999 rezultate për

embed

Google Maps bëhet lojë në Google+ Në shkurt në rrjetin social Google+ “Google Maps” do të marrë një formë tjetër. Bëhet fjalë për një lojë e cila do të qu
Juventus ndalet nga Cagliari, "kënaqet" me barazimin (VIDEO) Juventusi ka arritur të marrë vetëm një pikë gjatë ndeshjes së sotme me skuadrën e Cagliarit. Në barazimin 1-1 të marrë
Policia e Kosovës: Trembëdhjetë policë të lënduar Gjatë intervenimit në protestën e sotme të organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje, Policia e Kosovës, përmes një komunikate
Super televizori i Samsung (VIDEO) Samsung ka prezantuar televizorit e saj të zgjuar që lidhet me internet. Ky TV është i aftë të shkarkojë përditësimin çd
FIFA: Tre golat më të bukur të 2011-s (VIDEO) Futbollisti i talentuar brazilian, Neymar, i cili luan për skuadrën e Santosit ka fituar çmimin për golin më të mirë të
‘Dita pa pantallona’ në metrotë e Londrës (VIDEO) Sot mijëra njerëz morën metrot në Londër dhe në disa vende të botës, pa pantallonat e tyre. Të gjithë udhëtarët dukeshin
Spanjë, futbollisti që i mbijetoi infraktit (VIDEO) Miguel Garcia, një ish-futbollist profesionit, nuk e kishte menduar kurrë se një ndeshje e zakonshme e Kategorisë së Dyt
Shkëlqen Reali (VIDEO) Real Madridi tregoi në ndeshjen e zhvilluar sonte përballë Malagas në Santiago Bernabeu, se me të nuk bëhet shaka. Mbret
Do golin por gjen... shtyllën (VIDEO) Me të vërtetë i pafat futbollisti që do të shihni në videon e mëposhtme. Aq shumë dëshiron të shënojë gol sa edhe pasi h
Fitore e thellë e Interit (VIDEO) Fitore e thellë prej 4-1 e Interit në ndeshjen e zhvilluar të mërkurën mbrëma ndaj Lecces Giuseppe Meazza. Të parët shën
Nëndetësja e re për shkenctarët dhe të pasurit (VIDEO) Kjo është një nëndetëse për shkencëtarët por edhe për njerëzit shumë të pasur të cilët pëlqejnë të eksplorojnë botën nën
10 videot “ngjitëse” të 2011-s (VIDEO) Ariu i sjellshëm, i cili përshëndet një vizitore të parkut me dorë është një ndër video që është përhapur më shumë këtë
E gjithë Koreja e Veriut me lot në sy për vdekjen e “Enverit” (VIDEO) Të gjithë ata shqiptarë që nuk e kanë jetuar kohën kur Enver Hoxha ndërroi jetë mund të ndjekin zhvillimet e sotme në Ko
Përfundon pjesa e parë, Barça me një dorë te trofeu (VIDEO) Përfundon pjesa e parë e finales së Botërorit të Klubeve mes Barcelonë dhe Santos. Ndeshja që po luhet në Japoni, në Yok
Kanibalizim në televizion (VIDEO) Padyshim mund të konsiderohet eksperimenti më i urryer në Hollandë dhe më gjerë. Dy prezantues të një emisioni televiziv
Fëmija flenë me qenin (VIDEO) Ata janë vërtet miq të mirë dhe teksa shikon këtë video beson akoma më shumë se qeni është miku më i mirë i njeriut. Ky
Real Madrid - Barcelona, 1-3 (LIVE) Barcelona ka dalë fituese e ndeshjes së madhe dhe të shumëpritur të El Classico. Ishte Karim Benzema ai i cili shënoi i
Kuvendi vazhdon mbledhjen e gjashtëmbëdhjetë Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot do ta mbajë vazhdimin e tretë të mbledhjes së 16-të. Në rend dite janë propozim
10 makinat më të mira të 2012-s (VIDEO) Një makinë për të qenë e mirë nuk është nevoja të jetë më e fundit në treg si dhe më e shtrenjta. Por ato duhet të plotë
Seria A: Juve mban kreun, Roma kapitullon në Firence (VIDEO) Sapo janë mbyllur takimet e orës 15:00 në Serinë A italiane. Juventus me fitoren e arritur ndaj Cesenës 2-0 mban e vetme