999 rezultate për

embed

Manchester United eliminon Liverpoolin (VIDEO) Manchester United ka arritur ta eliminojë sot Liverpoolin nga Kupa e Anglisë në derbin e zhvilluar në Old Trafford, i ci
Kupa FA, eliminohen favoritët, shpëton Arsenali (VIDEO) Tri ekipe të Premier ligës angleze janë eliminuar në ndeshjet e së shtunës në kuadër të xhiros së tretë të Kupës Naciona
Aston Villa barazon me Chelsean (VIDEO) Ndeshje fantastike dhe me shumë gola ka qenë ajo e sotmja mes Chelseat dhe Aston Villës. Gjatë gjithë ndeshjes ka patur
Edhe Arsenal shënon fitore (VIDEO) Fitore bindëse e Arsenalit në ndeshjen e sotme si mysafir kundër Birminghamit. Arsenali ka shënuar fitore me rezultat të
Premier Ligë: Liverpool i kthehet fitores (VIDEO) Liverpooli ka arritur të kthehet nga disavantazhi prej një goli për të mposhtur Bolton Wanderers me rezultat 2-1. Të par
United shënon fitore, Rooney golin e parë në 2011 (VIDEO) Sulmuesi i Manchester Unitedit, Wayne Rooney ka shënuar golin e parë për vitin 2011. Ai në ndeshjen e sotme kampionate t
10 ndeshjet më të mira të 2010 (VIDEO) Të nderuar vizitorë! Viti 2010-të ishte një vit i shumë ngjarjeve të rëndësishme sportive dhe ne si portal u munduam në
Mposhtet Liverpool (VIDEO) Skuadra e Liverpoolit ka dështuar të fitojë edhe në ndeshjen kundër skuadrës së fundit në tabelë, Wolverhampton, e cila
Arsenal barazon me Wigan-in (VIDEO) Skuadra e Arsenalit ka dështuar që t'ia rrëmbejë pozitën e parë Manchester Cityt, pas barazimit si mysafir kundër Vigani
Fiton Chelsea, renditet e katërta (VIDEO) Kampioni i Anglisë në fuqi, Chelsea, ka shënuar fitore shumë të rëndësishme kundër Boltonit (1:0) në Stamford Bridge për
Premier Ligë: Barazon Manchester United (VIDEO) Manchester United nuk ka arritur të shënojë fitore si mysafir i Birmingham Cityt, pasi që skuadra vendase barazoi në fun
Balotelli, tre golëshi i parë me Cityn (VIDEO) Ndeshje e lehtë për Manchester Cityn i cili ka fituar me rezultatin 4-0 kundër Aston Villës. Njeriu kopertinë në ndeshje
Arsenal mposht Chelsean (VIDEO) Fitore bindëse e Arsenalit ndaj Chelseat në derbin e javës së 19-të të Premier Ligës. Arsenali mposhti Chelsean me rezul
Juve barazon dhe nuk përfiton (VIDEO) Përfundojnë ndeshjet e javës së 17 të kampionatit Italian të futbollit ku bie në sy barazimi i Juventusit në Verona përb
Ndiqni LIVE ndeshjen Espanyol - Barcelona (LIVE) Ndiqni transmetimin e dretëpërdrejtë nga ndeshja e kampionatit spanjoll mes skuadrës së Espanyolit dhe Barcelonës.
Bundesliga: Më në fund ndalet Dortmundi (VIDEO) Përfundojnë ndeshjet e kampioantit gjerman të futbollit. Borussia e Dortmundit ka ndalur hapin e fitoreve duke pësuar nj
Sunderland fiton përballë Boltonit (VIDEO) Sunderlandi ka arritur të fitojë ndeshjen përballë Boltonit të vlefshme për kampionatin anglez të futbollit. Vendasit ka
Dy barazime në grupin J (VIDEO) Përfundojnë ndeshjet e grupit J të Europa League ku Karpaty ka marrë një barazim në shtëpi kundër paris St Germain. Ava
Ndiqni LIVE ndeshjen Manchester United - Arsenal (LIVE) Ndiqni direkt nga stadiumi Old Trafford në Manchester, derbin e kësaj jave në Premier Ligë mes Manchester Unitedit dhe A
Chelsea merr një barazim përballë Totenhamit (VIDEO) Përfundon në barazim 1-1 supersfida e kampionatit anglez mes Tottenhamit dhe Chelseat. Sërish nuk gjejnë fitoren djemtë