999 rezultate për

embed

United e konfirmon veten si kampion (VIDEO) Manchester United e ka konfirmuar veten e saj si kampione e Premierligës pasi ka triumfuar në ndeshjen e parë të kampion
Zhgënjen Chelsea në javën e parë (VIDEO) Ashtu si skuadra e Liverpoolit dhe e Arsenalit edhe ekipi Londinez i Chelseat ka ndjekur të njëjtin rrugë dhe fat pasi k
Zhgënjen Liverpool në javën e parë (VIDEO) Liverpool zhgënjen që në javën e parë të Premierligës kundrejt Sunderland me rezultatin e barabartë 1-1. Kjo bën që Live
Sanchez bën seancën stërvitore të parë tek Barça (VIDEO) Pas transferimit të tij të bujshëm tek ekipi kampion i europës Barcelona tashmë ai ka filluar menjëherë me stërvitjen.So
Ja si shkatërron bomba atomike (VIDEO) 65 vjet më parë, me 6 gusht me orë lokale 8:15, avioni i Forcave Ushtarake Amerikane "Enola Gay" i tipit B-29, hodhi në
Hyrja e Bashës në bashki dhe betimi (VIDEO LAJM) Betimi i Bashës si kryebashikiak i ri i Bashkisë së Tiranës.
Fansi futet në fushë me fustan nuseje! (VIDEO) Çdo vit, duket sikur një pjesë të vogël e tifozëve bejzbollit vendosin që të nxitojnë në fushë gjatë një lojë. Disa nga
Brazili ndjek rrugën e Argjentinës (VIDEO) Edhe Brazili ndjek të njëjtën rrugë si dhe Argjentina pasi eleminohet me anë të 11-metërshave nga skuadra e Paraguajit d
Argjentina i thotë lamtumirë Kupës së Amerikës (VIDEO) Argjentina i ka thënë lamtumirë Kupës së Amerikës pasi është eleminuar nga skuadra e Uruguajit me anë të 11-metërshave d
Mila Kunis pranon ftesën e marinsit (VIDEO) Mila Kunis, një nga femrat më të dëshiruara në botë ka pranuar ftesën e marinsit pasi bashkë-protagonisti i saj në filmi
Dynamo, prestigjatori që ecën mbi ujë (VIDEO) Këto janë ndër videot e para që kanë dalë deri tani në YouTube në lidhje me performancën e prestigjatorit 28 vjeçar, Dyn
UFO në qiellin e Londrës (VIDEO) Këto janë videot më të fundit që paraqesin disa objekte të paidentifikuara në qiellin e Londrës. Turistët me kamera në d
Një djalosh kërkon të godasë arbitrin (VIDEO) Nuk reshtin së ndodhuri çuditë në kontinentin e largët të Azisë ku në një ndeshje futbolli arbitri është bërë shenjestër
Shqipëria nuk ka fuqi të ndalë Messin (VIDEO) Kombëtarja jonë e futbollit ishte tejet e vogël përballë Messit me shokë pasi ato thjesht kanë qëndruar në fushë tek shi
Përfundojnë disa ndeshje të EURO 2012 (VIDEO) Sapo kanë përfunduar disa ndeshje të kombëtareve të cilat janë të vlefshme për eleminatoret e Euro 2012 e cila do të zhv
Rumania thyen Bosnjen dhe merr vendin e dytë (VIDEO) Kombetarja Rumune ka arritur te fitoje ne shtepi kundrejt Bosnjes me rezultatin 3-0. Me kete fitore Rumania ka parakalua
Shënon por si shpërblim merr një thyerje dhëmbësh (VIDEO) Në një ndeshje futbolli në Kinë ndodh çudia ku në të cilën njëri prej lojtarëve shënon për ekipin e tij. Por në momentin
Liverpool jashtë Europe (VIDEO) Skuadra e Liverpool ka ngelur jashtë Europe pasi nuk ka mundur dot të zërë asnjë vend i cili të çon për në Europe. Liver
Manchester United bën detyrën e fundit (VIDEO) Manchester thjesht ka bërë detyrën e fundit të saj në ndeshjen e fundit të kampionatit anglez ku ka fituar në Old Traffo
Një gol alla Messi (VIDEO) E gjithë Spanja ka ngelur gojë hapur pas një goli të Jorge Troiteiro i cili eshte lojtar i skuadrës spanjolle Burgos, që