999 rezultate për

emri

Nesta, emri i ri që mund ti bashkohet stafit të Pirlos te Juventusi Pas Igor Tudor një tjetër emër i njohur po lakohet për t’iu bashkuar Andrea Pirlos në stolin e Juventusit. Emri më i
EMRI/ Sekuestrohet drogë në makinën që transportonte kryebashkiaken e Roskovecit Arbër Bufi, 35-vjeçari, nip i kryetares së bashkisë së Roskovecit, Majlinda Bufi është proceduar penalisht. Mediat ra
Prindër së shpejti, zbulohet emri i vogëlushes së Sarës dhe Ledrit? (FOTO LAJM) Sara Hoxha është treguar mjaft aktive në Instagram kohët e fundit duke mos i kursyer pozat me barkun e rrumbullakosur.
Pirlo befason me emrin e sulmuesit të ri për Juventusin Juventus ka filluar të bëjë ndryshime në skuadër për sezonin e ri. Trajneri i ri i Juventusit, Andrea Pirlo ka fillua
Përdorën emrin për të marrë produkte falas, Nevina Shtylla i nxjerr të palarat (FOTO LAJM) Ish-miss Shqipëria dhe moderatorja e njohur Nevina Shtylla është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.
"Përbindëshi" amerikan zbarkon në Greqi, mesazhi i fortë përmes emrit (FOTO LAJM) Tensionet janë të larta në Mesdhe duke bërë që fuqitë botërore të rrisin prezencën e tyre në rajon. Kështu, helikopte
EMRI/ Shqiptari burgoset për dy vite pasi u zbulua në fermën e drogës Një burrë shqiptar i arrestuar në një pronë e kthyer në një fabrikë kanabisi, pretendoi se ishte vendosur atje vetëm një
EMRI/ Përplasja me armë në Fier, shoqërohen në polici dy shtetas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Patos, Fier. Një 31-vjeçar i identifikuar si Klajdi Sulo, është plagosur me armë zjar
EMRI/ Sherri me armë e thika në Vlora, zbulohet emri i të plagosurit Policia ka reaguar lidhur me ngjarjen në orët e mbrëmjes në Vlorë, ku u raportuan të shtëna me armë zjarri. Sipas bl
Pochettino në stol dhe 5 super blerje, kjo pritet të jetë Barcelona e sezonit të ri (FOTO LAJM) Barcelona ka verën në dispozicion për të shpëtuar lavdinë e skuadrës. Humbja ndaj Bayern Munich ka vëne edhe një herë
"Shqipërisë s'doja t'ia degjoja emrin", Parid Turdiu rrëfen natën kur motrën e thirrën në bodrumin e Ministrisë së Brendshme Një fejesë mes dy të rinjve të dashuruar duhet të ishte gëzim, shpresë për trashëgim dhe vijim i jetës, por mori shumë j
Breshëri plumbash në derën e shtëpisë, zbulohet emri i zyrtarit që u kërcënua në mes të ditës Pasditen e sotme, në fshatin Gjoricë të Bulqizës një person ka qëlluar në ajër nga një automjet tip “Golf”. Të shtën
Mrekulli! 1 në 70 milion mundësi, gruaja lind katërnjakë në mënyrë natyrale (VIDEO) Një grua kineze ka lindur katërnjakë në mënyrë natyrale, të cilat janë dy grupe binjakësh identikë, një mrekulli që mund
Pas Urës Vajgurore, ky qytet kërkon të ndryshojë emrin Këshilli Bashkiak i Urës Vajgurore vendosi pak ditë më parë vendosi ndryshimin e emrit të qytetit në Dimal, ndërsa i cil
Emri juaj sipas shkronjave, çfarë kuptim ka? Më poshtë mund ta lexoni një formë interpretimet të karakterit njerëzor, bazuar në shkronjat e emrit. Por, se a pajtohen
Bën tatuazh emrin e së bijës 3-vjeçare dhe më pas e vret Në SHBA ka ndodhur një ngjarje makabër që ka shokuar të gjithë. Një baba i quajtur Howard Jansen ka rrahur brutalisht va
EMRI/ Vrau veten? Gjendet i pajetë biznesmeni i njohur shqiptar Një biznesmen është gjetur i pajetë brenda vilës së tij, në një kompleks, që ndodhet në periferi të Tiranës. Viktima
EMRI/ Kush është personi me rrezikshmëri kriminale që u kap sot nga RENEA Selim Manehasa është pronari i një pike për shitjen e makinave që u arrestua sot nga forcat RENEA në Elbasan. Numri
Drejt largimit nga Partizani, Bruno Telushit i del emri te klubi i njohur turk Menemenspor është i njohur në Shqipëri jo vetëm për faktin se aty luajnë dy ish-lojtarë të Laçit, Gentjan Selmani dhe Da
Quhet Krid! Cili është kuptimi i emrit të vogëlushit të Kleas dhe Elgitit (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë më 4 qershor të këtij viti. Klea solli në jetë një djalë, të ci