999 rezultate për

elvana

Stresi i del publikisht në mbrojtje Elvanës: Shijoni pensionin! (FOTO LAJM) Pas shumë vitesh, festivali i RTSH u kthye në vëmëndjen e të gjithëve. Me rikthimin e vëmëndjes, janë rikthyer ashp
"As në hale nuk këndohet", poeti i njohur kritikon këngën e Elvanës (FOTO LAJM) “Me një tekst të tillë dikur nuk të linin të këndoje as në hale.” Poeti,skenaristi dhe regjisori Petrit Ruka ka kritikua
Elvana, Arilena, palo Festivali dhe "kurbani" Jonida Një video qarkulloi ditën e djeshme në rrjet ku dukej këngëtarja Jonida Maliqi dhe Flori Mumajesi në momente intime.
Shprehu hapur zhgënjimin, Elvana Gjata e djeg në New York (VIDEO) Elvana Gjata ka qenë kryefjala e mediave e rrjeteve sociale ditët e fundit. Shumë u shprehën të pakënaqur që këngëtarja
Debati i pashuar për "Elvana-Arilena", Lori Hoxha zbulon publikisht të preferuarën e saj (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Channel dhe fashionistja, Lori Hoxha ka reaguar gjithashtu pas përfundimit të "Festivalit të Këngës
Protesta për t'i dhënë fitoren Elvanës, Ermal Mamaqi: Qindra fansa para TVSH Ermal Mamaqi ka qenë një nga artistët, që mbeti më shumë i befasuar nga humbja e Elvana Gjatës. Madje edhe më i befas
"Dënoi" me 2 pikë Elvana Gjatën, çfarë mendon anëtarja e jurisë për këngën tallava Mikaela Minga është ajo që i dha Elvana Gjatës 2 pikë, duke e bërë atë të humbë mundësinë e cmimit të parë në festivalin
Nuk u dëgjua! Çfarë tha Elvana Gjata menjëherë pas festivalit Këngëtarja Elvana Gjata u shpall fituese e çmimit të dytë të “Festivalit të RTSH-së”, ndërsa çmimin e parë e rrëmbeu Ari
E njëjta Elvanë, këngëtarja lë Shqipërinë pas "skandaleve" (FOTO LAJM) Nga ajo që u zbulua pas deklaratave të mëvonshme, Elvana Gjata kishte ardhur për të fituar Festivalin në RTSH, por nuk n
Dora e Flori Mumajesit? Çfarë i bën të njëjta Fifin dhe Elvanën (FOTO LAJM) Bashkëpunimi muzikor disajeçarë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit është shumë popullor për publikun shqiptar. Të
Regjisorja: Jam e lumtur që nuk fitoi Elvana Gjata, do thoshin e fitoi me paratë e bolit (FOTO LAJM) Regjisorja Elma Doresi shkruan se është e lumtur që Festivalin e 58 të këngës në RTSH, nuk e fitoi Elvana Gjata. Dore
Votoi "keq" Elvana Gjatën, Rita Petro: Të ngrihet një juri tjetër Festivali i 58-të i këngës në RTSH është shoqëruar me shumë polemika sa i takon fitueses. Ditën e djeshme shkrimtarja Ri
"Iu rrëmbye" fitorja, reagon Elvana Gjata: Arilena, nuk është faji yt! Këngëtarja Elvana Gjata, favoritja kryesore për cmimin e parë në Festivalin e Këngës në RTSH, mori vëndin e dytë ndërkoh
Arian Çani zbulon "skandalin": Vera Grabocka ndërroi fituesen në fund Vijojnë debatet dhe reagimet, pas festivalit në RTSH. Edhe gazetari Arian Çani, i emisionit "Zona e Lirë", ka komentu
Lindin armiqësi të reja? Arilena “sherr” me Elvana Gjatën dhe Alketa Vejsiun Arilena Ara u shpall fituese e festivalit të 58-të të Këngës në RTSH. Elvana Gjata në profilin zyrtar ka heshtur, pas
Fansat nisin peticion kundër Arilena Arës: Shqipëria zgjodhi fituese Elvanën (FOTO LAJM) Fitorja e Arilena Arës në Festivalin e 58-të të RTSH-së ishte shumë e kontestuar nga publiku. Shumë prej tyre kanë shpër
Miku i Elvanës zbulon mashtrimin në Festival: Na thanë që juria ishte e huaj e s’e njihte askush Stilisti Valdrin Sahiti ka reaguar një ditë pas ndarjes së çmimeve të Festivalit të 58-të të RTSh-së, ku mikja e tij Elv
Dyshimet, a u manipulua çmimi i fituesit të festivalit? Një ditë pas shpalljes së fituesit po ngrihen dyshimet e para për manipulimin e rezultatit të Festivalit te 58-te te Ken
E quan motër, Ermal Mamaqi reagon për "humbjen" e Elvanës (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata njihen prej kohësh për shoqërinë e ngushtë që kanë me njëri-tjetrin. "Motër", e kemi pa
E ngrirë dhe e zhgënjyer, momenti kur Elvana Gjata fiton çmimin e 2-të (VIDEO) Që para se të publikoheshin këngët konkuruese në "Festivalin e 58-të të Këngës", lajmi se Elvana do të shpallet fituesja