999 rezultate për

emerohet

Alban Skënderaj merr postin e rëndësishëm, emërohet ambasador (VIDEO) Këngëtari shumë i dashur për publikun e që prej vitesh na ka sjellë vetëm hite, Alban Skënderaj po shënon sukses pas suk
Ndryshime në AKU, emërohet kreu i ri i Tiranës Është komanduar kreu i ri Drejtorisë Rajonale të AKU-së në Tiranë, Arbër Nuri. "Autoriteti Kombëtar i Ushqimit po hyn
Xavi zemërohet keq me gjyqtarin, veprimi i tij habit të gjithë (VIDEO) Xavi Hernandezin kur nuk e kemi parë në një gjendje teksa proteston ashpër ndaj gjyqtarëve të një ndeshje futbollistike.
Zyrtare: Inzaghi emërohet trajner i skuadrës së njohur italiane Filippo Inzaghi zyrtarisht është trajneri i ri i Beneventos. Ishte skuadra e Serie B ajo që dha lajmin për marrëveshjen
Hysni Ismaili, emërohet ministër i Kulturës Nga burime brenda Qeverisë mësohet emri i njërit nga ministrat e rinj të kabinetit qeveritarë, transmeton Alsat-m. Si
Mediat spanjolle e bëjnë të sigurt: Sot Valverde shkarkohet, dhe emërohet trajneri i ri Humbja në finale të Kupës së Mbretit nga Valencia, pritet ti kushtoj trajneri të Barcelonës Ernesto Valverde. Sipas m
Rama shkarkon nga detyra një prefekt, ja kush e zëvendëson (FOTO LAJM) Qeveria ka vendosur shkarkimin nga detyra të prefektit të qarkut të Beratit, Harilla Dafa. Në mbledhjen e sotme të Kë
I dashuri i Eni Koçit, emërohet drejtor në institucionin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Genc Prelvukaj dhe Eni Koci janë çifti i këngëtarëve që është bërë kryefjala e mediave rozë për disa kohë. Seë fundm
Tërmeti në polici, zbardhen emrat e drejtuesëve që lëvizën Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka firmosur një sërë lëvizjesh në radhët e drejtuesve të komisariateve të policëv
Emërohet drejtori i ri i policisë të Tiranës (FOTO LAJM) Rebani Jaupi është emëruar në krye të policisë së Tiranës. Ai momentalisht mbante postin e zëvendës drejtorit në poli
Kreu i Hipotekës në Elbasan, emërohet në krye të ALUIZNI-t në Tiranë Kreu i Hipotekës në Elbasan, Mariglen Disha është liruar nga detyra ditën e sotme. Këtë gjë ai e ka ndarë edhe vetë m
EMRI/ Ky është Drejtori i ri i Burgjeve (FOTO LAJM) Pas shkarkimit të Stefan Çipës, Agim Ismaili emërohet drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve. Ismaili ka qenë drejtor i
PD nxjerr me emra ish-spiunët e komunizmit që u rikthyhen në SHISH Partia Demokratike ka denoncuar sot një skandal emërimesh në Shërbimin Informativ Shtetëror, rikthimin e 9 ish-oficerëve
Emërohet në krye të SHÇBA-së ish-drejtuesi në kohën e Berishës Muhamet Rrumbullaku është drejtori i ri i Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Ministrinë e Brendshme. R
E konfirmuar! Rama vetemërohet Ministër i Jashtëm: Me Metën shihemi në gjyq Edi Rama ka reaguar menjëherë pas mbledhjes së kryesisë së Partisë Socialiste, ku shprehet se ai do të jetë de jure në
Ish futbollisti i Milanit, emërohet trajner i Zwolle Ish mbrojtësi i Milanit dhe Lazios Jaap Stam është emëruar trajner në kampioantin hollandez të futbollit tek skuadra e
Ministri gjerman zemërohet që Gruevski ka fituar azil Ministri shtetëror për Evropë në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Michael Roth kritikoi autoritetet hungare
U kënaqën duke e shtrydhur buxhetin me rrogat e larta, emërohet edhe një zv.ministër Ministrisa e Arsimit tani ka edhe një zëvendësministër. Muhamet Kelmendi nga AAK do të jetë zëvendësi i gjashtë në këtë
Ledri Vula emërohet në postin e rëndësishëm që s'ka lidhje me muzikën Ledri Vula është një prej reperëve më të suksesshëm të kohës dhe këngët e tij janë kthyer në hite. Ndjekësit e tij n
Salah zemërohet me golin e fitores? Ky është reagimi i tij (VIDEO) Liverpool është përballur mbrëmjen e djeshme me PSG për debutimin në Champions LEague. Kjo ndeshje ka qënë tepër e n