999 rezultate për

embed

Koreja e Veriut mashtroi botën me raketa prej druri? (FOTO & VIDEO) Koreja e Veriut zhvilloi një paradë ushtarake, e cila ishte përgatitur të dukej gjigante, por specialistët ushtarakë kan
Mbështetësit e Trump përleshen me protestuesit, 21 të arrestuar (+16 FOTO & VIDEO) Një manifsetim masiv në mbështetje të Presidentit amerikan, Donald Trump, është mbajtur në Berkeley të Kalifornisë, i ci
Dalin pamjet e fuqisë shkatërruese të super bombës amerikane (FOTO & VIDEO) Ushtria amerikane goditi dje pozicionet e ISIS në kufirin mes Afganistanit dhe Pakistanit më super bombën e saj e quajtu
Aligatori kundër kalit, kush fiton? (FOTO & VIDEO) Një aligator ishte duke marrë rreze dielli, ndërkohë që sulmohet nga një kalë që ishte duke ngrënë aty pranë. Ngjarja e
Rrjeti shpërthen ndaj kompanisë që nxorri me shkelma udhëtarin nga avioni (FOTO & VIDEO) I gjithë rrjeti ka shpërthyer në ironi ndaj kompanisë amerikane "United Airlines" pasi nxorri me dhunë një pasagjer gjat
"Po vijmë t'ju thyejmë dyert", videoja e shefit që tmerroi shpërndarësit e drogës (FOTO & VIDEO) Videoja e Sherifit Peyton Grinnell të Lake County në Florida është duke bërë xhiron e internetit pas mesazhit të fortë d
Ja super dronët e SHBA-ve që do shkaktojnë kaos tek kundërshtarët (FOTO & VIDEO) Qeveria amerikane ka krijuar një program dronësh të cilët do të hyjnë në fazën e dytë të zhvillimit. Programi "Gremlins"
Monika Kryemadhi feston ditëlindjen, Ilir Meta "e djeg" me të rinjtë (VIDEO) Ilir Metën rrallë e keni parë kaq në qejf. Në ditëlindjen e 43-të të bashkëshortes, nuk është përmbajtur, por ka hequr k
Trembëdhjetë emigrantë libianë asfiksohen në një kamion të mbyllur Të paktën 13 emigrantë kanë humbur jetën nga asfiksimi në një kamion të mbyllur, pasi kishin tentuar të kalonin nga plaz
Shpërthen në flakë avioni argjentinas (VIDEO & FOTO LAJM) Një avion i "Argentina Airlines" ka shpërthyer në flakë në aeroportin e Nju Jorkut "Kennedy". Mësohet se avioni ka marrë
Trump dhe May dorë për dore tek shkallët, ja arsyeja pse (VIDEO & FOTO) Gjatë vizitës së kryeministres britanike në Shtëpinë e Bardhë, mediet kapën një detaj të çuditshëm ku Donald Trump së ba
Ja si i shemb Kina 19 pallate në vetëm 10 sekonda (VIDEO & FOTO LAJM) Ekspertet në qytetin Wuhan të Kinës kanë shkatërruar me 5 ton eksploziv një bllok pallatesh me 12 kate. Rreth 19 ndërtes
Gjendet i vdekur trupi i 11-vjeçarit që u zhduk nga përmbytjet Njëmbëdhjetë vjeçari Ivan nga Stajkovci, i cili rezultoi i zhdukur nga përmbytjet, është gjetur sot i vdekur. Sipas
Masakra në Francë përmes pamjeve (VIDEO) Mbrëmja e së enjtes ka qenë një tmerr i vërtetë në Francë, ku festa është kthyer në masakër. Terror, trupa si kunja ngul
Mbretëria me njëmbëdhjetë banorë (FOTO LAJM) Fare në jug të Costa Smeraldas së famshme të Sardenjës, ishulli i vetmuar i Tavolaras shtrihet përgjatë detit bojë qiell
Horror në Moskë, gruaja del në rrugë me kokën e prerë të një fëmije (FOTO-VIDEO) Skena horrori janë verifikuar këtë të hënë në Moskë, ku një grua, ndoshta kujdestare fëmijësh, ka mbërritur në një staci
Emigrantët sulmojnë dy gjermanë që po mbronin një grua (FOTO-VIDEO) anë publikuar në internet disa pamje tronditëse kur emigrantët arabë kanë sulmuar dy pensionistë gjermanë, pasi ata i do
23 të vrarë në Burkina Faso, lirohen 30 pengje (FOTO-VIDEO) Rreth 30 pengje janë liruar pas një sulmi në një hotel në kryeqytetin e Burkina Fasos, ku mbetën të vrarë të paktën 23 p
Mbante brez eksplozivi, vritet një person në Paris (FOTO-VIDEO) Të shtëna me armë janë dëgjuar pranë një komisariati policie në Paris. Mediat franceze bëjnë të ditur se është vrarë një
“Terror” në rrugët e Londrës (FOTO-VIDEO) Më shumë se 2000 oficerë të Policisë Metropolitane, të armatosur deri në dhëmbë, kanë marrë pjesë në një stërvitje duke