999 rezultate për

empolit

Milan tjetër hap fals në kampionat, barazon në transfertë kundër Empolit (VIDEO) ,ilan ka bërë një tjetër hap flas në kampionat pasi ka barazuar në transfertë kundër Empolit. Të parët që dolën në av
Milan kalon në avantazh ndaj Empolit (VIDEO) Milan ka kaluar në epërsi ndaj Empolit në "Carlo Castellani". Ai që ka shënuar është mesfushori, Lucas Biglia në min
Formacionet e mundshme, Milan me mungesa përballë Empolit Sonte në orën 21:00 Miulnai do të ketë një transfertë të vështirë kundër Empolit ndeshje kjo e vlefshme për Seria A.
Higuain nuk udhëton për Milanin në ndeshjen kundër Empolit Sulmuesi i Milanit, Gonzalo Higuain nuk do të luaj kundër Empolit. Trajneri Gennaro Gattuso ka treguar sot në konfere
Krunić i "shokuar" nga Strakosha: Bëri një pritje që nuk ekzistonte (VIDEO) Gardiani shqiptar, Thomas Strakosha u bë viral pas një videoje të shpërndarë në rrjet në ndeshjen mes Lazios dhe Empolit
Thomas Strakosha i jep fitoren Lazios ndaj Empolit (VIDEO) Lazio ka marrë fitoren e dytë radhazi në Serie A falë paraqitjes së shkëlqyer të portierit shqiptar Thomas Strakosha, i
Fiorentina dëshiron Veselin si zëvendësues të të ndjerit Astori Sipas asaj që ka shkruar ‘Tuttomercatoweb’, klubi vjollcë e sheh Veselin si zëvendësues të ish-kapitenit të saj të ndjer
Veseli rikthehet titullar në fitoren e Empolit Frederik Veseli është rikthyer të jetë titullar ndeshjen e sotme të Empolit, në Serinë B, ndaj Pro Vercellit. Mbrojtë
Napoli fiton mes ankthit ndaj Empolit, blindon vendin në Champions (VIDEO) Napoli hedh një hap të rëndësishëm për të arritur një vend në zonën Champions për sezonin e ardhshëm. Të kaltrit fituan
Allegri ndryshon gjysmën e ekipit ndaj Empolit, ja formacionet (FOTO) Sonte në mbrëmje Juventusit do të luajë një sfidë të rëndësishme ndaj Empolit për të thelluar diferencën me ndjekësit. T
Gabigol: Po përshtatem në Itali Talenti brazilian, Gabriel Barbosa është shprehur i kënaqur për fitoren kundër Empolit. Gabigol, ka deklaruar se akt
Emergjencë në sulm tek Interi, ndaj Empolit s'ka kush të shënojë Interi është në emergjencë totale në prag të ndeshjes së radhës në kampionat ndaj Empolit. Zikaltrit do të kenë mungesën
Ajeti do ta paguajë shtrenjtë gafën ndaj Empolit, serbi i ndëshkon Gabimi i Arlind Ajetit në ndeshjen Empoli-Torino, pritet t’i kushtojë shumë mbrojtësit. Në debutimin e tij në Serinë A,
Milani i tij luante ndaj Empolit, por shikoni ku ishte Bacca Carlos Bacca ka kohë që përflitet për largim nga Milani, por ajo që ndodhi mund t'i vërë vulën. Sulmuesi kolumbian nuk i
Formacionet zyrtare/ Ja si luan Juvja ndaj Empolit (FOTO) Juventus pas pak minutash do të provojë që të marrë fitoren e radhës në kampionat. Rivali i radhës do të jetë Empoli, nj
Strakosha sërish titullar edhe ndaj Empolit? Thomas Strakosha vazhdon të komentojë emocionet e debutimit me Lazion në Serinë A të martën, në ndeshjen e humbur 2-0 ku
Strakosha "gradohet" portieri i dytë i Lacios, titullar dhe ndaj Empolit Paraqitja e mirë ndaj Milanit, në debutimin në Serinë A nuk kaloi pa u vënë re. Pas 90 minutëshit të luajtur në “San Sir
Lugano mban “peng” Veselin, pengon aktivizimin në Serinë A Çështja gjyqësore e hapur nga klubi i Luganos po penalizon karrierën e Frederik Veselit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqip
Interi fiton kundër Empolit (VIDEO) Interi ka fituar me rezultatin 2:1 kundër Empolit, por se kjo fitore ka qenë sa për statistikë. Kjo sepse Interi tash
Çfarë po kurdis Roma?! (FOTO LAJM) Roma fitoi sonte kundër Empolit dhe se kjo fitore është e gjashta me rradhë që arrin ekipi nga kryeqyteti italian. Përp