999 rezultate për

elvana

Elvana tregon nga u frymëzua për këngën e fundit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme është publikuar bashkëpunimi i Elvana Gjatës me Capital T, i titulluar “Fustani”. Edhe pse ka vetëm
“Bomba” po punohet, Elvana dhe Capial T kanë gati projektin e ri (FOTO LAJM) Elvana Gjata dhe Capital T pas suksesit të padiskutueshëm të "Lejla" artistët duket se janë bërë bashkë për një tjetër k
Elvana Gjata gjysmë nudo, gati të publikojë klipin e radhës (FOTO LAJM) Elvana Gjata është një nga këngëtaret shqiptare që po mer famë botërore, jo vetëm në fushën e muzikës por edhe si aktore
Elvana Gjata "e zhytur" në lejla (FOTOT LAJM) Elvana Gjata është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar por edhe atë botëror. Tashmë ajo
Befason Elvana Gjata, publikon foto për herë të parë me të atin (FOTO LAJM) Pas promovimit të filmit "2 gisht mjaltë" në kinema të ndryshme të Europës dhe disa koncerteve të mbajtura, Elvana ka gj
Syzet e Elvana Gjatës kanë çmim marramendës (FOTO LAJM) Këngëtarja Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar por jo vetëm. Tashmë atë mund ta sho
Elvana Gjata publikon fotot joshëse nga Roma (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Elvana Gjata i është drejtuar Romës. E veshur shik, me një kostum ngjyrë bojqelli këngëtarja duket s
Elvana Gjata lë "nam", shkon me taka në plazh (FOTO LAJM) Këngëtarja Elvana Gjata u pa në festivalin e Kanës e shoqëruar nga miku i saj Ermal Mamaqi. Pas ceremonisë së kalimit në
Komedia qesharake e Ermalit dhe Elvanës në Kanë (VIDEO) Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata po luajnë një tjetër komedi me komedinë e tyre “Dy gisht mjaltë”. Prej dy ditësh publik
I gënjyen të gjithë! Ermali dhe Elvana nuk ndodhen në festivalin e Kanës (VIDEO) Prej dy ditësh Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata kanë informuar publikun se ndodhen në festivalin e Kanës për të promovuar f
Merr fund kriza e marrëdhënies së Elvanës Gjatës me Ervin Matën (FOTO LAJM) Ky 14 Shkurt nuk ishte “mjaltë” për protagonisten e filmit “Dy gisht mjaltë”, ku Elvana Gjata u dashurua dhe u martua me
Elvana tregon unazën, nuk harron dashurinë e zemrës (FOTO LAJM) Ngjarja në bllok u kthye në kryeqëndrën e mediave, sidomos kur u komentua se këngëtarja Elvana Gjata ishte “molla e sher
Dalin prapaskenat e filmit të Ermalit dhe Elvana Gjatës (VIDEO) Në kinematë shqiptare është duke u dhënë filmi “Dy gisht mjaltë” me protagonistë Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin. Një
Elvana Gjata djeg skenën me twerk dhe këngët e Flori Mumajesit (VIDEO) Elvana Gjata duket se është kthyer fuqishëm në skenat në profesionin e saj. Ajo pak kohë më parë zhvilloi një koncert të
Cili është plani tjetër i Elvana Gjatës pas "Dy gisht Mjaltë" (FOTO LAJM) Elvana Gjata duket se është rikthyer fuqishëm në treg, pasi faqet e Instagramit kanë publikuar se këngëtarja do të mbajë
Përse Ermali e zgjodhi për '2 gisht mjaltë'? Elvana jep përgjigjen epike Filmi "2 gisht mjaltë" po bën namin në kinema dhe ka thyer rekorde në shitjen e biletave brenda 3 ditëve, duke ia kaluar
Plas gallata: Del videoja me gafat e aktorëve në “Dy Gisht Mjaltë” (VIDEO) Filmi "2 gisht mjaltë" u konsiderua një sukses duke llogaritur numrin e madh të biletave të shitura nëpër kinema. Së
Pse mungoi Elvana Gjata në “Xing me Ermalin”? (VIDEO) Përveçse në muzikë, këngëtarja Elvana Gjata duket se po rezulton mjaft e suksesshme edhe si aktore. Ajo është shfaqur në
Injoroi Tunën? Reagon me pak fjalë Elvana Gjata (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme është mbajtur në Kosovë premiera e filmit më të komentuar të vitit "2 gisht mjaltë" i cili ka thyer r
Elvana Gjata injoron Tuna Sejdiun, nuk i flet në premierën e filmit (VIDEO) Premiera e filmit “2 gisht mjaltë” në Cineplexx, ishte ngjarja mbrëmë në Prishtinë që mblodhi shumë fytyra të njohura pë