999 rezultate për

elton

Ja kush është mjeku që fshehu armën e Elton Çiçaj Lidhur me ekzekutimin e Elton Çiçajt në lokal dy ditë më parë, blutë e Tiranës janë ende duke vijuar hetimet. Një person
Flet Elton Imeri: S’kemi hasmëri me asnjë person Personi i cili mbeti i plagosur në këmbë pas atentatit me eksploziv që iu bë në dhjetor 2015, Elton Imeri, tregon se nuk
Çiça u vra për pazaret e drogës Dyshohet se grabitja e ndodhur një vit më parë në banesën e familjes Çiça në Tepelenë mund të ketë ardhur si pasojë e pë
RRËFIMI/ Spartak Koka: Ja si u vra Elton Çiço në tavolinën time UPDATE - Gazetari Spartak Koka rrëfen për herë të parë në media si dëshmitar okular atë që ndodhi mbrëmë, kur ndodhi vra
Arrestohet doktori që fshehu armën e Elton Çiços Ermal Muça, zv.drejtori i Drejtorisë së Policisë së Tiranës ka nxjerrë sëfundmi një detaj të ri tepër të rendësishëm nga
Cica's killer is a former cop The man who killed yesterday Elton Cica is a former cop. Like we reported earlier, the victim was allegedly armed, but h
"Tahiri fsheh autorin e vrasjes në Tiranë" Ish-kryeministri Berisha ka shkruar në Facebook për vrasjen e Elton Çiças, duke akuzuar Qeverinë si një organizatë krimi
Vrasësi i Elton Çiças dyshohet se është një ish-polic Autori i vrasjes së djeshme dyshohet se është një ish polic. Sikundër është thënë edhe më herët, viktima dyshohet se ka
4 të shoqëruar në polici për ekzekutimin në Tiranë Katër persona janë shoqëruar nga blutë e Tiranës, pasi dyshohet se kanë dijeni për vrasjen e Elton Çiças, mbrëmjën e të
Detaje tronditëse nga atentati në Tiranë, 5 persona në tavolinë me viktimën Elton Çiça ka qenë i ulur në një lokal edhe me pese persona të tjerë. Ata ishin duke biseduar, ndërsa në lokal ka hyrë n
Elton Çiça i armatosur me pistoletë. Nga kush mbrohej? Hetuesit kanë gjetur në çantën e viktimës Elton Çiça një pistoletë, duke hedhur kështu hije dyshimi se ai mbrohej nga nd
Ekzekutimi i Çiçës, ja kush është shoqëruar në polici Uniformat blu kanë shoqëruar sot një person të dyshuar, teksa kanë kaluar disa orë nga vrasja e Elton Çiças mbrëmë në nj
Zbardhet skema, ja si u vra 36-vjeçari Tashmë është zbardhur skema se si është vrarë 36 vjeçari në Tiranë, ku një plumb e ka marrë në kokë e një në kraharor. 3
Thellohen hetimet, ja vrasësi që ekzekutoi Elton Çiçan Mediat po përditësojnë të dhënat pas krimit të djeshëm, ndërsa një tjetër foto është pubblikuar pas atentatit në lokal.
Elton Çiça u ekzekutua në sy të gazetarit dhe policit Të dhëna të tjera tronditëse janë dhënë nga ana e policisë në mënyrë jo zyrtare, në lidhje me ekzekutimin e 36 vjeçarit
Flasin dëshmitarët: Autori i pamaskuar, e pyeti për emrin dhe e qëlloi Ekzekutimi me armë zjarri i shtetasit, Elton Çiça ka ndodhur në momentin kur ai ka qenë duke pirë kafe mbrëmjen e djeshm
Ja historia e plotë që çoi tek vrasja e sotme Hetuesit e vrasjes së sotme në Tiranë mendojnë se vrasja e sotme në mes të lokalit "De Niro" në kryeqytet ka lidhje me d
Ja arsyeja e vrasjes së Elton Çiços Vrasja që ka tronditur sonte kryeqytetin sa duket i ka patur motivet tek një sherr i ndodhur kohë më parë. Motivi i v
Thellohen skandalet, Elton John në gjyq për ngacmim seksual Një incident që ka ndodhur në vitin 2014, e ka vënë përballë drejtësisë Elton John, pasi ai akuzohet për ngacmim seksual
Drogë drejt Greqisë, prokuroria kërkon 5 vjet burg për Elton Çakon Prokuroria për Krime të Rënda kërkon dënimin me 8 vite burg për shtetasin Elton Çako, nga Fieri, i akuzuar se ka tentuar