999 rezultate për

elvana

Dalin pamje të Elvana Gjatës në Kosovë, sonte del në skenë (FOTO LAJM) Pas 4 muajsh shkëputje nga skena dhe rrjetet sociale, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata, ka zgjedhur
Flori dhe Elvana do të këndojnë të njëjtën këngë, në të njëjtën ditë? Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi padyshim kanë qenë dyshja më e përfolur në showbizz-in shqiptar muajt e fundit. Pas n
Pas ngjarjes së rëndë, kthehet për të gjithë Elvana Gjata Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që të gjithë po presin me padurim të rikthehet, Elvana Gjata do të mbajë koncer
Elvana nuk është gati për Tiranën, shtyhet premiera e filmit me Ermalin Kur na ndajnë vetëm pesë ditë nga "Shën Valentini", festa e të dashuruarve që më herët ishte caktuar edhe si data e prom
Nga suita 19 mijë euro nata tek arratia, ditëlindjet ndryshe të Elvana Gjatës Elvana Gjata ka festuar ditën e djeshme 32-vjetorin. Ndërsa ditëlindjet e kaluara kanë qenë të bujshme, këtë vit ditë
Sot një vit më parë, Elvana rikthehet pas në kohë për ditëlindjen e saj Elvana Gjata feston ditën e sotme ditëlindjen e saj. Dhe pas rikthimit në Instagram, ajo ka vendosur që të rikthehet
Elvana Gjata feston ditëlindjen, ky është urimi i Ermal Mamaqit (VIDEO) Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, këngët e së cilës kthehen menjëherë në hite d
Rikthehet Elvana, kush janë VIP-at që "garuan" për ta mbështetur (FOTO LAJM) Këngëtarja, Elavan Gjata, pas disa muajsh "e zhdukur" nga jeta publike, vendosi që ditën e djeshme të thyej heshtjen dhe
Masakra në Ish-Bllok, reagon për herë të parë Elvana Gjata Këngëtarja Elvana Gjata në një postim në rrjetin social Instagram ka reaguar për herë të parë pas ngjarjes në Ish-Bllok
Prej muajsh e "zhdukur", Elvana Gjata fshin fotot nga Instagrami (FOTO LAJM) Që nga vrasja e ndodhur në zonën e Bllokut, këngëtarja Elvana Gjata është "zhdukur" nga jeta publike. Ajo në fillim
I hodhi kovën me ujë, aktori tregon sherrin me Altin Bashën Në një ndër rubrikat e “Sekretet e Portokallisë”, ajo e nostalgjisë, aktori Rezart Veleshnja ka treguar si nisi bashkëpu
U zhduk pas masakrës në Ish-Bllok, miku i ngushtë flet për Elvana Gjatën Që pas ngjarjen në ish-bllok, ku me dashje ose jo u përfshi dhe emri i Elvana Gjatës, këngëtarja është larguar nga Shqip
Tregoi padashje ku ndodhej Elvana, Ermali fshin postimin Që nga vrasja në ish-bllok, në të cilin u përfshi edhe i fejuari i saj, Ervin Mata, Elvana Gjata sikur është zhdukur.
Një rrugë e dy punë, Ermali tenton t’i pastrojë imazhin edhe Elvanës Që prej vrasjes në Bllok, Elvana është zhdukur nga rrjete sociale. Ajo nuk ka postuar asnjë fotografi as ka bërë ndon
Ishte enkas për Elvana Gjatën por Bebe Rexha e merr për vete (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha mbrëmjen e ndërrimit të viteve ka performuar në Neë York së bashku me shumë këngëtraë t
Kjo nuk pritej, Elvana Gjata pas ngjarjes në bllok merr një goditje tjetër Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata ka filluar të humbasë shumë nga audienca e saj që pasi u përfol se ishte ‘molla e sher
E krahasojnë me Elvana Gjatën, por çfarë thotë Krusita (FOTO LAJM) Këngëtarja e re Krusita, ka bërë bujë të madhe në "Këngën Magjike", ku projekti muzikor me të cilën ajo konkuroi ëhstë k
Pas largimit të bujshëm, rikthehet Elvana Gjata Pas vrasjes në Ish-Bllok këngëtarja Elvana Gjata do të rikthehet në fillimet e vitit të ardhshëm me një super tur muziko
Masakra në Ish-Bllok, arrestohet një nga të dyshuarit Shkaktoi shumë bujë vrasja zonën e Ish-Bllokut, ngjarje nga e cila janë shpallur disa persona në kërkim. Por mesa duk
Shfaqet Elvana Gjata, kjo është lëvizja e saj Elvana Gjata duket se rikthimin e saj do ta bëjë me koncerte. Pas një heshtje të madhe të saj ajo siç duket ka dhënë ‘sh