999 rezultate për

embed

Lauka këshillon Daçiq: Mos luaj me kufijtë Ambasadori i Republikë së Shqipërisë në Prishtinë, Islam Lauka ka porositur ministrin e Brendshëm serb, Ivica Daçiqit, q
Chelsea në gjysmëfinale (VIDEO) Chelsea ka mposhtur Benfican edhe në ndeshjen e kthimit duke siguruar kualifikimin për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionë
Bayern vazhdon më tej (VIDEO) Bayern Munich ka shkëlqyer në ndeshjen e kthimit të çerekfinales së Ligës së Kampionëve duke mposhtur Olympique de Marse
Barcelona në gjysmëfinale (VIDEO) Barcelona ka eliminuar Milanin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. Në ndeshjen e kthimit të zhvilluar të martën mbrëm
Juventus më afër titullit (VIDEO) Ka përfunduar derbi i javës në Serie A mes Juventusit dhe Napolit me rezultat 3-0 për torinezët. Pjesa e parë u mbyll
Bilbao shkatërron Schalken (VIDEO) Pas eliminimit të Manchester Unitedit, Athletic Bilbao vazhdon sërish me fitore në Europa League. Spanjollët e drejtuar
Nuk paguan dot borxhet, i ve flakën vetes (VIDEO) Borxhet e shumta detyrojnë një 58-vjecar në Bologna të Italisë t’i vërë flakën vetes. Pamjet tronditëse janë filmura nga
Bayern hipotekon gjysmëfinalen (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja spektakolare ndërmjet Marseillle dhe Bayern e cila ka përfunduar me rezultat 0-2. Skuadra e Jup He
Hidhet nga kati i katërt ... mbi borë (VIDEO) Një i ri rus hidhet nga kati i katërt i një ndërtese dhe bie mbi një tufë bore të mbledhur. Sikur nuk mjafton vetëm hedh
Reali turpëroi Sociedad-in (VIDEO) Real Madridi ka mposhtur me rezultat të thellë prej 5-1 skuadrën mysafire të Real Sociedad-it në takimin e zhvilluar të
Trembëdhjetë vjet nga fillimi i bombardimeve Në solemnitetin e mbajtur në Prishtinë, në praninë e presidentes Atifete Jahjaga dhe shumë ambasadorëve të huaj, me rast
City nuk dorëzohet (VIDEO) Manchester City ka treguar edhe një herë se është e vendosur të luftojë deri në fund për titullin eë kampionit në Premie
Juventusi eliminon Milanin (VIDEO) Ndeshje dramatike në takimin e zhvilluar sonte në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë mes Juventusit dhe Milanit. Edhe pse
Europa League: Eliminohen United edhe City (VIDEO) Pas Manchester Unitedit edhe Manchester City ka pësuar fatin e njëjtë këtë mbrëmje, duke u eliminuar nga Europa League p
Ciao Inter (VIDEO) Interi përfundimisht është eliminuar nga Liga e Kampionëve, pasi nuk arriti të kalojë pengesën Marseille edhe përkundër
Mbretërit vazhdojnë me hapa të sigurtë (VIDEO) Real Madrid ka mposhtur me vështirësi skuadrën e Betis-it në një takim shumë interesant, i cili përfundoi me rezultat 2-
Ja si çelin lulet (VIDEO) Xhirime fantastike gjatë çeljes së llojeve dhe ngjyrave të ndryshme të luleve. Në videon e parë që mund ta shihni më pos
Barcelona mposht Sporting Gijonin (VIDEO) Barcelona ka arritur të mposhtë me rezultat 3-1 skuadrën e Sporting Gijonit në takimin e zhvilluar të shtunën mbrëma në
Mposhten Gjermania, Anglia dhe Italia (VIDEO) Janë zhvilluar sonte disa ndeshje miqësore të kombëtareve. Në takimin e sotëm, Franca ka mposhtur Gjermaninë para tifozë
Kur është Messi, vjen fitorja (VIDEO) Ndeshje e vështirë për Barcelonën megjithatë me ndihmën edhe të Messit, arrin t'ia dalë. Në takimin e zhvilluar të dielë