999 rezultate për

emri

Bëhet baba për herë të dytë, Erion Isai i vendos vajzës emrin e rrallë (FOTO LAJM) Aktori i njohur, Erion Isai, është bërë baba për herë dytë. Ai dhe bashkëshortja e tij kanë pritur vajzën e tyre të
EMRI/ Rama zëvëndëson Dakon, kush do e drejtojë Durrësin për fitoren e PS Ditën e sotme kryeministri Edi Rama zhvilloi një takim me drejtuesit e qarqeve në lidhje me fushatën e re zgjedhore.
"Më kanë kaluar gabimisht rrogën e Eni Çobanit", moderatori shqiptar rrëfen incidentin I ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, u përball që në hyrje me “ngatërresën” e moderatores së programit. Pas kohë më
Planet e dasmës e deri tek emri i vajzës, flet Ledri Vula (VIDEO) Ledri Vula së fundmi është bërë ndër personazhet më të komentuar në estradën shqiptare. Reperi i njohur është në prit
Zbulohet emri i partisë së re që do të kandidojë në zgjedhjet parlamentare (VIDEO) "Nisma' mësohet se do të jetë emri i partisë së re që do t'i bashkohe zgjedhjeve parlamentare të vitit që vjen. "Thur
EMRI/ U paraqit në Rinas me emër të rremë, kapet "killeri" i dënuari me 16 vite burg Policia e Rinasit ka bërë të mundur kapjen e një 54 vjeçari të dënuar me 16 vite burg për vrasje. Sipas policisë, ai
Edvin apo Edi Rama? Teoritë konspirative që fshihen pas ndryshimit të emrit të kryeministrit Kryeministri Edi Rama pranoi për herë të parë se e kishte ndryshuar emrin në vitin 2016 kur plotësoi formularin e dekrim
Prej 5 vitesh në arrati, "dredhia" lë në baltë shqiptarin Një shqiptar është vënë në pranga nga policia italiane. Për t’u mos u arrestuar, ai kishte ndryshuar mbiemrin e tij,
Nuk është "koronavirus", ky është emri më i kërkuar në Google (FOTO LAJM) Ndoshta nuk do ta besonit, por fjala më e kërkuar në Google është Messi. Mbiemri i futbollistit argjentinas ka lënë pas
Edvin apo Edi Rama? Teoritë konspirative që fshihen pas ndryshimit të emrit të kryeministrit Kryeministri Edi Rama pranoi për herë të parë se e kishte ndryshuar emrin në vitin 2016 kur plotësoi formularin e dekrim
Nënë për herë të dytë, Arbana Osmani tregon çfarë emri do i vendosë bebit (FOTO LAJM) Arbana Osmani, një nga moderatoret më të dashura të ekranit dhe më të suksesshme, siç është bërë e ditur është në pritje
Baba për herë të parë, fansat të fiksuar pas emrit të vogëlushes së Ed Sheeran (FOTO LAJM) Ed Sheeran është bërë baba për herë të parë pasi partnerja e tij Cherry ka sjellë në jetë një vajzë. Lajmin e ka dhën
Këtë herë baba i një vajze, Dj Viki zbulon emrin evogëlushes me foton e ëmbël (FOTO LAJM) DJ i njohur shqiptar, Vicky është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë dj i “Threedots” përmes një
Nënë për herë të parë, Katy Perry zbulon emrin e veçantë të vogëlushes (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme, Katy Perry, është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri i saj, Orlando Bloom kanë pritur va
Robert Berisha fshin tatuazhin me emrin e Nora Istrefit (FOTO LAJM) Martesa e tyre ishte e bujshme, e bujshme edhe ndarja. Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë thënë se ruajnë marrëdhën
EMRI/ Dhunoi vajzën me të cilën e tradhtoi i fejuari, arrestohet gangsterja shkodrane (VIDEO) Pas videove skandaloze të shpërndara me shpejtësi në mediat online, policia e Shkodrës ka vënë në pranga Margerite Gjoni
Olta Gixhari në qiellin e 7-të: Zbulon emrin e djalit dhe i kushton fjalët romantike partnerit Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Gixhari, është bërë mbrëmjen e djeshme nënë për herë të parë. Ajo ka
Nesta, emri i ri që mund ti bashkohet stafit të Pirlos te Juventusi Pas Igor Tudor një tjetër emër i njohur po lakohet për t’iu bashkuar Andrea Pirlos në stolin e Juventusit. Emri më i
EMRI/ Sekuestrohet drogë në makinën që transportonte kryebashkiaken e Roskovecit Arbër Bufi, 35-vjeçari, nip i kryetares së bashkisë së Roskovecit, Majlinda Bufi është proceduar penalisht. Mediat ra
Prindër së shpejti, zbulohet emri i vogëlushes së Sarës dhe Ledrit? (FOTO LAJM) Sara Hoxha është treguar mjaft aktive në Instagram kohët e fundit duke mos i kursyer pozat me barkun e rrumbullakosur.