999 rezultate për

elton

Zbardhet dëshmia e Renato Milloshit për vrasjen e Elton Çiços, çfarë tha kur u vetëdorëzua Është zbardhur dëshmia në Polici e Renato Milloshit, personit të dyshuar si bashkëpunëtor në vrasjen e Elton Çiços, i ci
Vrasja e Elton Çiçës, dorëzohet Renato Milloshi Renato Milloshi, një nga autorët e dyshuar të shpallur në kërkim për ekzekutimin e Elton Çiçës një vit më parë, është ve
INTERVISTA/ Elton Deda: Ëndrra për t’u bërë pilot ushtarak dhe konflikti me babain për karrierën Intervistoi: Irsa Qosja Elton Deda vjen në një intervistë të rrallë për Albeu.com duke folur mbi fëmijërinë e ti
Elton Deda ironizon protestën: O popull, sa gjëra bëhen në emrin tënd… Ditën e djeshme ka nisur protesta e opozitës para kryeministrisë ku vazhdon edhe në këto momente të ngujuar në çadra pr
EMRI/ Ekstradohet nga Italia skafisti i tragjedisë së 9 janarit në Otranto Është ekstraduar në Shqipëri një nga skafistët e tragjedisë së 9 janarit në Otranto. Mësohet se ai quhet Elton Tafil
Ja çfarë ka bërë Kate Middelton për t'u dukur 10 vite më e re Ajo mbushi 35 vjeç në 9 janar, një moshë kur femrat fillojnë të mendojnë rreth trajtimeve apo ndërhyrjeve kirurgjikale.
PROSTITUCIONI/ Përgjimet që zbuluan policin rrugor: “Më duhet një ‘taksi e mirë’ për 2 shokë nga Maqedonia” Zbardhen përgjimet që çuan në arrestimin e efektivit të policisë rrugore, Elton Shtrepi, i cili u kap pak ditë më parë b
DETAJET/ Polici i Rrugores përfitonte 50 deri 150 euro nga klientët e prostitutave që kontrollonte (FOTO LAJM) Policia Shkatërroi dje një grup të mirëfilltë kriminal të shfrytëzimit të prostitucionit, ndërkohë që detaje të tjera ka
Tmerr i shoferëve dhe mik i pronarëve të parkingjeve private, kush është polici rrugor që drejtonte rrjetin e prostitutave në Tiranë? Policia e Tiranës shkatërroi dje një rrjet prostitucioni, i cili kontrollohej nga një polic. Në aksionin e koduar “Free
Seriali i vrasjeve në Tepelenë/ Çfarë fshihet në raportin konfidencial të SHISH Prokuroria e Krimeve të Rënda, e cila arrestoi dy zyrtarët e policisë të dyshuar si bashkëpunëtorë të kultivuesve të kan
PËRGJIMET/ Zbulohet lidhja e shefit të Policisë me Elton Çiçën: Na vuri i ligu para... Zyrtarë të lartë të Policisë në Tepelenë komunikonin lirisht me një personazh tashmë të vrarë, konkretisht me shtetasin
Zbardhet dosja, prokuroria gjen lidhjen mes Elton Çiços dhe Shefit të Rendit në Vlorë Dy ditë më parë janë lëshuar urdhër-arrest për disa persona, përfshirë edhe punonjës policie, si pjesë e një grupit të s
PËRGJIMI/ "Hiqu si shef Kadrija", si ranë në kurth "policët" Dy shokë, njëri 44 dhe tjetri 34 vjeç kanë futur në kurth një të ri, kandidat për në Shkollën e Policisë duke i zhvatur
Si mashtroi Eltoni i Big Brother me dhënien me qira të vilës së Enverit dhe firmën e ministrit (FOTO LAJM) Prokuroria e Tiranës kërkon 8 vjet burg me akuzën e mashtrimit për Elton Tozajn, ish banor i Big Brother, i riu që preza
Premtonte kredi e qira të ulëta. Ja sa vite burg rrezikon ish banori i "BB2" (FOTO LAJM) Një banor i "BB2", Elton Tozaj, rrezikon deri në 8 vjet burg pasi u merrte njerëzve shuma parash, duke u premtuar kredi
Flet nëna e Elton Çiçës: Grabitësin na thyen brinjët e na lanë pa ndjenja (FOTO) Thuajse dy vjet pas grabitjes së prindërve të Elton Çiços në Tepelenë, zbardhen detaje të reja në lidhje me ngjarjen e n
Grabitja e prindërve të Çiçës, zbardhen detajet e ngjarjes që shkaktoi serial vrasjesh Ervis Imeri, i akuzuar për vjedhje me armë në bashkëpunim në banesën e prindërve të Elton Çiçës, do të përballet me gjyk
Si ndodhi atentati i djeshëm ndaj Nelgert Patës, të dyshuarit për lidhje me vrasjen e Elton Çiçës Atentati i djeshëm në Fier ku mbeti i vrarë Nelgert Pata dyshohet dyshohet se ndodhi vazhdën e hakmarrjeve mes dy grupe
16 vjet hakmarrje mes Elton Çiçës e Jani Alisë / Ja gjithë viktimat dhe të plagosurit Në zinxhirin e atentateve për hakmarrje, të nisura 16 vjet më parë mes Elton Çiçës e Jani Alisë, vrasja e Nelgert Patës
DYSHIMI/ Atentati në Fier dhe seriali i vrasjeve të grupeve rivale nga Tepelena (FOTO) Nelgert Pata është akuzuar për një serë veprash kriminale, por gjithashtu ka qenë i dyshuar si i implikuar në vrasjen e