999 rezultate për

elvana

Alketa Vejsiu mbron hapur Elvanën: Nuk bëhem kurrë palë me jurinë (FOTO LAJM) Konkurenca mes Elvana Gjatës dhe Arilena Arës në Festivalin e 58 të Këngës e ndau në një farë mënyre publikun shqiptarë
Të huajt votuan Elvanën, shqiptarët jo! Dalin pikët e jurisë (TABELA) Fitorja e Festivalit të 58 të Këngës nga këngëtarja Arilena Ara, ka nxitur mjaft polemika në rrjet. Pak orë nga mbrëm
Pak e panë, Elvana Gjatës i doli gjoksi gjatë performancës në Festival (FOTO LAJM) Festivali i 58-të i Këngës në Radio Televizionin Publik Shqiptar nuk ka kaluar pa u vënë re për incidentet e shumta. Një
Priste vendin e parë, Elvana Gjata bojkoton post-festivalin (VIDEO) Elvana Gjata, e cila ishte përfolur si fituese e paracaktuar e Festivalit të 58 të RTSH-së, e ka përjetuar shumë keq dal
VIP-at konfuzë, nuk janë dakord me fitoren e Arilenës? (FOTO LAJM) Fitorja e Arilena Arës në Festivalin e Këngës ishte një surprizë për të gjithë! Kjo pasi, prej javësh ishte përfolur
"A ta dha dorën Elvana Gjata?", Arilena Ara ka dy fjalë për kolegen pas fitores (VIDEO) Pak pasi rrëmbeu kupën e çmimit të parë të Festivalit të Këngës, Arilena Ara iu përgjigj disa pyetjeve kureshtare nga ga
Robert Berisha ironizon hapur Arilena Arën pas fitores (FOTO LAJM) Fill pas fitores në “Festivalin e Këngës”, Arilena Ara publikoi në Instagram një foto të shkëputur nga momenti kur ngrin
E rikthyen duartrokitjet tre herë në skenë, këngëtarja ironizon publikisht Arilenën Aktualisht po mbahet finalja e “Festivalit të Këngës” në Pallatin e Kongreseve. Fituesi i sotëm do të jetë edhe konkurre
Publiku ngrihet në këmbë pas performancës së saj, përlotet Elvana Gjata Elvana Gjata ka interpretuar mbrëmjen e sotme nw skenën e "Festivalit të Këngës", me këngën e saj "Me tana". Pas pe
U përfolën shumë, çfarë ndodh mes Elvanës dhe Arilenës në prova ǒndodhi në prova me dy pretendentet për të fituar kupën, që do ta çojë njërën në Eurovizion. Të dielën, Festivali i
Festivali i këngës, luftë e ftohtë mes Elvanës dhe Arilenës (FOTO LAJM) ǒndodhi në prova me dy pretendentet për të fituar kupën, që do ta çojë njërën në Eurovizion. Të dielën, Festivali i
"Qëndisi" korografinë e Elvanës në Festival, Albi Nako ka dy fjalë për këngëtaren (VIDEO) Performanca e këngëtares së dashur të publikut shqiptar, Elvana Gjata në natën e parë të festivalit të fundvitit u komen
Askush nuk e vuri re, por Elvanës i paska ndodhur e papritura gjatë performancës në Festival (VIDEO) Të gjithë e dinim prej ditësh se kërcimi i Elvana Gjatës në Festivalin e Këngës, do të ishte me shami. Këtë e pamë në
Eleni Foureira mbështet publikisht të preferuarën e saj në Festivalin e RTSH-së (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira do të jetë e ftuara speciale në natën e fundit ë Festivalit të 58 në RTS
"U frymëzua nga Loredana?", si u duk Elvana Gjata në performancën e djeshme (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u mbajt nata e parë e "Festivalit të 58 të Këngës" ku performoi edhe e shumëpërfolura si fituesja e këti
Elvana Gjata "ndez" skenën e Festivalit të RTSH-së, performancë mbresëlënëse (VIDEO) Po transmetohet këtë mbrëmje edicioni i 58 i Festivalit të RTSH. Mes këngëtarëve që kanë dalë në skenën e madhe të RTS
"Më shkriu zemrën", vogëlushi kërcen dhe këndon në mënyrë epike këngën e Elvana Gjatës (VIDEO) Kënga "Me Tana" e Elvana Gjatës e cila është konkurente në "Festivalin e 58 të Këngës" është pritur mjaft mirë nga publi
"E këndoj dhe qaja", Elvana Gjata zbulon si lindi "Me tana" (VIDEO) Kënga pjesëmarrëse në festivalin e RTSH-së së Elvana Gjatës “Me tana” është kthyer menjëherë në një hit dhe është ndër m
Me shami të kuqe dhe valle popullore, zbulohet koreografia e Elvana Gjatës në festival (VIDEO) Elvana Gjata do të ketë një koreografi tipike shqiptare në Festivalin e Këngës! Këtë e ka zbuluar sot gazetari Eni Sh
Me gjashtë ditë, "Me tana" e Elvana Gjatës thyen rekord? Festivali i Këngës bëri bujë këtë vit pa nisur ende mirë. Që kur morën drejtimin artistik Vera Grabocka dhe Alketa Vejsi