjedhë vet
Zbulohet emri, ndërron jetë pas aksidentit shoferi i postës Një aksident i rëndë ka ndodhur në Korcë ku ka ndërruar jetë një shtetas, shoferi i furgonit të Postës. Mësohet se sh
Mc Kresha baba për herë të parë, kuptimi i veçantë i emrit të vajzës (FOTO LAJM) Reperi i dashur për publikun, Mc Kresha, është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Erzina ka sjell në jetë n
EMRI/ Ndërron jetë i riu që u aksidentua me motor këtë pasdite Ka ndërruar jetë i riu që u përplas me motor në autostradën Laç-Fushë Krujë. Policia njofton se Luan Kola, banues në
Azem Hajdari flet për të atin: Emri i tij, amaneti më i bukur Azem Hajdarim djali i të ndjerit, Azem Hajari flet për herë të parë në një intervistë ekskluzive për Abc News mbi jetën,