999 rezultate për

emri

Këshilltari i Metës sulmon hapur Ramën: Mos ia përmend emrin o këlysh! Kreu i Shtetit, Ilir Meta, ka shpërthyer me një fjalor banal ndaj Ramës, ndërsa e ka kërcënuar hapur. Reagimi në fjalë k
EMRI/ Vetëm 23-vjeç, kush është i riu që vdiq në rrugët e Shkodrës Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Shkodër, ku ka humbur jetën një djalë i ri. Aksidenti ka ndodhur në fsha
Solskjaer drejt shkarkimit, zbulohen pesë kandidatët për ta zëvendësuar Me vetëm 7 pikë të grumbulluara pas 6 ndeshjesh të luajtura, Manchester United renditet në vendin e 15 në kampionat, ndë
Zgjedhjet e 25 prillit, si mund ta verifikoni emrin për të votuar Ministria e Brendshme ka publikuar sot ekstraktin e dytë të listave zgjedhore për zgjedhjet në 25 prill. Në njoftim,
EMRI/ Kush është i riu shqiptar i kapur me 2 milionë euro lëndë narkotike Një laborator i vërtet droge është zbuluar dhe sekuestruar nga policia italiane, ndërsa brenda banesës janë gjetur mbi 3
Juventusi largon Pirlon nga stoli? Del emri i njohur në skenë Juve po humb durimin, Pirlo është gati të pushohet nga puna. Juventus e nisi keq sezonin e ri, kështu që mediet itali
EMRI/ 47-vjeçarja shqiptare hiqej si bamirëse, por mashtronte emigrantët në Angli Kryetarja e një organizate bamirësie është arrestuar pasi u kap duke u marrë me kontrabandimin e emigrantëve të paligjsh
EMRI/ COVID-19 i merr jetën priftit në Shqipëri Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë shënuar 7 viktima nga COVID-19. Virusi mësohet se i ka marrë jetën edhe një prif
EMRI/ Dënuar dhe dëbuar disa herë nga Anglia, shqiptari i pabindur kapet më kokainë Dhe pse i dënuar disa herë dhe i dëbuar nga Anglia, një i ri shqiptar është vënë sërish në pranga për trafik kokaine të
Isa Mustafa, emri i vetëm i LDK-së për president Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka mohuar se do të jetë kandidat për president të Kosovës.
EMRI/ I vendoset tritol makinës në Tiranë Një sasi tritoli është vendosur ndaj një automjeti gjatë natës së kaluar. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth o
Rama përuron shtëpinë e Fishtës, por nuk kursen ironitë: Emri i tij u përdor si dekoratat që jep Meta Kryeministri Edi Rama gjatë përurimit të shtëpisë së At Gjergj Fishtës, nuk lë pa ironizuar Presidentin Ilir Meta. A
Bashkia i heq rrugës emrin e heroit të Popullit, i vihet emri i vëllait të ish-kreut të bashkisë Në qytetin e Elbasanit ekziston një rrugë që prej vitesh mban dy emra, atë të Heroit të Popullit Kozma Naska dhe të një
U mundua ta fsheh, Fjoralba Ponari zbulon më në fund emrin e të dashurit (FOTO LAJM) Mund të biem të gjithë dakord se ajo është një nga moderatoret më tërheqëse dhe një nga fytyrat më të ëmbla që mund të s
Florjan Binaj i revoltuar: Emri i lumit Vjosa shkruhet greqisht në hartë (FOTO LAJM) Florjan Binaj herë pas here ka ngritur zërin për çështje mjaft shqetësuese që lidhen drejtpërdrejt me vendin tonë. Së fu
"Familja ime ndodhet në katin tjetër të shtëpisë", CR7 "injoron" ministrin: S'dua t'ia përmend emrin, thotë gënjeshtra Kristiano Ronaldo i është përgjigjur me tone të ashpra Minsitrit të Sporteve të Italisë Vinçenco Spadafora se ai theu rr
Baba për herë të parë, zbulohet emri që "Ezel" ka zgjedhur për të bijën (FOTO LAJM) Aktori turk i njohur me rolin e “Ezelit”, Kenan Imirzalioglu do të bëhet së shpejti baba për herë të parë. Bashkëshortja
Zbardhet emri e fotoja, ky është shqiptari që mbushi kamionin me drogë e u nis drejt Athinës Spiro Dukoli është një nga dy kamionistët shqiptarë të arrestuar nga Antidroga e Janinës, ku u sekuestruan 114 kilogramë
Liga Profesioniste nxjerr në shitje emrin e Superligës, zbulohen çmimi dhe kriteret (FOTO LAJM) Ndërkohë që ka konfirmuar vijimin e bojkotit të futbollit deri në plotësimin e 4 kërkesave nga ana e qeverisë, Liga Prof
Ylli i Realit tregon një detaj: Pak njerëz e dinë që mbiemri im nuk është Casemiro Ndërsa priste ndeshjen me kombëtaren e Brazilit, Casemiro dha një intervistë për një televizion spanjoll. Casemiro ak