999 rezultate për

emily

Vdiste pas bletëve por bëri gabimin e jetës me këtë vendim Emily Mueller ka mbetur shtatzënë dhe ka vendosur të bejë diçka të parëndomtë para lindjes. Ajo i adhuron bletët, të
Emily me bikini uron fansat: Feliz Navidad (FOTO LAJM) Festa e Krishlindjeve nuk ka kaluar edhe pa urimin e modeles amerikane Emily Ratajkowski. Edhe kjo ka preferuar që festë
Emily Ratajkowski fansja e Romës, i feston Krishtlindjet me bikini (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Emily Ratajkowski ka vendosur të ngrejë temperaturat, në këto ditë të ftohta dimri, në vigji
Emily Ratajkowski tifozja e nxehtë e Romës, shkëlqen në Instagram (FOTO LAJM) Modelja Emily Ratajkowski ka marrë edhe njëherë vëmendjen e mediave rozë dhe rrjeteve sociale, pasi ka postuar një set f
Emily çmend fansat me këto poza të nxehta (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane Emily Ratajkowski godet sërish. Pasi tërhoqi vëmendjen e planetit me fotot e saj me një bi
Pas rikthimit të fuqishëm, Emily trazon rrjetin me vetëm dy fotografi (FOTO LAJM) Ajo shkaktoi një trazirë të madhe kur u kthye në Los Angeles vetëm disa ditë më parë. Dhe Emily Ratajkowski sigurisht
Emily nuk përmbahet, nxjerr fotot nga shtrati (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski është një nga modelet më të njohura në botë, e cila njihet për format perfekte trupore. Së fundi, m
Modelja 27 vjeçare "lë" burrin në shtëpi dhe bën pushime me shokun (FOTO-LAJM) Bukuroshja Emily Ratajkowski mesa duket është duke shijuar një nga verat më të bukura në jetën e saj. AJo është fotog
Pas fotove me 20 mijë bletë, gruas shtatzënë i ndodh tragjedia (FOTO LAJM) Një grua shtatzënë ka bërë disa fotografi të pabesueshme para lindjes se foshnjes me rreth 20,000 blete që mbulonin bark
Hoqi fotot me bashkëshortin dhe bëri veprimin e çuditshëm, misteri habit fansat Blake Lively ka bërë lëmsh gjithë dynjanë ditën e djeshme. Aktorja njihet për të qenurit mjaft aktive në Instagram, deri
Balerini i famshëm: Si ndikojnë largimet nga shtëpia në martesë dhe karriera e vajzës sonë 13-vjeçare Balerini i famshëm Shqiptar Ilir Shaqiri ka folur në një intervistë për “Panorama Plus”, për jetën e tij profesionale as
"Mami tani do të vras veten", 13 vjeçarja trondit nënën me mesazhin (FOTO LAJM) Një nënë ka folur për momentin tronditës kur mori një mesazh nga vajza e saj 13-vjeçarja se do të vriste veten. Duke
Pas fotove me 20 mijë bletë, gruas shtatzënë i ndodh tragjedia (FOTO LAJM) Një grua shtatzënë ka bërë disa fotografi të pabesueshme para lindjes se foshnjes me rreth 20,000 blete që mbulonin bark
Emily Ratajkowski martohet? Martesa e saj i habiti të gjithë fansat, për më tepër që ka ndodhur me një person, me të cilin modelja ka një lidhje pre
Luftë me vdekjen, vajza merr 40 doza anti-helm nga pickimi i gjarprit (FOTO LAJM) Një vajzë pesëvjeçare po shërohet nga një pickim i një gjarpëri helmues. Emily Rose Oehler u kafshua në këmbën e saj
Emily Ratajkowski: Kur isha 12 vjeç, dukesha si 21 (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski është një nga femrat më të pëlqyera në planet dhe ndryshe nga herët e tjera, ka pozuar e veshur për re
Emily pret vitin e ri pothuajse nudo Ajo veshi një dantelle transparente, duke lënë të gjitha pecet në sirtar. Për Vitin e Ri, Emily la të gjitha të brend
Mbahuni! Këto poza nga prapa të Emily-s do t’ua zbukurojnë ditën (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski ka “bombarduar” rrjetin me postime për të provomuar linjën e saj të kostumeve të banjës Divine Inamora
Emily shkëlqen në të zeza (FOTO LAJM) Ajo mori famë në vitin 2013, pasi ishte pjesë e klipit Blurred Lines të Robin Thicke. Dhe të enjten, Emily Ratajkowsk
Pas Emily Sande, Enrique Iglesias vjen në Shqipëri Pas lajmit se ylli i muzikës botërore, Emeli Sande do të vizitojë Tiranën, vjen një tjetër surprizë. Sande do të perf