999 rezultate për

embed

United fiton me vështirësi (VIDEO) Fitore e vështirë e Manchester United në takimin e të dielës pasdite kundër Norwich-it. Djajtë e kuq kanë arritur të shë
Arsenal tregon fuqinë (VIDEO) Rikthim sensacional i Arsenalit në Emirates, duke mposhtur Tottenhamin me rezultat të thellë, 5-2. Tottehham filloi fuqi
City vazhdon me fitore (VIDEO) Fitore me rezultat 3-0 ka shënuar skuadra e Manchester Cityt në përballjen kundër Blackburnit të zhvilluar të shtunën mb
United, 15 mln sterlina për 2 yjet e Ajax (VIDEO) Christian Eriksen nuk është i vetmi futbollist i Ajax i ndjekur nga trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson.
Reali sërish fiton (VIDEO) Futbollistët e Real Madridit kanë shënuar sonte edhe një fitore “të lehtë” ndaj Racing Santander me rezultat të thellë 4
Arsenali eliminohet nga FA Cup (VIDEO) Sikur nuk i ka mjaftuar Arsenalit humbja nga Milani para disa ditëve, dhe sot Arsenal ka pësuar edhe një dështim tjetër
Vuajtjet e Interit nuk kanë fund (VIDEO) Disfatë e rëndë në Giuseppe Meazza. Në takimin e zhvilluar të premten mbrëma, Interi pësoi disfatë nga Bologna me rezult
Kjo ndodh në Argjentinë, urojmë të mos ndodh në Tiranë (VIDEO) Këto pamje interesante të trenit që fundoset në ujin e mbledhur të shirave vijnë nga një lagje në Buenos Aires por mos u
Kur të vegjlit marrin shembull të rriturit (VIDEO) Të rinjtë që pëlqejnë futbollin dhe ëndërrojë që një ditë të bëhen të tillë, zakonisht “kopjojnë” sjelljen e idhullit të
Dorëzohet herët Barcelona (VIDEO) Barcelonës duket se i ka ikur nga dora titulli i kampionit të Spanjës për këtë vit. Skuadra e Pep Guardiolës e ka humbur
Juve shokon Milanin në San Siro (VIDEO) Juventusi ka mposhtur me rezultat 2-1 Milanin në takimin e zhvilluar të mërkurën mbërma në San Siro, ndeshje kjo e vlefs
“DJ Blunt e Real 1” kopjojnë klipin e “Sean Paul” (VIDEO) Dyshja e famshme Dj Blunt e Real 1 kanë bërë publike klipin më të ri të këngës së tyre “Hot Girl”. Kjo edhe në bashkëpun
Ajsbergu gjigant gati të shkëputet nga Antarktida (VIDEO) Një foto e marrë nga hapësira tregon se si një copë akulli sa Nju Jorku po shkëputet nga Antarktida. Shkencëtarët shpreh
Lojtari përplas në tokë arbitrin (VIDEO) Ndodh që edhe arbitri anësor të pësojë dëmtime gjatë një ndeshje futbollit. Në takimin Real Sociedad – Sporting Gijon, v
Zbulohet një objekt misterioz në detin Baltik Kërkuesit e anijeve të mbytura kanë gjetur në shtratin e detit Baltik një objekt misterioz. Kompania suedeze “Ocean Expl
Milan me hapa të sigurtë (VIDEO) Milani ka mposhtur Cagliarin me rezultat prej 3-0, në takimin e zhvilluar të dielën mbrëma në San Siro. Ibrahimovic shën
Konferenca e 3-të vjetore e Neptun (LIVE) Kompania Neptun po zhvillon në këto momente Konferencën e 3-të vjetore. Portali Albeu po transmeton drejtpëdrejt nga int
Ndalon rrugëtimi i Interit drejt kreut (VIDEO) Skuadra e Interit ka humbur në përballjen e saj me skuadrën e Lecce-s në “Via del Mare. Pas 7 fitoreve, zikaltërit janë
FA Cup, Liverpool gjunjëzon United (VIDEO) Liverpool ka fituar derbin e madh të futbollit anglez përballë Manchester United. Ndeshja e vlefshme për FA Cup sapo ka
Real Madrid fiton bindshëm ndaj Bilbaos (VIDEO) Nuk e filloi mirë por e përfundoi në mënyrën më të mirë të mundshme. Fitore prej 4-1 e Realit të Madridit në takimin e z