999 rezultate për

embed

Seria A: Juve mban kreun, Roma kapitullon në Firence (VIDEO) Sapo janë mbyllur takimet e orës 15:00 në Serinë A italiane. Juventus me fitoren e arritur ndaj Cesenës 2-0 mban e vetme
Përplasje e frikshme (VIDEO) Ky është një nga ato aksidentet që ndodhin shpesh në spektaklet me motora. Gjatë një shou të dhuruar nga dy motoristë në
Mënyrë origjinale për të luftuar korrupsionin (VIDEO) Kjo është një mënyrë shumë origjinale për të luftuar korrupsionin. Dy fermerë indianë, të lodhur nga kërkesat e vazhdues
Duel mes vjedhësit dhe shitësit (VIDEO) Në kohë krize financiare janë shtuar edhe vjedhjet, të cilat tashmë janë bërë edhe më të papritura. Një djali ri në ka t
150 mijë euro për një tualet floriri (VIDEO) A ka njeri që dëshiron të shpenzojë 150 000 euro për një banjë. Bëhet fjalë për një bide prej floriri. Një e tillë është
Duel mes vjedhësit dhe shitësit (VIDEO) Në kohë krize financiare janë shtuar edhe vjedhjet, të cilat tashmë janë bërë edhe më të papritura. Një djali ri në ka t
Studentja rrezikon mbytjen, ngatërrohet me tharësen e rrobave (VIDEO) Një studente është ngatërruar më kalin ku varen rrobat për tu tharë, pak minuta pasi ishte shtrirë për të fjetur ajo ka
Shpërthen zjarr në pusetë, rrezikohet një çift (VIDEO) Vetëm pak minuta më vonë ky çift do ishte kthyer në një tost. Ata ishin duke ecur përgjatë rrugës Brook Street në qendrë
Pema e vitit të ri, që vlen 2 milion dollarë (VIDEO) Me rastin e hapjes së sezonit të festave të fundvitit në Tokio është prezantuar pema e artë e Krishtlindjeve, e cila ësh
Bashar al-Assad shkakton “luftë” edhe jashtë Sirisë (VIDEO) Ish-deputeti Mustafa Alloush i cili mbështet lëvizjen anti-Siri që udhëhiqet nga ish-kryeministri i Lebanonit Saad al-Ha
11.11.11, ditë për gjëra të mëdha apo ditë e rëndomtë?! 11 nëntorin britanikët e kremtojnë si Ditë të Paqes, amerikanët si Ditë të Veteranëve Ushtarakë. Në këtë ditë ka mbarua
Real Madrid 2011, golat dhe asistet më të bukura (VIDEO) Reali i Madridit mund të thyejë të gjithë rekordet historikë të golave të shënuar në kampionatin spanjoll, ndërsa 39 gol
United kryeson në Grupin C (VIDEO) Fitore e Manchester United në ndeshjen e zhvilluar sonte kundër Otelul Galati, ndeshje kjo që përfundoi me rezultat 2:0.
“Botën do ndryshoja” a është versioni shqip i Fucking Perfect? (VIDEO) Së fundmi janë ngritur pikëpyetje mbi vjedhjen e këngës së Pink-ut. E kënduar në shqip versioni “Fucking Perfect” ajo ës
Berluskoni: Çfarë t’i bëj Sarkozisë? Ta vras! (VIDEO) Kryeministri i Italisë, Silvio Bersluskoni, i merr me shumë sportivitet batutat. Këtë gjë ka bërë edhe me rastin e Presi
Roboti që mëson vetë (VIDEO) Kërkuesit japonezë kanë ndërtuar një softuerë që lejon robotët android të kërkojnë në internet dhe të mësojnë të kryejnë
Të “tallesh” me topin (VIDEO) Ai është portier i skuadrës UNC Asheville në Finlandë por luan me topin si të ishte një fantazist apo sulmues. Në videot
Goli i Realit: 5 lojtarë, 16 sekonda dhe 11 prekje (VIDEO) Goli i parë i Real Madridit në ndeshjen kundër Ajaxit i shënuar nga Ronaldo erdhi pas një aksioni briliant të Mbretërve.
Fiton Reali, ndalet United (VIDEO) Los Blancos kanë fituar me rezultatin e pastër 3-0 kundrejt ekipit të Ajaxit ndeshje e vlefshme për javën e dytë të Ligë
Rrëshqet mbi binarë, shpëton në pak sekonda (VIDEO) Momente tensioni në metronë e kryeqytetit spanjoll, Madrid. Një njeri ndoshta i dehur ka rrëshqitur dhe ka rënë në binar