999 rezultate për

elvana

U vesh bukur në Tiranë? Elvana habit në Prishtinë (VIDEO) "2 gisht mjaltë" ka thyer rekord në historinë e kinemasë shqiptare me shitjen e biletave. Brenda 24 orësh u shitën mbi 5
Theu rekord nëpër kinema, Elvana flet për suksesin e filmit Duhet thënë se pavarësisht nëse ishte apo jo një film me vlera artistike, Dy Gisht Mjaltë tërhoqi vëmendjen e shumë prej
“Si nuk më hëngri mortja”, Elvana tregon a puthet me Ermalin në film (VIDEO) Premiera e filmit “2 gisht mjaltë” është mbajtur mbrëmjen e djeshme ku kanë mbajtur fjalën edhe dy aktorët kryesorë, mod
Tipik shqiptar, si e ka emrin Elvana në filmin "2 gisht mjaltë" Filmi më i komentuar i vitit "2 gisht mjaltë" kishte mbrëmjen e sotme pre-premierën. Gjashtë salla të Cineplexx ishin mb
Habit këngëtari i njohur shqiptar: Nuk e njoh Elvana Gjatën (VIDEO) Armend Rexhepagiqi prej kohësh është tërhequr nga tregu muzikor, por u rikthye sërish në provimin e albumit të ri të kën
Stilisti zbulon sa euro merr Elvana Gjata për një koncert I ftuar në “Xing me Ermalin”, Valdrin Sahiti zbuloi shumë jo vetëm për veten, por edhe për personazhet e njohur të ekran
Elvana tregon me kë njeri të dashur e kaloi të dielën (FOTO LAJM) Elvana Gjata që kur u bë pjesë e një skandali për një vrasje në Ish-Bllok duket se ka ndjerë akoma më shumë rëndësinë e
Elvana Gjata bëhet nuse (VIDEO) Elvana Gjata shfaqet në fustan të bardhë në paralajmërimin për projektin e radhës. Filmi i shumëpritur i Elvana Gjatë
Të gjithë sytë nga ajo, Elvana Gjata bëhet nuse (VIDEO) Pjesë e filmit dhe këngës së re është Elvana Gjata e veshur nuse. Këtë pjesë ajo ka vendosur që ta ndajë me ne në Ins
5 muaj në arrati, si u la i lirë i fejuari i Elvana Gjatës Ervin Mata vetëm dy ditë nga dorëzimi i tij në policinë e Tiranës, mësohet se është lënë i lirë nga gjykata. Edhe ps
Elvana akoma më e ëmbël se balada e fundit me fotosetin e ri (FOTO LAJM) Pas baladës "Tavolina e mërzisë" , me të cilin projekt Elvana edhe iu rikthye muzikës pas një pauze, ajo vjen me një fot
Prej katër muajsh në arrati, ku fshihej i fejuari i Elvana Gjatës Biznesmeni Ervin Mata i cili prej muajsh ishte në kërkim për vrasjen e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit të 2018 në ish-Bll
Elvana Gjata me lot në sy, nxjerr klipin e ri (VIDEO) Elvana Gjata, që gjithnjë është kujdesur deri në detajet më të vogla për klipet e saj, këtë herë vjen më “e zhveshur” se
“Sa shumë të paskam dash”, kujt i drejtohet Elvana Gjata Këngëtarja Elvana Gjata që pas atentatit në zonës e ish-bllokut ku ishte i përfshirë edhe i fejuari i saj, Ervin Mata u
Elvana Gjata i jep fund fejesës me biznesmenin Ervin Mata, këto janë arsyet Pas lajmeve të bujshme dhe shkëputjes nga muzika, këngëtarja e njohur Elvana Gjata është rikthyer në skenë gjatë konce
Si u zgjodh Elvana Gjata për të performuar në koncertin e 17 Shkurtit Siç mund ta keni lexuar, Elvana Gjata performoi në Kosovë në një koncert special me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë s
A është kjo shenja se Elvana Gjata e ka prishur fejesën e saj? Këngëtarja Elvana Gjata që pas atentatit në zonës e ish-bllokut ku ishte i përfshirë edhe i fejuari i saj, Ervin Mata u
Elvana Gjata flet për herë të parë për filmin me Ermalin Pesë vite pas suksesit të padiskutuar në filmin "Femrat", i cili pushtoi të gjitha kinematë e qyteteve shqiptare, aktori
Koncerti i Pavarësisë, si e ndezi Elvana Gjata gjithë sallën (VIDEO) Elvana Gjata është rikthyer mbrëmjen e djeshme me një koncert madhështor në Qendrën Kulturore të Klan Kosovës, për të fe
E ftuara speciale për Pavarësinë e Kosovës, si duket Elvana Gjata Elvana Gjata është e ftuara speciale e koncertit të organizuar nga Anita Haradinaj me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë