999 rezultate për

elton

Jani Alia ishte i dënuar kur ekzekutoi Elton Çiçën Një nga personat e shpallur në kërkim nga policia e Tiranës, si autori i vrasjes së Elton Çiçës brenda lokalit në Tiranë
Si nisi historia e hakmarrjes mes Elton Çiçës dhe Jani Aliajt Policia e Tiranës ditën e djeshme bëri publik dy emrat e autorëve që morën pjesë në vrasjen e Elton Çicos, ngjarje e ndo
Arsyeja e vrasjes së Elton Çiçës Policia ka bërë me dije faktin se dy personat e dyshuar për vrasjen e Elton Çiçës janë Jani Alia dhe Renato Milloshi.
Ja kush janë dy vrasësit e dyshuar të Elton Çiçës (FOTO LAJM) Update- Policia e Tiranës bëri me dije se autorët e dyshuar të vrasjes së Elton Çiçës janë Jani Alia dhe Renato Milloshi
Zbardhet krimi/ Elton Çiçën e ka vrarë djali i një politikani Në një deklaratë për mediat dhënë mesditën e sotme, kreu i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj, tha se janë identifikuar dy
Ekzekutimi i Çiçës është porositur nga Holanda? Shumë pista u ngritën në lidhje me ekzekutimin e Elton Çiçës, brenda nje lokali në Tiranë pranë stadiumit "Dinamo", teks
Ja si u zhduk nga polici arma e Elton Çiçajt Prokuroria e Tiranës ka arritur që të zbardhë të gjithë dinamikën e zhdukjes së pistoletës dhe telefonit të viktimës Elt
Ja pista tjetër për vrasjen e Elton Çiçës Pistoleta dhe sendet e tjera personale të 36 vjeçarit Elton Çiça të cilat u zhdukën nga vendi i ngjarjes, do të ishin nj
"Arrest me burg" për policin i cili fshehu pistoletën e Elton Çiços "Arrest me burg" është masa e sigurisë dhënë nga Gjykata e Tiranës për policin Alban Trimi, i cili ndodhej në një tavoli
“Armën Elton Çiçës ia dha zyrtari i policisë” (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme, kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka hedhur akuza të rënda teksa ka qënë i ftuar në emisionin “Opinion” të
Zbardhet skema, ja si u zhduk arma e Elton Çiçës Lidhur me ekzekutimin e 36 vjeçarit, grupi i hetimit ka zbardhur të dhëna të tjera kjo në lidhje dhe me fshehjen e armës
Zbulohen lidhjet e Elton Çiços me policin Alban Trimi Në statusin e fundit të ish kryeministrit Berisha shkruhet se lokali ku u vra Çiça, frekuentohej edhe nga shefat e polic
Ky është polici i arrestuar pasi fshehu pistoletën e Elton Çiçës Policia ka arrestuar efektivin policor të Komisariatit nr.5 Alban Trimi pasi akuzohet se në bashkëpunim me Redian Rrajën
Zbardhet dëshmia e doktorit që fshehu armën pas ekzekutimit të Elton Çiças Referuar ekzekutimit të Elton Çiçës, sot është zbardhur dëshmia e “doktorit” nga Kruja, i cili fshehu armën. Ai ka mohua
Ja si e fshehu armën e Elton Çiças dhe kush e zbuloi mjekun Në sajë të vëzhgimit të pamjeve të kamerave të sigurisë se lokalit është arritur që hetimet të përparojnë në lidhje me e
"Arrest me burg" mjekut që fshehu armën e viktimës Elton Çiçaj Gjykata e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë "arrest me burg" për mjekun Redjan Rraja, 31 vjeç, nga Nikel i Fushë-Kruj
LETRA/ Gruaja e Ervis Imerit: Çiça e kërcënoi në burg tim shoq Bashkëshortja e Ervis Imerit, i cili është në burg për grabitjen e prindërve të Elton Çiçës (që u vra të dielën në Tiran
VIDEO/ Ja pamjet e reja të vrasjes së Elton Çiços Del në qarkullim një tjetër video e kamerave të sigurisë nga vrasja e Elton Cciços tre ditë më parë në një lokal në "Bll
Cica's friend arrested for obstructing justice Just two days after the murder of the 36-year old, Elton Cica, police say they have arrested the man sitting with him at
Gruaja e Ervis Imerit: E vërteta e grabitjes dhe pse përmendet burri im Teksa orët kalojnë, përditësohen të dhënat në lidhje me vrasjen e Elton Çiços, ndërsa në një reagim, gruaja e Ervis Imer