999 rezultate për

emily

"Mami tani do të vras veten", 13 vjeçarja trondit nënën me mesazhin (FOTO LAJM) Një nënë ka folur për momentin tronditës kur mori një mesazh nga vajza e saj 13-vjeçarja se do të vriste veten. Duke
Pas fotove me 20 mijë bletë, gruas shtatzënë i ndodh tragjedia (FOTO LAJM) Një grua shtatzënë ka bërë disa fotografi të pabesueshme para lindjes se foshnjes me rreth 20,000 blete që mbulonin bark
Emily Ratajkowski martohet? Martesa e saj i habiti të gjithë fansat, për më tepër që ka ndodhur me një person, me të cilin modelja ka një lidhje pre
Luftë me vdekjen, vajza merr 40 doza anti-helm nga pickimi i gjarprit (FOTO LAJM) Një vajzë pesëvjeçare po shërohet nga një pickim i një gjarpëri helmues. Emily Rose Oehler u kafshua në këmbën e saj
Emily Ratajkowski: Kur isha 12 vjeç, dukesha si 21 (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski është një nga femrat më të pëlqyera në planet dhe ndryshe nga herët e tjera, ka pozuar e veshur për re
Emily pret vitin e ri pothuajse nudo Ajo veshi një dantelle transparente, duke lënë të gjitha pecet në sirtar. Për Vitin e Ri, Emily la të gjitha të brend
Mbahuni! Këto poza nga prapa të Emily-s do t’ua zbukurojnë ditën (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski ka “bombarduar” rrjetin me postime për të provomuar linjën e saj të kostumeve të banjës Divine Inamora
Emily shkëlqen në të zeza (FOTO LAJM) Ajo mori famë në vitin 2013, pasi ishte pjesë e klipit Blurred Lines të Robin Thicke. Dhe të enjten, Emily Ratajkowsk
Pas Emily Sande, Enrique Iglesias vjen në Shqipëri Pas lajmit se ylli i muzikës botërore, Emeli Sande do të vizitojë Tiranën, vjen një tjetër surprizë. Sande do të perf
Vogëlushja kryen "tradhti" duke vjedhur kokoshkat e Princit Harry (VIDEO) Një fëmijë i shkathët është kapur nga kamera duke vjedhur kokoshka nga kupa e Princit Harry. E vogla Emily Henson,
Modelja e zhgënjyer: Revista më ndryshoi trupin dhe fytyrën (FOTO LAJM) Ajo është kaq e mirë, sa që bukuria natyrale bën të shkëlqejë në fotografi. Megjithatë, Emily Ratajowski nuk ishte e
Emily Ratajkowski qep fustanin rrugës Modeles dhe aktores amerikane, Emily Ratajkowski ju desh shumë punë që të dukej bukur në festivalin e Kanës. Emilyt
Vajza që krijoi fustan me 10 mijë letra karamelesh (FOTO LAJM) Emily Silhamer është një vajzë nga Penssylvania që ka kaluar 4 vite të jetës duke mbledhur letrat e karameleve Starbust
Çfarë dueli! Cila fiton sonte Sara apo Emily? (FOTO LAJM) Sonte në mbrëmje përballen Porto me Juventusin në një sfidë shumë të bukur, por dhe tifozet bukuroshe nuk do të mungojnë
Harrojeni Dybala-n, ja kush e merr 10-tën te Juvja (FOTO LAJM) Një tifoze speciale për Juventusin. Emily Ratajkowski, modelja dhe aktorja e njohur, pak ditë më parë mori pjesë në mbrë
Martial merr dy ditë pushim për familjen, përfundon në hotel me një Miss (FOTO LAJM) Sulmuesi i Manchester United, Anthony Martial ka udhëtuar në Paris me një modele, e cila ka marrë pjesë edhe në X Factor
Courtois tradhëton të fejuarën me ish Miss Belgjika (FOTO LAJM) Thibaut Courtois në telashe të mëdha, por që nuk kanë lidhje me futbollin. Portieri i Chelsea-t akuzohet se ka tradhtuar
Tom Cruise sërish drejt martesës? Thashethemet më të fundit flasin për një martesë tjetër nga ana e aktorit Tom Cruise, i cili raportohet se do ti propozo
Miqësia mbaroi, 6-vjeçarja i thotë lamtumirë orangutangut (FOTO-LAJM) Ata kanë ndarë shumë vite bashkë por vjen momenti kur duhet të ndahesh. Emily Bland dhe orangutangu Rishi, qe u bene
Fansat i japin fuqinë për të luftuar kancerin Një grua e diagnostikuar me kancer të gjirit vetëm disa ditë pas ditëlindjes së saj të 29-të tha se ajo kishte marrë for