E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

embed

Bolton fiton me 10 lojtarë (VIDEO) Përfundojnë dy ndeshjet e luajtura për ligën angleze të futbollit. Bolton ka arritur të mundë Blackburnin me rezultatin
Për Milanin, Bologna është një formalitet (VIDEO) Ka qënë një kopje e ndeshjes kundër Brescia, ndeshja që Milani ka luajtur kundër Bolognas. I njëjti rezultat, të njëjtë
La liga: Sevilla mposhtet në shtëpi (VIDEO) Kanë përfunduar ndeshjet e kampionatit spanjoll të futbollit ku bie në sy humbja e Sevillas brënda fushës së saj me rezu
Newcastle mposht Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli pëson disfatën e rradhës në kampionat dhe kësaj here ka ndodhur në fushën e Newcastle. Ndeshja ka përfunduar
Bayerni fiton, Hamburg pëson disfatë në shtëpi (VIDEO) Përfundojnë ndeshjet e kampionatit gjerman të futbollit. Bayerni i Mynihut ka fituar 3-0 përballë St Pauli në Mynih duke
Fiton City dhe Aston Villa, pak gola në Premier (VIDEO) Vetëm 8 gola në 5 ndeshje në këtë javë të kampionatit anglez të futbollit. Aston Villa ka mposhtur 2-0 West Bromwich në
Milani humb dhe është i dyti, Reali nuk fal (VIDEO) Në grupin G Milani pëson një humbje të pritshme në shtëpinë e tij pasi në këtë grup ishin të përcaktuar të kualifikuarit
Ndiqni LIVE ndeshjen Milan - Ajax (LIVE) Ndiqni live ndeshjen mes ekipit të Milanit dhe Ajaxit, ndeshje kjo që po luhet në kuadër të ndeshjeve të Grupit G në Lig
Champions: Fiton Barcelona, shkatërrohet Interi (VIDEO) Përfundojnë dhe sfidat e fundit të fazës së grupeve të UEFA Champions League. Në grupi A, Werder Bremen mposht Interin m
Rusët në panik nga ketri i dehur (VIDEO) Një reklamë e re në Rusi, e cila lufton kundër alkoolizimit është bërë hit i vërtetë në internet. Ketri plotësisht i deh
Newcastle mundet nga West Bromuiç (VIDEO) West Bromuiç ka mposhtur Newcastelin në sfidën e vlefshme për kampionatin anglez të futbollit. Vendasit i janë imponuar
Barcelona nuk njeh kundërshtarë (VIDEO) Barcelona fiton edhe kësaj here në transfertë përballë Osasunës me rezultatin e thellë 3-0 dhe shndërrohet vërtet në një
Milani likujdon Brescian në 30 minuta (VIDEO) Milani likujdon 3-0 për 30 minuta Brescian dhe shkëputet sërish tre pikë nga Lazio e vendit të dytë. Kevin Prince Boate
Shpëtim "si në film" në metronë e Madridit (VIDEO) Momente trishtuese janë përjetuar dje në metron e Madridit. Një 41 vjeçar, duke pritur metronë, ka humbur balancën dhe k
Chelsea nuk del dot nga kriza, Nasri heroi i Arsenalit (VIDEO) Përfundojnë ndeshjet e kampionatit anglez të futbollit ku Chelsea përsëri nuk arrin të fitojë. Blutë kësaj rradhe kanë b
Messi vs Ronaldo, kush ishte më i miri? (VIDEO) Ndeshja mes Barcelonës dhe Realit të Madridit ka ditë që ka përfunduar por akoma vazhdon jehona e fitores së thellë të k
Europa League: Kualifikohen Liverpool dhe Porto (VIDEO) Borusia e Dortmundit shkatërron me rezultatin e thellë 3-0 Karpatin në ndeshjen e vlefshme për grupin J, ndërkohë që nde
Palermo mposh Romën 3-1 (VIDEO) Edhe Roma nuk ka arritur të përfitonte nga gabimi I Milanit pasi është mundur 3-1 nga skuadra e Palermos. Siçilianët kan
Kualifikohen Inter, Barcelona, Valencia dhe United (VIDEO) Zhvillohen edhe ndeshjet e mbetura për grupet A-D të Champions League në fazën për grupe. Në grupin A Interi fiton ngush
Champions: Kualifikohen Reali, Milani dhe Chelsea (VIDEO) Janë zhvilluar sot ndeshjet e pesta të fazës së grupeve të Champions League. Për grupin E, Roma ka marrë një fiture roka