999 rezultate për

emision

Braktisi televizionin, Ermal Mamaqi tregon arsyen Aktori, producenti dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ishte këtë mbrëmje i ftuar në emisionin "Roped With Olsi", nga O
"Luana preu pjesët e emisionit", Albana sqaron deklaratën ndaj Arbanës (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në rrjet është bërë virale një deklaratë e Albana Osmanit, e cila u shpreh se nuk ka pasur kurrë miqësi
Si asnjëherë, surpriza në emision përloti Bora Zemanin: Arjan merr situatën në dorë (FOTO LAJM) Egi, një fanse e “Për’Puthen” kishte bërë një surprizë për Fatjonin në puntatën e sotme. Brenda kutisë kishte një shishe
Televizioni serb nuk e vëndos Kosovën në hartën e Serbisë Mos-vënia e Kosovës si pjesë e Serbisë në një hartë të shfaqur nga televizioni Nova S, në një emision politik, ka nxitur
U ftuan si çift në emision? Kiara reagon për herë të parë për lidhjen me Zerkën (FOTO LAJM) Prej dy ditësh Kiara Tito po përflitet për një romancë të mundshme me Young Zerkën. Shkaku? Gjithçka nisi nga foto
Quhet Selvije, Shpat Kasapi na prezanton me të dashurën e tij (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ishte një ndër të ftuarit e puntatës së tetë të "Shiko Kush LUAN", në Top Channel, me autore dhe moderatore
Me emisionin më të veçantë, aktorja e njohur shqiptare i futet moderimit (FOTO LAJM) Të gjithë e njohim si aktore, e cila ka bërë për vete publikun shqiptar me tipin e batutat e saj spontane. Mirëpo, An
Bearti largohet papritur nga "Përputhen", deklarata për Tean jashtë emisionit (FOTO LAJM) Pas takimit të tij me Tean, Bearti është kthyer në një ndër djemtë më të komentuar në "Përputhen". Mirëpo, për arsye që
Nga emisioni te biznesi, Bora "akuzoi" Alketa Vejsiun për kopje? (FOTO LAJM) Bora Zemani ishte e ftuara e parë e “Binjakët” emisioni më i ri i dy vëllezërve simpatikë Donald dhe Romeo Veshaj. Nd
Një tjetër emision ku të rinjtë njihen në ekran, zbulohet data kur nis "Love Story" (FOTO LAJM) Shumë më shpejt nga sa e prisnit në TV Klan nis "Love Story", formati i cili do t'ju mbërthejë para ekranit. Saimiri, be
Puthje dhe përqafime intime në shtrat, çfarë bëjnë jashtë emisionit Shqipja dhe Mevlani (FOTO LAJM) Pas largimit nga “Përputhen”, konkurentja më e përfolur Shqipe Hysenaj në rrjete sociale u shfaq krah një prej djemve të
Me shqiponjë dhe me ngjyrat e flamurit, detaji surprizues në veshje e Blendi Fevziut Një detaj në veshjen e gazetarit Blendi Fevziu në emisionin e së enjtes duket se nuk ka qenë aspak i rastësishëm. Në
Konkurrentja e re në "Përputhen" bën deklaratën e papritur: Jam e virgjër (FOTO LAJM) Pas përjashtimit të Shqipes, dhe largimit të Fjorelës, dy vajza të reja kanë plotësuar 4-shen e vajzave në Përputhen.
Nis sonte emisionin e tij, kush është e ftuara e parë e Olsi Bylykut (VIDEO) Më në fund surpriza e madhe e Olsi Bylykut vjen sonte dhe tashmë bëhuni gati ta shihni aktorin e humorit me një rol të r
Roberti dhe Nora bëhen bashkë për arsyen e veçantë Pas kaq shumë kohësh që prej ndarjes, Robertin dhe Norën do i shohim sërish bashkë në ekran. Nora do të jetë e ftuar në
Mijëra ndjekës në një ditë, konkurrentja e re në "Përputhen" fikson rrjetin (FOTO LAJM) Ana Kanuri është bukuroshja që iu bashkua emisionit “Për’Puthen”. Fjalë pak, e bukur dhe tepër e rezervuar, Ana fitoi
Kush është Ana, bukuroshja më e re e "Për’Puthen" që ia ka vënë syrin Fatjonit? Ana Kanuri është bukuroshja që iu bashkua emisionit “Për’Puthen”. Fjalë pak, e bukur dhe tepër e rezervuar, Ana fitoi
Shqipja nuk i ndahet ekranit, pas përjashtimit bëhet pjesë e një tjetër emisioni (FOTO LAJM) Shqipja është tashmë një personazh shumë i njohur për publikun shqiptar, pas pjesëmarrjes së saj në emisionin "Përputhen
"Takimin do ta bëjmë jashtë", Shqipja bën deklaratën e papritur për ish-konkurrentin (FOTO LAJM) Debatet e krijuara në studio rreth një javë më parë, sollën në përjashtimin e Shqipe Hysenaj nga emisioni i “Për'Puthen”
Një lidhje jashtë apo nuk po gjen të duhurin në emision, Fjorela shpjegon se përse nuk është aktive Fjorela, një prej vajzave të emisionit televiziv ‘Për’Puthen’ është komentuar shpesh për qetësinë e saj, por në anën tje