999 rezultate për

empolit

Roma "kap" vendin e tretë (VIDEO) Roma ka arritur të fitojë 3:1 në fushë kundërshtare ndaj Empolit, duke "kapur" kështu vendin e tretë në tabelën e rendit
Roma fiton kundër Empolit (VIDEO) Roma ka arritur të marrë fitoren e rradhës, duke mposhtur Empolin me rezultatin 3-1 në fushën e vet. Ekipi romak e ka
“Buzëqesh” De Biasi, Hysaj e nis si titullarë ndaj Empolit Elseid Hysaj duket se ka kaluar dëmtimin që e mbajtir jashtë fushave në dy ndeshjet e Kombëtares sonë dhe do ta nisë nde
Empoli kërkon një tjetër shqiptar Ledian Memushaj është një nga objektivat e merkatos së Empolit, pavarësisht se kohët e fundit është folur për blerjen e
Napoli hap negociatat me Hysajn Pasi kanë dështuar në tentativat e tyre të para, drejtuesit e Napolit duket se nuk kanë hequr dorë për shërbimet e Elsei
Elseid Hysaj do të largohet nga Empoli Elseid Hysaj nuk do të jetë më pjesë e Empolit, kështu bën me dije drejtori sportiv i kësaj skuadre, Marcello Carli.
Hysaj bamirësi për fëmijët (FOTO LAJM) Elseid Hysaj dhe disa lojtarë të Empolit kanë marrë pjesë në një darkë bamirësie. Ata kanë kaluar mbrëmjen e djeshme në
Empoli i Hysajt leksion Napolit (VIDEO) Duhej të ishte një ndeshje vendimtare për Napolin në rrugën për tu afruar me vendin e tretë që lejon ekipin të luajë në
Cana i kënaqur më fitoren ndaj Empolit Futbollisti shqiptar Lorik Cana është i kënaqur më fitoren që e arriti skuadra e Lazios kundër Empolit të Elseid Hysajt,
Juve, fitore me aromë titulli (VIDEO) Juventus ka fituar 2:0 kundër Empolit. Skuadra kampione e Italisë ka shënuar një fitore mjaft të rëndësishme përballë
Milani nis kontaktet me Unai Emery Për pasardhësin e Filippo Inzaghit rikthehet në skenë një emër që është kërkuar edhe më herët nga Milani. Sipas asaj që
Fitore spektakolare e Empolit, shkëlqen Hysaj (VIDEO) Fitore për Empolin e Elseid Hysajt në javën e 28 të Serie A. Ndeshja e orës 12:00 u mbyll me fitoren 3-1 të vendasve për
Revolucioni nis me stolin, Galliani do trajnerin e Hysajt Drejtuesit e Milanit kanë një plan për sezonin e ri, ku nuk përfshihet trajneri aktual Pippo Inzaghi. Sigurisht që sezon
Ja tatuazhi domethënës i Elseid Hysaj-t (FOTO) Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare dhe Empolit në Serie A, Elseid Hysaj, ka publikuar në profilin e tij zyrtar në Facebook
Nga Verratti te Immobile, ja 6 objektivat italiane të Milanit (FOTO LAJM) "Milani i nesërm do të jetë italian, i ri dhe i bazuar në sektorin e të rinjve". Këto ishin fjalët e djeshme të Silvio B
Roma e Napoli nuk gabojnë, Hysaj asist në fitoren e Empolit (VIDEO) Pas fitores së djeshme të Juventusit ndaj Milanit sot vijnë edhe fitoret e dy ndjekësve më të afërt, Romës dhe Napolit.
Dështon Roma, barazon me Empolin (VIDEO) Roma nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim 1:1 përballë Empolit. Të parët që kaluan në avantazh ishin lojta
Drejtori i Empolit: Lazio, harroje Hysajn! Elseid Hysaj nuk do mund të largohet në merkaton e janarit nga klubi i Empolit. Të paktën kështu është shprehur dje drej
Empoli, Hysaj shënon pas dy vjetësh (VIDEO) Elseid Hysaj ka shënuar golin e parë me fanellën e Empolit (i pari në gjithë karrierën e tij të shkurtër futbollistike).
Elseid Hysaj, një hap larg Lazios Elseid Hysaj është një hap larg ëndrrës. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare është shumë pranë transferimit të Lazio për ve