999 rezultate për

elton

Kush është Nelgert Pata, viktima e atentatit në Fier dhe lidhja e tij me vrasjen e Elton Çiços (FOTO) Viktima e atentatit të sotëm në Fier nuk është i panjohur për policinë. Ai është i akuzuar zyrtarisht për shfrytëzim pro
I shpëtoi atentatit, miku Elton Çiçës nuk bashkëpunon me policinë (FOTO) Miku i Elton Cciçës, Andi Mustafaraj i mbijetoi një atentati ndaj tij disa ditë më parë duke marrë dy plumba të trup, të
Elton Deda çmendet pas të dashurës: "Ti je dashuri" (FOTO LAJM) Elton Deda prej disa vitesh jeton një lidhje dashurie me Adelën. Siç duket, këngëtari dhe kantautori është aq shumë i da
DETAJET/ Shoku i Elton Çiçës e kuptoi që po i bënin atentat (FOTO) Zbardhen të tjera detaje nga atentati i djeshëm ndaj mikut të Elton Çiçës. Dje, rreth orës 12:15, Andi Mustafaraj ka par
VRASJET/ Atentatet mes grupeve rivale nisën pas një grabitjeje në Tepelenë (FOTO) Andi Mustafaraj i shpëtoi sot atentatit në një lokal pranë ish-Ekspozitës, por kjo ngjarje ka rikthyer vëmendjen në një
Atentati në Tiranë/ Ja shoku i Elton Çiçës që u plagos (FOTO LAJM) Me anë të një deklarate zyrtare nga ana e uniformave blu të Tiranës, është hedhur dritë mbi plagosjen e një personi pran
DYSHIMET/ Atentati i sotëm në Tiranë ka lidhje me vrasjen e Elton Çiçës Një plagosje me armë zjarri ndodhi këtë mesditë në një lokal pas ishEkspozitës. I plagosuri është Andi Mustafarai, rreth
Zbardhen shkaqet e aksidentit në aksin Shupenzë-Bulqizë Arrestohet drejtuesi i mjetit që shkaktoi aksidentin në aksin Shupenzë-Bulqizë, aksident në të cilin mbetën të plagosur
Jetë luksi me paratë e drogës, kapen 4 trafikantët që dërgonin gratë tek parcelat me kanabis (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme policia ka arrestuar 4 trafikantë, të cilët akuzohen se mblidhnin gra për të punuar në parcelat me
Kapen kultivuesit që çonin gratë në parcelat me 5 mijë rrënjë kanabis Katër shtetas janë arrestuar, si pjesë e një grupi që siguronte, paguante e transportonte punëtorë për parcelat e hashas
Elton Deda përfundon në gjyq Këngëtari i mirënjohur Elton Deda është fotografuar në ambientet e Gjykatës së Tiranës. Çdokush prej nesh do të kish
Dosja e plotë/ Ja pse u ekzekutua Elton Çiça në ish-Bllok "Hakmarrja për dhunimin dhe grabitjen e prindërve të viktimës, si dhe konflikti në burgun grek me autorin e dyshuar Jani
Rama-qytetarëve: Na duhen më shumë vepra jetike, por s’kemi lekë Kryeministri i vendit, Edi Rama është parë më i vëmendshëm ndaj komenteve në “Facebook”. Kështu, kësaj here ai ka debatu
Me siguri as ju nuk e keni vënë re këtë aksesor të saj në çdo veshje (FOTO LAJM) Jemi mësuar ta shohim gjithmonë me stil dhe të kuruar deri në detaje, por sbesoj ta keni vënë re një detaj shumë të rënd
Lirohet polici që fshehu pistoletën e Çiçës Ish oficeri i policisë, Alban Trimi, është liruar nga qelia. Alban Trimi i cili u arrestua nën akuzën se fshehu pistolet
Si u vra në pritë Fatmir Pula Prokuroria e Krujës ka dërguar për gjykim 4 persona, të akuzuar për veprën penale të “Vjedhjes me pasojë vdekjen” dhe “a
Në një qeli me buburrecat, shqiptarit i ulet dënimi Një shqiptar i dënuar për vrasje në Itali, ka qëndruar tre vjet i burgosur në një qeli me më pak se tre metra katrorë ha
Vrasësit e Elton Çiçës ndodhen në Shqipëri Vrasësit e Elton Çiçës ndodhen në Shqipëri. Policia e Tiranës ka mundur të dokumentojë me prova të pakontestueshme autor
Zbardhet skema e hakmarrjes/ Jani Alia vrau shokun e fëmijërisë së Çiçës Jani Alia është identifikuar si autor i vrasjes së Elton Çiços në muajin maj të këtij viti, ngjarje e ndodhur një lokal
Vrasësi i Çiçës u gjet nga ADN-ja e pështymës në bishtin e cigares ADN-ja e pështymës në bishtin e cigares ka zbuluar vrasësin e Elton Çiçës. Bishti i cigares është gjetur nga ekspertët b