999 rezultate për

emision

Merr fund "sherri" me moderatorin e njohur, Xhensila Myrtezaj i shkon në emision (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj më në fund ka thyer akullin dhe i ka shkuar në emision moderatorit Alaudin Hamiti, të cilin e kishte r
Sara apo Vjollca Hoxha? Lori tregon se cila është nënë më e mirë Lori Hoxha ishte një prej të ftuarave në premierën e emisionit “Shiko Kush LUAN”, një premtim i mbajtur ky ndaj moderato
A do të futesh në Kuvend nëse nuk merr vota? Balla zihet ngushtë në emision Hapja e listave është debati më i nxehtë i momentit në vend. Kreu i Grupit Parlamentar i PS, Taulant Balla ka bërë një d
Nga Lori Hoxha te Mozzik, zbulohen ftuarit e parë të "Shiko Kush Luan" (FOTO LAJM) “Shiko kush Luan” rikthehet në ekran më 26 shtator pas shumë muajsh që kur u ndërpre dhe gjëja për të cilën ishim më shu
Shokon Maria De Filipi, shfaqet në emision e futur brenda një arkivoli (VIDEO) Prezantuesja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka tronditur të gjithë teksa u shfaq në emision me një arkivol xhami.
Provokuese dhe më e komentuara, vajza që kërkon të dashur në emision shpërthen në lot (FOTO LAJM) Ana Lleshi është vajza që mori vëmendje të madhe në emisionin “Përputhen”, e cila nisi prezantimin me një kërcim provoku
Punonte në emision me COVID-19? Fjoralba Ponari: Ndjesë grupit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Fjoralba Ponari tregoi se mund ta ketë kaluar virusin Covid-19 pasi i ka pasur të gjitha shenjat. Te
Arbana kujton emisionin e saj të vjetër, ndjekësit "shpërthjenë" kundër Alketës (FOTO LAJM) Arbana Osmani është padyshim një nga emrat më të dashur të publikut shqiptar. Me një karrierë shumëvjeçare në televiz
La emisionin e ri për "Shiko kush luan", Luana zbulon arsyen (VIDEO) Luana Vjollca ka vendosur të publikojë sot disa prapaskena nga xhirimi i spotit të ri të emisionit “Shiko Kush Luan”. Mo
Emisioni "Tiki Taka" përzë Wanda Narën për Georgina Rodriguez Emisioni i njohur sportiv “Tiki Taka” do të pësojë ndryshime të mëdha këtë sezon, pasi nuk do të prezantohet më nga Pier
Çfarë po ndodh me Libertën, a do të vazhdojë emisioni apo ka përfunduar? (FOTO LAJM) Emisioni “Prive” me moderatore Liberta Spahiu prej vitesh ka sjellur më të rejat e showbizz-it vendor. Por, tashmë ka
Robert Berisha edhe moderator, çfarë programi do të drejtojë këngëtari (FOTO LAJM) Robert Berisha ka realizuar një ndër ëndrrat e tij më të mëdha. Shpeshherë, ai ka shprehur dëshirën për të realizuar një
"Jo çdokush mund të flasë për futbollin", Ilda Bejleri tregon pse u largua nga emisioni sportiv (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe e dashur nga publiku, Ilda Bejleri ka vendosur të japë një arsye pse u shkëput nga televizioni,
Do shkriheni së qeshuri, Evi Reç ndan prapaskenat e emisionit të përditshëm (VIDEO) Në mbyllje të sezonit televiziv, Evi Reçi ka zgjedhur t’i falenderojë të gjithë me postimin e fundit në rrjetet sociale
Mjekja e infektuar me COVID-19 shfaq probleme live në emision: Më merret fryma Mjekja Alma Cili tha në emisionin “Kjo Javë”, në News24, se shifrat e infektimeve në vendin tonë nuk janë alarmante, pas
"Vdes për Borën", Donaldi bën deklaratën e papritur në mes të emisionit (FOTO LAJM) Vëllezërit Veshaj ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në "Piter Pan", ku nuk munguan edhe pyetjet lidhur me historitë e ty
Ju ul në gjunjë në mes të emisionit, Ardit Roshi flet për herë të parë pas ndarjes nga Blerina (VIDEO) Propozimi që Ardit Roshi i bëri partneres së tij, Blerina Bajko live në emisionin “Këndo Këngën Time” mori vëmendjen e t
Do të largohet nga emisioni pasdites? Reagon Rudina Magjistari (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media të ndryshme ka qarkulluar lajmi se moderatorja e njohur, Rudina Magjistari nuk do ta drejtojë
Me zërin që i dridhet, Sokol Balla njofton me dhimbje LIVE humbjen e babait (VIDEO) Mbrëmja e djeshme nuk ishte aspak e lehtë për moderatorin dhe gazetarin Sokol Balla i cili doli LIVE në emision edhe pse
Fitoi Liverpool-i, gazetari i ndërpret emisionin Eni Vasilit duke shkaktuar reagime në studio Fansave të Liverpoolit iu desh të prisnin 30 vite për të fituar Premier League-n dhe rrjedhimisht ajo që ndodhi mbrëmë i