999 rezultate për

emri

Fansat mendojnë se e kanë zbuluar emrin e vajzës së Gigi-t dhe Zayn Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër të një vajze 4 muaj më parë, por ende nuk e kanë zbuluar emrin e vogëlushes. Fa
EMRI/ Vodhi mbi 1 milion paund, shqiptari duhet të paguaj vetëm 1 cent! Një hajdut “mendjehollë”, i cili kishte në shënjestër shtëpitë e njerëzve të famshëm u urdhërua të shlyente vetëm 1 £. A
EMRI/ Breshëri plumbash në Shkodër, plagoset një shtetas Një plagosje me armë zjarri është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës. Shtetasi Eduard Lekndreaj është
EMRI/ I bashkohet Ramës, LSI-së i ikën një tjetër figurë e njohur Ish-drejtori i portit të Durrësit dhe ish-drejtori i Aviacionit Civil, Aleksandër Lipivani largohet nga LSI dhe i bashko
Ia vendosi emrin në telefon "plehra", 30-vjeçari i zhvat paratë vajzës së pasur nga Tirana Ky mesazh që mund të lexohet si përkushtim dhe përkujdesje në një raport, mes një femre dhe personit të zemrës së saj,
Në pritje të një vajze, Almeda zbulon emrin e bukur që do i vendosin (FOTO LAJM) Dy muaj më parë, çifti shumë i dashur për publikun, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman njoftuan se do të bëhen prindër p
I hoqi djalit mbiemrin Berisha, Patrisi i kthehet Tunës Prej kohësh po përflitet që Tuna dhe Patrisi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Këngëtarja ka hequr mbiemrin e Patrisit
Don Phenom bëhet baba në ditën e parë të 2021, zbulohet emri i djalit (FOTO LAJM) Në ditën e parë të vitit, Don Phenom dhe partnerja e tij, Anxhi janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e ka
Mustafa: Ja kur do e nxierrim emrin e kandidatit për kryeministër (VIDEO) Isa Mustafa tha se janë duke përpjekje që gjatë javës ardhshme të vendosin për kandidatin që do garojë në zgjedhjet e j
Modelja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë: Emri i të voglit (FOTO LAJM) Pritja e ëmbël ka marrë fund dhe Greis Petroviç është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë në dat
Shkurte Gashi bëhet nënë, emri shqiptar që i vendosi të birit (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Shkurte Gashi, u bë nënë për herë të parë në 21 dhjetor. Ajo solli në jetë një djalë dhe këtë lajm
Mustafa: Ja kur do e nxierrim emrin e kandidatin për kryeministër Me rastin e 31 vjetorit të themelimit të Lidhjes Demokratike të Kosovës kryesia e këtij subjekti kanë bërë h
Zbardhet emri, kush është efektivi i policisë që ia bënë lokalin shoshë nga plumbat Mbrëmjen e sotme në Shkodër një lokal në Shkodër u qëllua me breshëri plumbash, nga persona ende të paidentifikuar. L
Zbulohet emri dhe fotoja, kush është shqiptari që u kap me 30 mijë paund kanabis (FOTO LAJM) Një tjetër shqiptar ka rënë në prangat e policisë angleze për kultivim të lëndës narkotike kanabis. Një emigrant shq
E kishit menduar ndonjëherë? Ky është kuptimi i emrit të Adrola Dushit (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një ndër vajzat më të bukura shqiptare dhe ky tashmë është një fakt. Aktualisht, ajo ndan jetesën me
Mediat serbe e quajnë provokim, Google Maps i vendos stadiumit serb emrin Skënderbeu Mediat serbe kanë reaguar ashpër ndaj Google Maps, pasi ka bërë një gabim duke i vendosur emrin Gjergj Kastrioti Skënder
Zbardhet emri, i riu shqiptar humb jetën në një aksident në Gjermani Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjermani ku ka humbur jetën një shqiptar nga Maqedonia e Veriut. Omer Islami nga D
"Poem Blu", për të gjithë kuriozët, ç'kuptim ka emri i vajzës së Ledrit dhe Sarës (FOTO LAJM) Reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, e pagëzuan vajzën e tyre të parë me emrin Poem Blu, emër që ngriti pik
I rrallë dhe i veçantë, emri që Ledri dhe Sara zgjodhën për vajzën (FOTO LAJM) 3 ditë më parë Ledri Vula dhe Sara Hoxha mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një vajzë. Lajmin e konfirmoi vetë reperi pë
COVID-19 i merr jetën mësuesit në Fier Një mësues në Fier ndërron jetë për shkak të Covid-19. Gëzim Muskaj, ish-mësues fiskulture në shkollën e mesme profes