999 rezultate për

embed

Barcelona eliminon Arsenalin (VIDEO) Edhe përkundër dezavantazhit në rezultat nga takimi i parë, Barcelona ka arritur të eliminojë Arsenalin pas ndeshjes kth
Windows Embedded Compact 7 sistem i "shkëlqyer" Zyrtarizohet versioni i posaçëm, i dobësuar, i sistemit operativ Windows 7, pasardhës i sistemit operativ të popullarizu
Chelsea i tregon "dhëmbët" Unitedit (VIDEO) Chelseat ka mposhtur Manchester Unitedin me rezultat 2-1 në derbin e të martës mbrëma të zhvilluar në Stamford Bridge. U
Serie A: Udinese "shkatërron" Palermon (VIDEO) Udineze mposht Palermon me rezultat të thellë 7-0. Ndeshja është zhvilluar të dielën para tifozëve të Palermos në Stadio
United mposht Viganin (VIDEO) Futbollistët e Mançester Junajtedit kanë shënuar fitore të thellë si mysafir kundër Viganit me rezultat 4:0, në kuadër t
Europa League: Rezultatet dhe golat e të gjitha ndeshjeve (VIDEO) Edhe skuadra e fundit italiane në Europa League, Napoli, është eliminuar nga kjo garë, pasi pësoi humbje me rezultat 2-1
Çelsi mposht Kopenhagën (VIDEO) Edhe pse ishin nisur drejt Danimarkës me një dozë frike për shkak të formës jo të mirë, futbollistët e Çelsit kanë shënu
Milani fiton me Pato-n (VIDEO) Skuadra e Milanos ka arritur të shënoi fitore si mysafire e Chievos me rezultat 2-1. "Rosonerët" kaluan në avantazh në p
Juventus dështon ndaj Lecces (VIDEO) Juventus, që një javë më parë fitoj derbin ndaj Interit, të dielën ka zhgënjyer tifozët e vet. "Zonja e vjetër", ka humb
Real Madridi dy pikë larg Barcelonës (VIDEO) Fitore prej 2-0 është rezultati i ndeshjes së vlefshme për javën e 24 në La Liga mes Real Madridit dhe Levantes, të zhvi
Eliminohet Chelsea (VIDEO) Evertoni i ka dhënë fund ëndrrës së Chelseat që të bëhet skuadra e parë pas plot 125 vjetëve që ka fituar tri herë radha
Europa League: Suksese të ekipeve mysafire (VIDEO) Në takimet e zhvilluara sonte në garën Europa League janë arritur disa rezultatet befasuese, kurse veçohen fitoret e sku
Reali vazhdon garën për titull (VIDEO) Real Madridi me një lojtar më pak që nga minuta e dytë, ka mposhtur të dielën mbrëma skuadrën e Espanyolit me rezultat 1
Liverpool, vetëm barazim (VIDEO) Barazim me rezultat 1-1 është përfundimi i ndeshjes Liverpool - Wigan Athletic, në ndeshjen e zhvilluar të shtunën në An
Messi mposht Ronaldon (VIDEO) Reprezentacioni i Argjentinës ka siguruar fitore në finish të takimit kundër kombëtares së Portugalisë në Gjenevë, duke
Manchester United shijon humbjen (VIDEO) Lideri i Premier Liges, Manchester United sonte ka shënuar humbjen e parë në këtë sezon. Ata kanë humbur me rezultat 2:1
Mposhtet Juventus, barazon Udinese (VIDEO) Në ndeshjen e zhvilluar të mërkurën mbrëma në Renso Barbera, Palermo ka mposhtur Juventusin e rezultat 2-1. Golat për Pa
Serie A: Juventus i rikthehet fitores (VIDEO) Me Bufonin e Del Pieron në fushë, Juventus i është rikthyer fitores në Serie A, pas dy humbjeve radhazi. Në javën e 20-t
Fitore e thellë e Interit (VIDEO) Skuadra e Interit është këndellur pas ardhjes së Leonardos, duke shënuar edhe fitoren e tretë radhazi në kampionatin ita
Tre diej habisin kinezët! (FOTO LAJM) Fenomeni astronomik "tre diejt" ka habitur banorët e verilindjes së Kinës, shkruan gazeta kroate Dnevnik. Nga të dy anët