999 rezultate për

emision

Plane të mëdha për emisionin e ri, Roza Lati heq dorë akoma pa filluar (VIDEO) Pak kohë më parë Roza Lati njoftoi se do të sillte në ekran një emision të ri. Roza shprehej entuziaste për këtë proj
"Kam lënë vajzën vetëm", moderatorja shqiptare përlotet në mes të emisionit (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Brunilda Lahe ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, në daljen e saj të
Ju kishte marrë malli? Këngëtarja shqiptare sapo u shtua në jurinë e "Top Talent" (FOTO LAJM) Që prej 24 janarit, “Top Channel” nisi transmetimin e sezonit të tretë të emisionit kushtuar talenteve të reja. “Top
Konfliktet me Elvana Gjatën dhe Olta Dakun? Burri i Jonida Vokshit lexon në emision mesazhet (VIDEO) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë një ndër çiftet më interesantë për momentin, të cilët shumë shpejt do të bëhen prind
"Palaço që shet veten", Valeri i kthehet Gracianos në mes të emisionit: Copë balerini (VIDEO) Të ftuar së fundmi në emisionin "Shqipëria live", ishin disa nga ish-banorët e "Big Brother Albania, mes tyre edhe Graci
"Ç'e dua pa lekë", Françeska Jaçe flet pa doreza në emision se si e do të dashurin Françeska Jaçe e ftuar në "E diell" ka zbuluar shumë të pathëna. Ervin Kurti u ndal edhe tek çështjet e zemrës duke
Graciano i prek gjoksin në mes emisionit Françeska Jaçes (VIDEO) E ftuar sot në “E diell”, ishte një nga modelet më supers eksi shqiptare, Françeska Jaçe. Françeska u vendos përballë py
"Ka qenë një periudhë e errët për mua", Arjola Demiri përlotet gjatë emisionit (VIDEO) Duket se kjo është periudha më e mirë për aktoren shqiptare Arjola Demirin. Pas pjesmarrjes si aktore kryesore në fil
Kelvi Kadilli lë emisionin në mes, e zëvendëson Arjon Muça “Ditë e Re” nisi si emisioni i ri i mëngjesit në RTV Ora nën drejtimin e Arjola Shehut dhe Kelvi Kadillit. Por, duket se
Plas në emisionin shqiptar: Flavio është gay, do ta kisha zgjedhur për grua (VIDEO) Laert Vasili ishte këtë të mërkurë i ftuar në emisionin "Soiree" me Jonida Shehun në Top Channel. Ai ka treguar pse ka r
Rita Lati i kthehet të bijës në mes të emisionit: Na çave trapin (VIDEO) Këtë të mërkurë Roza dhe Rita Lati ishin të ftuara në emisionin "Soiree" me Jonida Shehun, për të treguar se pse deri më
"S'mbaja dot më", Samanta Karavella flet publikisht për sherrin me Ronelen dhe Zerkën (VIDEO) Samanta Karavella së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “3-shat”. Ajo ka folur për projektet dhe jetën e saj dhe ndë
Hapur fare, këngëtarja shqiptare gjuan Julian Dedën në mes të emisionit (VIDEO) Aktori shumë i dashur për publikun, Jul Deda ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Kojshia shoë", në Kosovë. Gjatë emisi
E bukur dhe elegante, Kiara Tito befason me foton e fundit (FOTO LAJM) Kiara Tito është një nga vajzat më me emër të showbizit shqiptar. Teksa po punon për emisionin e rri që pritet të nisë s
Humbi babain në aksident por nëna s'është më e njëjta, vajza e sjell në emision Jeta shpeshherë na vendos përballë vështirësive dhe sfidave nga më të ndryshmet një ndër to mund të jetë dhe humbja e nj
Rinën apo Taynën? Fero çudit me përgjigjjen në mes të emisionit (VIDEO) Reperi i njohur Fero ishte së fundmi i ftuar në "Mirage", në rubrikën "Kë zgjedh". Ai është vënë përballë zgjedhjeve mes
"Nuk kam pasur asnjëherë të dashur, vetëm punoj", 28-vjeçari shqiptar kërkon grua në emision “Historia ime” sot solli ditën e sotme historinë e pazakontë të një 28-vjeçari nga Tirana. Ai tregoi në studio jetën
Roberti "flirton" me Marizën në emision: I dashuroj sytë e djallëzuar Në emisionin “Soiree” mbrëmjen e djeshme ishin mbledhur disa nga këngëtarët më njohur shqiptarë, mes tyre Robert Berisha
I PAPARË/ Shqiptari fiton shumën e majme në emisionin italian (VIDEO) Një i ri shqiptar ka fituar plot 30 mijë euro në emisionin e famshëm televiziv "Avanti un altro" që transmeton televizio
Rama i prerë: Do iki nga emisioni, arsyeja është Rea Xhillari Kryeministri Edi Rama sonte është i ftuar në "Top Story" për të folur për konferencën e donatorëve ku Shqipërisë iu ofru