999 rezultate për

emision

Pak para premierës së emisionit të ri, Bieta dhe fëmijët surprizojnë Alban Dudushin (FOTO LAJM) Siç është bërë e ditur pak javë më parë, Alban Dudushi është larguar pas 20 vitesh nga Top Channeli dhe tani do ta shohi
Sherr mes deputetëve në emision, Maliqi i zbuloi takimin me Ballën: Do një lëpirëse? Dy deputetët e opozitës parlamentare, Lefter Maliqi dhe Ralf Gjoni kanë debatuar me tone të ashpra pas një mesazhi në ce
Plas debati i fortë në "Përputhen", Tea: Largoni Shqipen nga emisioni (FOTO LAJM) Një debat i fortë në studion e “PërPuthen” mes Teas, Anës e Shqipes. Gjithçka filloi pas transmetimit të kripit të takim
Unioni i Gazetarëve reagon për mbylljen e kontratës së RTSH nga Liga “Duke parë mënyrën se si është trajtuar emisioni sportiv në RTSH, që nuk është koherent dhe mbështetës për futbollin, Li
"Incident" në emisionin e Rudinës, e ftuara: What the f*ck! (VIDEO) Gala, vajza e Robert Aliajt, ishte në një lidhje direkte me skype te "Rudina", në Tv Klan. Ajo dha intervistën e parë
Emisioni sapo ka filluar, moderatorja Xhesi Muçaj zëvëndësohet papritur nga modelja (FOTO LAJM) Emisioni "2 Botë" në Ora News ka vetëm disa javë që ka startuar, në moderimin e Rudina Dembacaj dhe Xhesi Muçaj, të cila
E zëvëndësoi Xhoda, zbulohet arsyeja e largimit të Rezit nga "Shiko Kush Luan" (FOTO LAJM) Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetë
I ndërhyri Ramës në mes të emisionit duke e nervozuar, Basha zbulon arsyen Kryedemokrati Lulzim Basha është mbrëmjen e sotme në "Zonë e Lirë". Ai është pyetur mbi arsyen pse vendosi të ndërhyn
Fjorela pezullohet nga "Përputhen", çfarë bëri konkurrentja (FOTO LAJM) Që në nisje të emisionit “Përputhen” ditën e djeshme, moderatorja Bora Zemani shpjegoi arsyen e mungesës së një prej vaj
Skena të "nxehta" me Einxhel Shkirën, Bora ka dy fjalë me Donaldin për emisionin e ri (FOTO LAJM) Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Treshat” nga vëllezërit Veshaj dhe Bora Zemani nuk u rikthye më në ekran. Kjo e
Rama "detyron" Fevziun të zbulojë incidentin para emisionit: Nuk dëgjohet fare! Kryeministri Edi Rama është i ftuar në emisionin “Opinion” ku në studio ndodhi një incident para se të fillonte transmet
"S'di ta drejtosh emisionin" , Bora Zemani i kthehet komentuesit Bora Zemanin këtë sezon televiziv e shohim nga e hëna në të premte në drejtimin e emisionit "Përputhen", ku katër vajza
Ju ka munguar? Aida Shtino rikthehet në ekran me një emision të ri (FOTO LAJM) Aida Shtino mbetet një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun, që nga periudha kur prezantonte emisionin “Njerëz të
Ana e provokon, konkurrenti largohet nga emisioni: Nuk tallesh dot me mua Pasi konfirmoi se në emision ndodhet për të, Ana kërkoi nga Emini që ta vërtetonte një gjë të tillë. Ndërkohë djali k
Deputeti shqiptar dhe avokati shahen live në emision: O ma hongsh ti mu... (VIDEO) Avokati Tomë Gashi dhe gazetari Milaim Zeka kanë lëshuar fyerje e ofendime karrshi njëri-tjetrit drejtëpërsëdrejti në em
"Kush na mori mësysh", pas puntatës së parë Luana has probleme me emisionin (FOTO LAJM) Një javë më parë, moderatorja e njohur Luana Vjollca u rikthye në ekran me emisionin e saj “Shiko kush luan”, i cili ësh
I përloti të gjithë me rrëfimin, Garko u pagua 60 mijë euro? Aktori i njohur italian, Gabriel Garko, përloti të gjithë javën e kaluar, ku tregoi se ishte gay. Ai rrëfeu gjithçka në
Merr fund "sherri" me moderatorin e njohur, Xhensila Myrtezaj i shkon në emision (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj më në fund ka thyer akullin dhe i ka shkuar në emision moderatorit Alaudin Hamiti, të cilin e kishte r
Sara apo Vjollca Hoxha? Lori tregon se cila është nënë më e mirë Lori Hoxha ishte një prej të ftuarave në premierën e emisionit “Shiko Kush LUAN”, një premtim i mbajtur ky ndaj moderato
A do të futesh në Kuvend nëse nuk merr vota? Balla zihet ngushtë në emision Hapja e listave është debati më i nxehtë i momentit në vend. Kreu i Grupit Parlamentar i PS, Taulant Balla ka bërë një d