999 rezultate për

embed

Arsenali, Chelsea dhe Liverpooli fitojnë (VIDEO) Arsenali ka regjistruar fitoren e dytë të sezonit në Premierligë duke e mposhtur Boltonin me rezultat 3-0. Kurse Liverpo
Ruani kokën, sateli UARS bie sot në Tokë (VIDEO) NASA ka përllogaritur se sateliti i dalë jashtë kontrolli do të përplaset në Tokë sot në darkë. Ende nuk dihet se në cil
Qeni akrobat (VIDEO) Kush tha se qeni nuk mund të edukohet. Edhe pse mund të mendoni se po e torturojnë ai këtë e bën me shumë kënaqësi, pasi
Kërkon paradinha por harron se rregullat kanë ndryshuar (VIDEO) Duket se ai ka kërkuar të imitojë Ronaldon duke harruar se rregullat ishin ndryshuar. Para nisjes së Kampionatit Botëror
Anglia dhe Italia bëjnë thjesht detyrën (VIDEO) Kombëtarja Angleze dhe ajo Italiane ka bërë thjesht detyrën në ndeshjet e tyre përkatëse kundrejt Uellsit dhe Sllovenisë
Luksemburgu injoron Shqipërinë (VIDEO) Një Luksemburg i vogël ka injoruar kombëtaren shqiptare me rezultatin 2-1 duke i dhënë një shuplakë mjaft të rëndë kombë
Sulm i dhunshëm ndaj policisë në Angli (VIDEO) Një video e publikuar së fundmi tregon sulmet e dhunshme mbi një oficer police në Angli. Një makinë patrulle është godit
5 videot më të bukura të verës (VIDEO) Këto janë videot më të shikuara dhe më të komentuara gjatë stinës së verës. Video ku një mace shfaqet duke luajtur me dy
Triumfojnë ekipet e mëdha në Europë (VIDEO) Të gjitha ekipet e mëdha kanë triumfuar në ndeshjet e tyre në Europë duke bërë thjesht detyrën dhe duke fituar pa pasur
Shofere që 4 vjeç (VIDEO) Një vajzë vetëm 4 vjeç është filmuar duke i dhënë një makine në një rrugë me trafik. Babai i saj ishte ulur në sedijen p
Reporterit i bëhet një shaka e pakëndshme (VIDEO) Gjatë paraqitjes së një lajmi, një reporteri i bëhet një shaka aspak e këndshme. /albeu.com/ Shikoni videon:
20 të vdekur nga uragani “Ajrin” (VIDEO) Të paktën 20 persona kanë vdekur nga uragani "Ajrin" në pjesët e bregdetit lindor të SHBA-së. Vetëm nga Karolina e Veri
United thjesht perfekt (VIDEO) United vazhdon të jetë një ekip mbreslënës pasi ka mposhtur Tottenhamin me rezultatin 3-0 duke vazhduar serinë e fitorev
Chelsea fiton me përmbysje (VIDEO) Chelsea është rikthyer nga disavantazhi 1-0 në pjesën të parë për të fituar në fund me rezultat 2-1 në ndeshjen e javës
Incident diplomatik në një ndeshje basketbolli (VIDEO) Duhet të ishte sfida e paqes, por çuditërisht përfundoi në dhunë, duke kaluar dhe në një incident diplomatik. Ndeshja e
Interi rrëmben Trofeun TIM (VIDEO) Trofeu TIM për vitin 2011 i shkon ekipit zikaltër pasi ka triumfuar kundrejt Milanit dhe e ka mposhtur Juventusin me anë
I "çmenduri" Urbano rikthehet sërisht (VIDEO) Matias Urbano sulmuesi argjentinas është rikthyer sërisht të shënojë në mënyrën më të çmendur ashtu siç di ai vetë pasi
United e konfirmon veten si kampion (VIDEO) Manchester United e ka konfirmuar veten e saj si kampione e Premierligës pasi ka triumfuar në ndeshjen e parë të kampion
Zhgënjen Chelsea në javën e parë (VIDEO) Ashtu si skuadra e Liverpoolit dhe e Arsenalit edhe ekipi Londinez i Chelseat ka ndjekur të njëjtin rrugë dhe fat pasi k
Zhgënjen Liverpool në javën e parë (VIDEO) Liverpool zhgënjen që në javën e parë të Premierligës kundrejt Sunderland me rezultatin e barabartë 1-1. Kjo bën që Live